Plan B: Sanader će Vladu rušiti iz Sabora
Bivši premijer računa na Bebića, Zubovića, Rošića, Selema i B. Matković, priča se u HDZ-u. Pučisti će se malo primiriti i čekati novu priliku za udar, drže u vrhu HDZ-a.
Komentari 374
Ne može on više ni muhu srušit. Gotov je i to je kraj jednog \"velikana\" novije hrvatske povijesti.
Sve mi ovo smrdi na onu staru KRUHA I IGARA dok se stoka sitnozuba zabavlja sa Sanaderom i sličnim glupostima skrenuta je pozornost sa katastrofalnog stanja u državi . Svaka čast Jadranki ali iluzorno je očekivati od osobe koja je do prije par mjeseci vikala \" KUD SANADER TU I JA\" da će u tako malo vremena što nam osta prije općeg bankrota, takova osoba okružena BEBIĆEM, VULELIĆEM, KALMETOM i sličnim likovima za koje se veže enorman broj nikad razjašnjenih afera(stopiranih od Sanadera) moći pokreniti Hrvatsku iz debelog gliba. A situacija nije mi malo ružičastija kad pogledate šefa oporbe Milanovića... čini mi se da se Hrvatska pretvara u Kliniku otvorenog tipa
ko da itko više vjeruje ijednu riječ koja može izać iz te žabokrečine likova? Samo se fino zabavljamo na njihov račun po forumima - i to je to.
Mnoge stvari mogu sistemski uticati da se vrati poverenje.Bitno je da u Hrvatskoj postoji jaka opozicija,leva ili desna nema veze.Kontrolu USKOKA prepustiti opoziciji,bez kontrole nema napredka.Ostvariti postenu utakmicu pa ko pobedi pobedi.Ako se politika jedne zemlje svodi na to ko ce biti predsednik ili premijer,onda jebes drzavu.Dati ljudima informacije[u globalu]i prosiriti krug ljudi koji odlucuju!Ukljuciti i opoziciju za teme koje su izuzetno vazne za Hrvatsku.Objediniti pozitivne strucne kadrove koji ce dolaziti sa predlozima,idejama...Samo raditi u interesu drzave.Za svaki plan zaduziti nekoga,dati termine,novac,i ako se ne ispuni-napolje.Sledeci....Kad ljudi vide da je drzavni aparat postao ozbiljan i oni ce se prilagoditi-uozbiljiti!!
A znaš što bi najbolje uticalo na povjerenje sviju u pravnu državu? Kad se metnu rešetke na Sabor. I imaš korupciju i kriminal pod kontrolom. U jednom danu. One ostale sićose ćemo polovit na granici. I stvar riješena. Nakon togaoga ide lustracija - te čitanje optužnica i šup karte svim \"stranim bankama\" odavle nacionalizacijom istih - koje u stvari jesu naše - ali ih je ona budala podijelila za siću nekome - e da bi ostvario osobnu korist - što je čin VELEIZDAJE gospodine SANADERU, a iz toga ćeš se teško izvući.
Ili,kod mene ljudi koji ne mogu po prihodima platiti advokata,placa im drzava.Dobijes nekog tek priucenog,a da bi dobio proces uzmes recimo Moskovica[jod]i pre nego sto si seo na stolicu 20 000 eura moras platiti,ali ti i uradi posao.Ima ekipu od 40 specijalista i samo kad se pojavi na sudu sudiji nije prijatno!Hocu reci korupcije ima svugde,ali treba graditi sistem gde ce kriminalcima teze biti ukrasti!Praviti jedan posten sistem u koga ce ljudi verovati,recimo sve nordijske zemlje ga imaju zato je i korupcija tamo najmanja na svetu!
Sada možemo samo očekivati pisanje gluposti od strane novinara...Ništa drugo...
Ako Vlada i Sabor glasaju sa 122 glasa da se naše more pokloni Zlovencima, onda ih sve treba, ne samo srušiti, nego rastjerati, da ne mogu doći niti blizu bilo kakvog državnog položaja. Goli otok bi bilo dobro riješenje.
Ivo Sanader je napravio sjajne stvari za sebe, svoju familiju i svoje najbliže..Za Hrvatsku nažalost nije uspio mnogo napraviti jer mu nije ostalo vremena i energije. Ali če sada kada se vrati to nadoknaditi i pomoči još nekima blizkim svojoj familiji. Sanaderovi največi uspijesi su da je HR uveo u EU 2007 godine i da Hrvatska skoro da nema nikakvoga duga.
Hvala \"premda_nije\", 15:50h Jako dobar komentar, odlična analiza!
Kakav plemeniti i pošten izraz na licu ima Ivo Sanader. Pravi Hrvat i pravi domoljub. I njegovo ponašanje do stare kolegice Jadranke Kosor mi djeluje baš onako po hrvatski, dakle ispred se malo smijemo a pozadi pokušamo ukrasti ili obmanuti. Mene odnos Sanader naspram Kosor asocira na odnos Hrvatske i Slovenije..Ispred se na bini priča o dobrosusjedskim odnosima, spominje međunarodnoga pravo i pravda a pozadi se pre svega planira pokušaj obmane, otimačine i prevare..Kada je Ivo Sanader sa bine Arene pozivao domoljubne sa pozivom: \"Nedamo ni mm mora\" on je ustvari misli reči: Nedam ni mm svoje vlasti i uzete imovine..A sada se domoljubno vratil da se spaši sudske presude i može biti još ponešto uzme..
Sanader je preveliki lukavac i neizmjerno tašta osoba da bi se ovako zaletio. Ovo je samo bilo po onoj komunističkoj APP (ako prođe prođe) i slažem se da sad slijedi B-varijanta u središnjici partije. Sjećam se kako je zdušno prihvatio sintagmu \'\'kumrovečka škola\'\' za školu za ravnatelje koju je predlagao nekad ministar Strugar, a na konferenciji za tisak u veljači 2002. svi su se novinari okrenuli prema Jadranki Kosor koja je sjedila u zadnjem redu. Nakon toga sam izgorio politički! Ha, ha...sve dođe na svoje!
Svi potezi Jadranke Kosor HDZ-a, HSLS-a, HSS-a, manjinaca usmjereni su na očuvanje vladanja državom i osobito novcima javnih državnih samoposluživanja. I tako Kosor sa i bez Sanadera, ali obvezno sa Šeks-Bebić-Jarnjak grupom dimne zavjese postavlja ne bi li što duže vladajući mandat zadržali. Ne vode oni državnu politiku, vode politiku pljačkanja kakvu je u bankama i posvuda vodio određeni ft desetljeća prije. U toj prljavoj igri samo su glasovi saborskih zastupnika bitni. A zastupnicima je ključna zastupnička plaća, privilegiije i muljaže zajedno sa zastupničkim mirovinama. To je jedan potpuno nakaradni sustav izgrađen na privilegijama i zadovoljavanju privetnih pohlepa. Takvom vladanju nazire se brzi kraj - ne zato jer se vladajući mijenjaju, ne neće oni nikad postati pošteni, nego zato jer nužda na taj kraj tjera. Previše se pokralo (bez ikakvih kazni), neznanje vođenja države i gospodarstva je enormno, puzanje kao osnova političkih odnosa je univerzalno. Narod se sprema za proljetno čišćenje - primoran glađu i nezaposlenošću. Osim ako se sve odgodi još za koji mjesec kada svi bez ostatka shvate da ni mesija Bandić ne donosi nikakva rješenja, osim širenja Zagreb-Gothama na Gotham-Hrvatsku.
Zar Sanaderu vec nije dosta te igre zivaca i stresnih situacija ? Taj tip ce sigurno zaraditi srcani udar a sve to mu nije ni trebalo!!
Mene zanima \"Tko je Sanadera natjerao da napusti vladu\" ? Ako mu je tako stalo, svojevoljno je ne bi napustio.
Plan B From Outer Space. Vrlo je poučan. A Jaca je gadno pogriješila kad je ostavila barbu i sovu u predsjedništvu. Al to će ona vidjet na kraju, kako joj se smrtni neprijatelj pokušava i dalje provući kroz mrežu pravosuđa e da bi onda nešto kemijao iz zadnjih redova. Naime sanader to doživljava osobno jer on \"smatra\" da je nedodirljivi mali bog i da je on \"zaslužan\" za nešto, pa će joj se osvetiti prvom prilikom ako ona nešto ne poduzme pod hitno. A što mislite koji je u stvari posao nekakve Biance, i kome ona referira što je bilo danas na dnevnom redu?
Ako rokne Bandić,roknuo je i Sanader!tu je hobotnica gotova.
Kako ovdje ima dobro informiranih komentatora!Sanader sada ni sam ne zna što mu slijedi jer ono u nedjelju mu je bila greška karijere i bolno padanje u realnost.I taj\"Plan A\"uopce nije bio plan,nego ishitreni potez,zbog kojeg se sada kaje.
Vrijeme će pokazati je li izbacivanje Sanadera iz HDZ-a Pirova pobjeda konzervatorske (nije krivi izraz) vrhuške. Frajer je na samo jednoj večeri u Veroni prodao Plivu Židovima, a u tim pretumbavanjima s Plivom je netragom isparilo 3 miljarde eura ( po pisanju insidera iz Plive). Nema govora o nepromišljenoj gesti kompleksaša.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Obična novinarska nklapnja bez ikakvih dokaza..._-_-_-_-