Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 178
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Povratak na članak

Plan B: Sanader će Vladu rušiti iz Sabora

Bivši premijer računa na Bebića, Zubovića, Rošića, Selema i B. Matković, priča se u HDZ-u. Pučisti će se malo primiriti i čekati novu priliku za udar, drže u vrhu HDZ-a.

Komentari 374

CH
chicony
11:56 07.01.2010.

Pročitajte stručnu literaturu o \"tipu čovjeka\" poput Sveznadera. Pa to je strašno što zapravo skriva dnevna maska tog beskrupuloznog licemjera i bezobrazno prepotentnog pozera.

VL
BA
banijash
12:10 07.01.2010.

Ma meni to sve lici na HDZ-ovu namjestaljku i obmanu . Pa svi ti sudionici te kazalisne predstave za javnost su profitirali. Senader je svojom predstavom pomogao HDZ i Jadranki Kosor, pa su izasli kao npokolebljivi i jaki, ovom predstavom Jadranki je prmijerska stolica debelo ucvrscena sto je za Senadera najvazije jer ga samo Jadranka i HDZ mogu spasit daljnih istraga, odgovornosti i odgovora na teska pitanja...

VL
52
52x700
12:15 07.01.2010.

poslušajte vi mene da će se ovo jako brzo dogoditi i sdpu i to u režiji pančića, antunovićke i bandića..

VL
OB
-obrisani-
12:43 07.01.2010.

Opijati se Sanaderovom glupošću,ili bahatošću, svejedno, dizati u nebesa nekakvu odlučnost premijerke, ne brani vam nitko. Činjenica je da ama baš nikakvog programa nema, nikakve politike usmjerene na goli opstanak hrvatskog gospodarstva od kojeg svi živimo. Jedina ideja koja je provedena nakon godinu i pol dana recesije jest uvođenje kriznog poreza i dizanje PDV-a. To je jednostavno KRIMINALNO: Tu stoku treba otpuhati s vlasti jer su kao u priči o tri praščića sazidali kućicu od slame! Od čega ćemo živjeti? Od Sanaderovih i Kosoričinih budalaština????????

VL
OB
-obrisani-
12:46 07.01.2010.

Tko to radi moderna demokratska stranka, samo se pitam koliko je moguće da SDP izbaci onog lopova od Linića. Bojim se da je to nemoguća misija

VL
OB
-obrisani-
12:50 07.01.2010.

Kakvo je to HDZ-ovo biračko tijelo? Odakle ih više regrutiraju? Nema tajne- riječ je o lopovima koji pljačkaju ostatak Hrvatske krenuvši od lažnih branitelja do stoke neprijateljske koja na lokalnoj vlasti pljačka. Sve načelnike općina privesti u USKOK!. Najmanje 400,od 437 imali bi razloga ostaviti u pritvoru. Čudo je kako kamen na kamenu stoji koliko su dosad opljačkali!

VL
Avatar tomi2009
tomi2009
12:55 07.01.2010.

Pravna država ne funkcionira kad se Pašalića ili Sanadera izbaci iz HDZ-a, nego kad im se blokira imovina i u transpanrentnom sudskom procesu dokaže kako su svojim djelima činima i propustima oštetili interese RH , da bi napunili svoje džepove. Naivno je misliti da Pašalić svaku veče kad legne u krevet, plače što su ga izbacili iz HDZ-a, ...ali već da se ispita kako i na koji način je došao do kredita od 150 milona Eura te da mu se ta imovina oduzme ne bi mu bilo do ciničnog smijeha i najpoznatije izjave svih korumpiranih u ovoj zemlji: \"NEK INSTITUCIJE RADE SVOJ POSAO\"....no ovako sve se ovo svodi na onu staru narodnu: PSI LAJU KARAVANE PROLAZE...

VL
KV
kvakva
12:57 07.01.2010.

Plan C zasad najbolje ide: Kako namagarčiti Hrvatice i Hrvate i još im više novaca iz hrvatskih njihovih lisnica izvući, a da su građani sve zadovoljniji sve dok Jadranki ne uruče pleter Svetog Tunislava Brodograđevnog nasukanog na Poganoj Vlaki.

VL
BO
bomba
12:57 07.01.2010.

Ako on u saboru vrijedi više od ostatka sabora neka onda i sruši kad su nesposobni da mu se odupru.

VL
TL
tvrdi_l
12:59 07.01.2010.

Demokracije u Saboru nema.Svi reagiraju po principu prijateljstva i stranacke stege - a ne po principu postenja i svojih politickih uvjerenja. Treba proci jos 20 do 30 godina kako bi izumrli politicki zastarjele strukture vrlo sklone kriminalu kako bi se Hrvatskoj (ako je tada i bude) otvorila nova perspektiva.

VL
OB
-obrisani-
13:00 07.01.2010.

HDZ načelnik Općine. Javni natječaj. Vrijednost 3 milijuna kuna. Obavještava se podobna firma.Namješta natječaj.Nakon završetka radova potpisuje se anex ugovora za još milijun kuna. Novac se dijeli. Sve do jedan javni natječaj napravljen je na ovaj način!Samo što su sume višestruko veće.

VL
DC
DC
13:03 07.01.2010.

Ej \'bomba\' nije pitanje tko vise vrijedi nego tko ima vise glasova...

VL
Avatar vitez
vitez
13:08 07.01.2010.

U Vukovarsko-srijemskoj županiji pobjeđuje Milan Bandić izvor:vecernji list VINKOVCI - Prema rezultatima telefonske ankete koju je provela agencija Aditus Media d.d. na uzorku od 5000 nasumice odabranih građana s područja Vukovarsko-srijemske županije, 2851 ispitanik ii 57 posto izjasnilo se zaa Milana Bandića, 2048 ili 41 posto za Ivu Josipovića, a 101 ispitanik ili dva posto je neodlučno. Anketa je provedena od 2. do 5.siječnja i to je, kako je objasnila Ana Dragun, prvo istraživanje te marketinške agencije i nije naručeno ni od jednog od izbornih stožera. Rezultati ankete kazuju da će na nedjeljne izbore izaći 56 posto birača, a zanimljivost je da će 95 posto od 2000 ispitanih koji su se izjasnili kao članovi HDZ-a svoj glas dati Bandiću. Birači srpske nacionalnosti, tvrdi Aditus Media d.d, u velikoj su mjeri podijeljeni između dva kandidata.

VL
KV
kvakva
13:11 07.01.2010.

U biografiji Milana Bandića Poganovlaškog pisat će: Na proputovanju između Bužanove i Remetinca nakratko je svratio na Pantovčak.

VL
OB
-obrisani-
13:22 07.01.2010.

Jedan dan poltičkoga života Ive Sanadera premijerka Kosor je dobro iskoristila za sređivanje redova , izbacivanje mutnoga i ograničavanje šupljih jastrebova .

VL
OB
-obrisani-
13:33 07.01.2010.

BW Nije Bianci Matković nitko DAO saborski mandat. Za sabor se biraju stranačke liste. Ona je bila na listi i ušla u Sabor. Kako je išla na ministarsku funkciju, na njeno mjesto u Sabor zasjela je zamjena-slijedeća osoba s liste.Ona ima pravo vratiti se u Sabor kad poželi. Jer je mandat njen, a ne u vlasništvu stranke.

VL
MA
maxresist
13:33 07.01.2010.

premijerka ima svoje ja tj odlučna je što je preduvjet za donošenje ovako nepopularnih ali nužnih mjera poput poreza solidarnosti koji je svakako bolje rješenje od zaduženja kod mmf budući da to ima isti efekt poput novog poreza uz naravno kamate koje bi došle na naplatu a ovako ih nema.

VL
OB
-obrisani-
13:35 07.01.2010.

BW Jest,nažalost je istina. Situacija je PUNO gora nego što smo u stanju prihvatiti.

VL
OB
-obrisani-
13:36 07.01.2010.

&Vemlo sorry zaboravio sam taj trik sa listama kad jedan \"daje\" mjesto sljedećem na listi. Ček da mi je iskopat tu izbornu listu....Čist da vidimo tko je bio \"uvjeren\" njoj prepustiti mjesto, hehehe

VL
OB
-obrisani-
13:40 07.01.2010.

BW Ma to s listama je čisto izigravanje demokracije. Stranka napravi listu,isturi koliko toliko prihvatljivog lika za frontmana i onda se narod lijepi.Ako glasuješ,pogriješio si,ako ne glasuješ,dao si glas najjačoj stranci. Naravno da ne postoji nikakva mogućnost opoziva zastupnika kojeg si birao u svojoj županiji. Kakva demokracija, kakve trice i kučine!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.