Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 178
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Povratak na članak

Plan B: Sanader će Vladu rušiti iz Sabora

Bivši premijer računa na Bebića, Zubovića, Rošića, Selema i B. Matković, priča se u HDZ-u. Pučisti će se malo primiriti i čekati novu priliku za udar, drže u vrhu HDZ-a.

Komentari 374

CR
crocro
06:27 07.01.2010.

servuszagrebdugave u 06.17h. Poštovani! Cijenim vaš komentar, premda negiranjem Josipovića uzdižete Bandića. Vidim da se uglavnom vežete za komunističku povijest kandidata Josipovića, premda o komunističkoj povijesti Bandića niste rekli niti riječi. I

VL
CR
crocro
06:35 07.01.2010.

servuszagrebdugave u 06.17h. Nastavljam. Poštovani, niti jedan od ovih kandidata nije moj kandidat za predsjednika. I obojica imaju svoje slabosti. No od 2 kandidata koja su ostala ponuđena građanima da odlučuju moramo izabrati jednoga. Premda vi mislite da bi gosp. Bandić bio bolji kandidat, ja razmišljam koji bi od ove dvojice bio bolji predstavnik zemlje na svjetskom planu i koji bi znao primjerenije komunicirati s uglednim svjetskim liderima. A prema mojoj prosudbi to bi bio gosp. Josipović, uza sva uvažavanja vašega stava naspram gosp. Josipovića. Dakle s niti jednim nisam zadovoljan, a kada moram birati onda je to obrazovaniji, uljuđeniji, pristojniji, elekventniji i kulturniji Josipović. A o djelima ili nedjelima gosp. Bandića u Zagrebu kojeg ostavlja pune blagajne i riješenog stanja, ne bih govorio. Pozdrav.

VL
MO
modrulj
06:41 07.01.2010.

Ma kakav povratak u sabor. Nema sanse nakon sta su sve ove afere izronile nakon njegovog odlaska sa vlasti. Nije moguce da nije znao ni za jednu.

VL
ST
stampedo
07:10 07.01.2010.

Profesor \"Markica\" predavajući povijest davno je rekao onu poznatu:\" Politika je žena sumnjiva morala ili ti kurva\"... i jest! Al uvijek se nadaš- sad će nekako pa bit će bolje pa nema pomoći- jedno ako je srpska mafija tu pri ruci... doista obvog idiota treba riješiti muka u glavi... Inaće- svim vjernicima pravoslavne vjeroispovijedi ; Hristos se rodi\"... lijep Božić\" imate, neka bude i miran i tradicionalan kako već to ide kod poštenih i običnih ljudi...

VL
ST
stampedo
07:46 07.01.2010.

Kad samo ovu sličicu gore vidim- digne mi se želudac... usput ona montaža neko veće sa Hitlerom i Smranaderom- super- isti su... bolestan um

VL
SU
suzuki51
07:49 07.01.2010.

Ako je Sanader brisan iz stranke koga će zastupati u Saboru. Ako se to desi i on ostane u Saboru onda je to sve igrokaz za stoku sitnog zuba.

VL
MI
misuratakid
08:04 07.01.2010.

@Vladimir1204 Ne prljaj dojam o hrvatskom narodu svojim bolesnim utvarama. Servus je u pravu: Josipovićev otac komunistički je krvolok prvog razreda - nakon El Shatta odradio je Goli Otok, uselio se u nacionalizirani stan u kojemu mu sin i danasas živi i odakle bulazni o \"crvenoj\" Hrvatskoj. Crvenit će se vama obrazi kada u Nedjelju shvatite kako je katolička i domoljubna Hrvatska eliminirala Josipovića i gazdu mu Zokija sa političke scene.

VL
DA
danielzg
08:09 07.01.2010.

misuratakid samo ti sanjaj o pobjedi Bandića! Hrvatski narod zna da Sanader podržava Bandića jer se nada da će ga kao predsjednik štititi kao što je on kao premijer štitio Bandića od kaznenog progona! Hrvatski narod neće nasjesti na floskule da je Josipović crven pored Bandića koji je 30 godina bio u partiji koja mu je sve dala! Hrvatski narod će izabrati nekorumpiranog i poštenog predsjednika Josipovića!

VL
JM
Juraj_MALI
08:12 07.01.2010.

Plan C: Da se kažnjavaju novinarske gluposti koje se pišu i da se uvede zakon kojim novinar kazneno odgovara za sve što je napisao. S tim bi čitali puno više istina.

VL
MA
manjihrvat
08:28 07.01.2010.

Nema razlike izmedju janjicarke i sanadera. Ono sto ih duboko dijeli jesu interesi tj. moc i novac. Postoji niz pokazatelja da je ovo notorna cinjenica. Onaj tko misli da se ovo srpsko celjade bori za dobrobit Hrvatske, u gadnoj je zabludi.

VL
OB
-obrisani-
08:29 07.01.2010.

.postovani disciplinirani vojnici jadranke kosor (ovo postovani se odnosi na disciplinu, svaka cast): vidite li vi deset minuta ili pola sata nakon svog komentara, kada vam se glave oglade, svu glupost koju ste sasuli u samo dva reda? kosor jeje izgubila sve konce iz ruku, njeni su potezi iznudjeni, i radi samo ono sto ne moze izbjeci. doslo je do borbe u hdz-u, nije sanader slucajno dosao, i cure stvari van brze nego ranije. kada se nekoga vise ne moze braniti, onda ga se kosor, u zadnji tren rijesava. ali nema promjene, vec je kontinuitet u pitanju (hep, a sad ce i podravka). a o antirecesijskim mjerama... ma dajte nabrojite barem jednu, ne budimo djeca! kosor ce imati zasluge samo utoliko sto ce se ovi u hdz-u medjusobno pocerupati, sto ce se dio govana procistiti i sto ce se mozda ponekom normalnom otvoriti prostor za djelovanje. ali, to ce se desiti iskljucivo zbog njenog neznanja i nemoci da time upravlja i njene nesposobnosti da sacuva prljav ves unutar struktura stranke, a ne zbog njenih kvaliteta!

VL
OB
-obrisani-
08:32 07.01.2010.

-Svi koji Jacu hvale prvenstveno se boje za svoju ghuzicu i svojih pajdasa. I uvijek druge prozivaju, da bi na taj nacin sebe spasili. Al\', Jaca je to sve procitala... i narod joj ne vjeruje i ne stoji iza nje !!!!

VL
Avatar Vladimir1204
Vladimir1204
08:33 07.01.2010.

misuratakid Komunisti vise ne postoje u Hrvatskoj. To je kao baba-roga za malu djecu, tko ce ti jos to vjerovati. Evropska politika moze biti lijevi centar ili desni centar, SDP ili HDZ, ovi drugi samo sanjaju. Demaokracija ima nedostatak da nema filter za debile tvoje vrste.

VL
MI
miso
08:48 07.01.2010.

Jedno objašnjenje postupka dr. Ive Sanadera s drugog portala: \'Sanader je 1.7.09 bio izvana prisiljen otići, a 3.1.10 bio je iz sebe prisiljen vratiti se. Objašnjenje je uvijek isto. Gori mu pod nogama. Posljednji datum je odabrao radi Milana Bandića, računajući da će mu u tjedan dana prije izbora osigurati potporu HDZ-a (bio je zadnji čas, da ga Bandić kasnije može spašavati radi svog gorućeg problema). \'

VL
OB
-obrisani-
08:53 07.01.2010.

..vitez... ..samo za tebe, prije nego poludus od muke...!!! Žalosno je kako je kratko pamčenje ljudi, pa da vas podsjetim. MB je bio referent opće narodne obrane i društvene samozaštite općinskog komiteta SK općine Peščenica. Referade ONO i DSZ nisuZ nisu bile ništa drugo nego ispostave KOSA i UDBE u svim poduzećima, ustanovama, školama i na fakultetima, a njima su koordinirali općinski komiteti. Komiteti ONO i DSZ su vršili procjene svih \"opasnih događanja\" za sigurnost Jugoslavije, pa na primjer i to koliko će se vjernika okupiti na pojedinim misama polnoćkama. Kako je sad veliki i vjerni komunist MBANDIC , postao veliki vjernik i sluga katoličke crkve - ili njegov patijski zadatak i dalje traje, ili su sad biskupi oni koji su u vrijeme SK isto bili suradnici \"sigurnosnih službi\"::::::::::

VL
TU
tupslav
09:04 07.01.2010.

Vrača se Frankestein, nahebali smo !!!

VL
OB
-obrisani-
09:10 07.01.2010.

naravno da SANADERU gori pod petama... procitajte strane portale, puni su temama o njemu i njegovoj upletenosti u razne afere i prljave poslove...!!! ..INTERPOL, njemacki i austrijski su mu za vratom, zadnji pokusaj da spasi svoju ghuzicu ZASTUPNICKIM -IMUNITETOM ..... naravno iz ljubavi prema DOMOVINI...!!! .

VL
JO
JozoBago
15:29 07.01.2010.

Kud Sanader, tud i ja!

VL
DU
Deleted user
09:20 07.01.2010.

Kada se udruze ovakvi novinarski umovi tada je i umotvorine znanstvena fantastika, do jucer su oboje novinara samostalno preljevali iz supljeg u prazno, a dana zajednickim snagama, interesantna je masta ovih novinarskih velicina, bajaju o nekim spavacima i to onima koje vec danima i prije nego se Sanader javio premecu po novinama, recimo sada je glavni spavac ova ministrica bez lisnice,kao on je je ustolicio, pa ustolicio je i sve ostale ministre, u ovoj je drzavi glavna misao nasih vrlih novinara da se sve treba rusiti do temelja, jer ih je to neko naucio ili doma ili na cuvenim kom. fakultetima, a zasto se recimo Sanader nebi vratio u sabor i sam se upustio u obracun s opozicijom sto je i sada radio da krene na neki nacin ispocetka toga se vi i bojite, dvije jadne osvjedocene sluge SDP-a!!!

VL
CA
Capolo
09:32 07.01.2010.

Mislim da je Kosorka dala jako dobar odgovor na ova novinarska naklapanja kad se ista ovakva priča pričala nakon nedjeljne presice Sanadera.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.