Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 178
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Povratak na članak

Plan B: Sanader će Vladu rušiti iz Sabora

Bivši premijer računa na Bebića, Zubovića, Rošića, Selema i B. Matković, priča se u HDZ-u. Pučisti će se malo primiriti i čekati novu priliku za udar, drže u vrhu HDZ-a.

Komentari 374

OB
-obrisani-
13:40 07.01.2010.

@Venlo Van toga sam već dugo , ali mi je poznat način kako se prvo počne štediti - na klopi i prijevozu - što nije dobro nikako. A sad još i ameri od nas \"traže\" dodatne dvije kompletne brigade? Paa di ćemo ih smislit ?* Jer caka u NATO jest da jesi pod zajedničkom komandom ALI zemlja porijekla daje plaće, opremu i ostalo. USAF samo daje \"autobus službu\" do one nedođije aklo ta zemlja nema tako velike transportere. Sranje man. Plašiš me polako.

VL
Avatar condor
condor
13:41 07.01.2010.

A niste li možda zaboravili Borisa Kunsta ???

VL
OB
-obrisani-
13:43 07.01.2010.

BW Nisam u vojsci,ali sam jutros bio dva sata na kavi s kumom koji jest. Odatle informacija. A NATO.EU...? Pričekajmo malo pa ćemo vidjeti kakve smo sve presude potpisali sami sebi.

VL
OB
-obrisani-
13:44 07.01.2010.

Već zadnja mjera \"štednje\" u vojsci je dovela do blagog podsmijeha kod amera i brita, kad je zadnja ekipa otišla u NEOKLOPLJENIM Range roverima, ali mi ko mi - snađi se druže sistem. Sad oko štede na hrani - ono di su rezerve i SDO-i? Pa bolje išta nego ništa - a bila su kladišta vrhom puna za sljedećih 50 godina. Jest da je to bilo prije milenija , ali opet, kako?

VL
OB
-obrisani-
13:46 07.01.2010.

@Venlo Očito je tvom kumu puna kapa kad je uopće progovorio o tim stvarima, jer o tome se ne priča inače na glas.

VL
OB
-obrisani-
13:54 07.01.2010.

O afera žito kad ga je NN prodao i kupio nazad , al po duploj cijeni od NN svog frenda....:SSSSS Nikad procesuirano nije, tak da se nesmiju imena spominjati. A pravo stanje stvari očito sami Bog zna... A ako susu taknuli u one naftne rezerve u velebitskom skladištu - onda jesmo u govnima do očiju.....

VL
OB
-obrisani-
13:50 07.01.2010.

Nema veze- smislit će se nešto. Samo za informaciju kao borbena jedinica sam uždro tolko legendarnog podravkinog hašea - da ga sad nemrem ni pogledat. Nisa valjda baš svi odjednom zaboravili \"kako se stvari delaju\" , i da je vojskaka najbolja švercerska organizacija na svijetu di se može nabavit ama baš sve bez beda? Halo bing -kako brat, e fino - e trebam to to i to..A za protuuslugu ti nudim to to i to Ili su tupi ovi sad ili nesposobni - nema trećeg. Al to da vojska nema kaj za jest je nepojmljivo.

VL
OB
-obrisani-
13:52 07.01.2010.

BW Ma nije njemu puna kapa,čeka još godinu-dvije i mirovina. Meni je puna kapa zabijanja glave u pijesak, stavljanja svih problema pod tepih. Rastačemo se gospodarski,unutarnja dugovanja su narasla toliko da preživljavanje omogućuje samo to da ne platiš drugomu. A sve zahvaljujući bandi koja nas je zaduživala kako bi imala što dijeliti. Zemlja koja nije u stanju prehraniti se vlastitom hranom nije suverena. .

VL
OB
-obrisani-
14:02 07.01.2010.

Već dugo nisam tužio nekoga, ili isljeđivao kao u ratu. Za ove mi čak netrebaju ni dokazni materijali. Tolko su primitivne sirovine da tragova ima kolko hoćeš , samo ih Bajić i Krasićka kao \"nemogu nać\". U stara vremena bihih reako ovo: Daj mi ga nasamo u sobu - za 10 minuta će pjevati pjesmice o svemu. A nikad nisam upotrijebio fizičku silu u karijeri. A ovi tu papci imaju sve na tanjuru, onaj fatman iz HPB-a im je otpjevao sve da spasi svoje dupe.

VL
DU
Deleted user
14:03 07.01.2010.

ova vlada nem programa,upravlja zemljom ad hoc,to nam je svima jasno.dobro,hajde da poslusamo sta kazu antipodi iz SDP-a kada vicu,zelimo prijevremene izbore...Tek nakon njih nova vlada će moći s punim legitimitetom pokrenuti sve resurse za izvlačenje zemlje iz gospodarske krize i korupcijskog blata u koji ga je doveo HDZ\", rekao je Ranko Ostojić....a gdje je tu pogram,kako?,,,cista demagogija

VL
OB
-obrisani-
14:06 07.01.2010.

BW A najveća je smijurija Državna revizija.Dođu,pregledaju Izviješće o trošenju Proračuna(općine,grada,županije),utvrde male,pazi sad, nepravilnosti i to je sve. Nigdje pitanja zašto je posao vrijedan 5 mil kuna plaćen 8 mil kuna.Nigdje pitanja kako je načelnik uselio u novi stan, ada nije uzeo kredit.etc,etc.

VL
OB
-obrisani-
14:07 07.01.2010.

Tko je tu lud onda? sve stare profije su maknuli van ili prisilili da odu sami. Pa eto im sad \"stanja nacije\" , jer su skoro svi živi postavljeni po podobnosti a ne po struci. Kolko su ljudi uništili profesionalnoo i privatno zato jer je istraga - ali ama baš uvjek vodila u središnjicu kradeza. Za sve afere. Sve do jedne. Tu i tamo i do Čačića isto ...ma \"$%&%/&

VL
OB
-obrisani-
14:12 07.01.2010.

Prije rata za moj \"rejon\" bili su zadužena dva milicajca,Mate i Milan,Hrvat i Srbin.Imali su jednog fiću i znali su tko što ima za ručak. Danas uz svu tehnologiju ne znaju ništa. Moš mislit.

VL
DU
Deleted user
14:15 07.01.2010.

analogija sa Hrvatskom definicijom demokracije; sudare se sljepac i copavac,kaze copavac sljepcu,mici mi se sa putaa inace cu ti opaliti jedan vritnjak,odgovori sljepac,bas bi to rado htjeo vidjeti..

VL
OB
-obrisani-
14:16 07.01.2010.

E tako ti je to ---prema zakonu Policija pobavi svoj posao - obavi predistražne radnje - i onda to završi u ladici DORH-a ili ga sudac pusti se branit sa slobode radi krivog zareza. I onda on nestane u liku lastinog repa u onu vukojebinu ( sorry kaj to tak moram reći) koja ne izručuje NIKOGA. I jeb\'te se narode - čeka se zastara.

VL
WE
webber17
14:16 07.01.2010.

Obična novinarska nklapnja bez ikakvih dokaza...

VL
OB
-obrisani-
14:19 07.01.2010.

Ma nemoj. Sad bih ti najradije iskopao transkript razgovora između Austrijskih istražitelja i direktora Hypo banke? Ma jese vi normalni kradezeovci da pokušavate optužiti možda Austrijsko pravosuđe i Policiju za \"pristranost\" i \"korumpiranost\". Pa nije ti to RH Sudstvo...

VL
OB
-obrisani-
14:19 07.01.2010.

Eh sad, kad sve to sagledaš oko sebe, ostaje pitanje - a što sad? Treba nekako preživjeti, treba i djecu školovati,a kako? Kreneš li u privatni posao, očerupat će te za dva mjeseca. Kreneš li raditi negdje, korist je kao da si ležao doma. Ne sjećam se da je ikad bilo gore. Al znam da će i ovo sad za malo vremena biti BOLJA prošlost.

VL
MI
misterija
14:21 07.01.2010.

Vi stesvi opijeni tom Kosorovom-Vlaisavljevickom. Sta je ona do sad napravila osim da je lajala i lagala. 6 punih godina bila je uz Sanadera. Ja se pitam otkud gospodji toliki nakit i odjeca. Jel joj mozda njena baka to posudjuje. Otkud njoj love da njezin sincic studira u Americi. Kosorova placa ipak nije talko velika da bi to sve financirala. Poklonila je teritorij, za veliko nista, lagala je da ce na red doci Ljubljanska banka, a pred par dana Pahor je izjavio da oni nist nece isplacivati hrvatskim stedisama. Toboze hvata kriminalce, kojih nitko nece osuditi, jer nece biti dokaza.Neka lazljiva kosorova dementira da nije srpskog porijekla, zasto taji. Uistinu zeli da crveni srbofan josipovic pobijedi, kojeg pusicka,(takodjer tece srpska krv) vodi ispod ruku i ima u planu da se promjeni ustav, clan 141, a zna se kud to vodi.Mutavci Hrvati za Titovo vrijeme stalno su urlali kako se srbadija rasirila i zauzela najbolja radna mjesta , a danas u hrvatskoj su srbosi zasjeli na politicke stolice i oni ce krojiti plan i buducnost Hrvatskoj. Koliko Hrvata sjedi u beogradskom saboru. Ljudi u Vojvodini ne usude se ici ni na glasanje, a mnogi kod popisa manjina ne zele ni reci da su Hrvati-iz straha. E Hrvati , tupavi ljudi koje moze jeb.. ko hoce.

VL
MM
Mladen Miletić
14:28 07.01.2010.

Plan B: Sanader će Vladu rušiti iz Sabora, a ko je VLADA-rka ? Nju je htio rado samo povaliti ili srušti ? Tako da im vjerujem kada tvrde došao sa ciljem da polegne ili sruši KOSORICU ! Ostale srušti i potjerat iz HDZA i sam vladati to nemogu ni bolesni ni največi diktatori. Plan BAkako su plan A (aknemtiga skužili ti strahovito bistri !) Ovi nadbistri se boje plana B jel to je onda Bubnem tiga ili opet Vilada-rici a to se nikako nesviđa ostalima i naročito potpuno zaostalima..

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.