Ne obuzdate li hitno Glavaša, pomilovat ćemo Fikreta Abdića!
Hrvatska pred raskidanjem sporazuma o suradnji u kaznenopravnim stvarima s BiH
Komentari 467
Uvjek sam Tvrdio i potpisacu da su nakon OLUJE ubaceni UDBASI ubijali srbske starce.........
21.11.2011. u 08:59h Zac11 je napisao/la: \"21.11.2011. u 08:54h roko mandoljino je napisao/la: 21.11.2011. u 08:47h august je napisao/la: +++++++++++++++++++++++++++++++++++ Komunisti su napravili i izgradili a Zločinačka organizacija opljačkala i uništila 1. izgradili bolnice, škole, fakultete, vrtiće,đačke, studentske i staračke domove 2. osigurali besplatnu zdravstvenu zaštitu i besplatno školovanje 3. Osnovali institute 4. Izgradili tvornice 5. prehrabenu industriju 6. Građevinske tvrtke 7. Poljoprivredno industrijske kombinate 8. Hrvatske telekomunikacije 9. HEP, hidrocentrale 10. Trgovačke lance 11. Željezare 12. Cementare 13. brodogradilišta 14. Brodarske kompanije 15. Ina s rafinerijama nafte, 16. Izgradili cestovnu i željezničku infrastrukturu 17. Aerodromi 18. Podijelili sirotinji 600 000 stanova 19. Hotele, kampove i radnička odmarališta 20. 48 marina 21. Svjetionike nam je napravila Austrougarska, 22. Uređeni su vodotokovi 90% 23. Uređen bankovni sustav (ovo prvo opljačkano) 24. Televizija i radiostanice sa odašiljačima
21.11.2011. u 08:59h Kontras22 je napisao/la: soren Hvala na pitanju 54 _______________________________________ Onda OK. Mudrost i pamet se stiče sa godinama. Ja sam ipak malo mladji. Cheers!!!
Dajte nam Glavaša za Josipovića,Milovanovića,Pusićku i ostalu lakrdiju. Domoljubi po zatvorima rušitelji na funkcijama,UDBA nikada aktivnija. HRVATI probudite se. HRVATI SJEDE NEVINI PO ZATVORIMA
POSTOJE dokazi u jednoj Tajnoj sluzbi koji otkrivaju da se nakon OLUJE ---UDBASKA organizacija isla namjerno ubijati srbske starce samo dabi okaljali Domovinski Rat jer su se bojali Dominacije novo nastalih GENERALA u Ratu,,eheheheheeheh
\"Spasio Tuđman?? Tuđman, Titin general? o tom Tuđmanu pričamo? On nije bio komunist? btw Josipović neće otići s vlasti. pripremi se na to da će biti predsjednik i idući mandat. (trenutno je napopularniji političar u zemlji.) \" Normalno da je je najpopularniji kad ste vi Jugoslaveni homogeni i svi kao zombiji glasate za svog velikog vođu. Prije vam je predmet obožavanja bio drug Tile, a nakon Tuđmana, kojemu zamjeram što vas nije lustrirao, a ne se s vama mirio, to vam je bio drug Mesić (vrhovni komandant JNA za vrijeme rušenja Vukovara), a sada vam je \"božanstvo\" drug Yusipović.
21.11.2011. u 09:04h august je napisao/la: 21.11.2011. u 08:59h Zac11 je napisao/la: \"21.11.2011. u 08:54h roko mandoljino je napisao/la: 21.11.2011. u 08:47h august je napisao/la: +++++++++++++++++++++++++++++++++++ Komunisti su napravili i izgradili a Zločinačka organizacija opljačkala i uništila 1. izgradili bolnice,lnice, škole, fakultete, vrtiće,đačke, studentske i staračke domove 2. osigurali besplatnu zdravstvenu zaštitu i besplatno školovanje 3. Osnovali institute 4. Izgradili tvornice 5. prehrabenu industriju 6. Građevinske tvrtke 7. Poljoprivredno industrijske kombinate 8. Hrvatske telekomunikacije 9. HEP, hidrocentrale 10. Trgovačke lance 11. Željezare 12. Cementare 13. brodogradilišta 14. Brodarske kompanije 15. Ina s rafinerijama nafte, 16. Izgradili cestovnu i željezničku infrastrukturu 17. Aerodromi 18. Podijelili sirotinji 600 000 stanova 19. Hotele, kampove i radnička odmarališta 20. 48 marina 21. Svjetionike nam je napravila Austrougarska, 22. Uređeni su vodotokovi 90% 23. Uređen bankovni sustav -------------------------------------------- to je sve ostalo jos iz AUSTRO -UGARSKE MONARHIJE,eehhehehehheh
To nam i treba kad vodimo vise racuna za BiH nego za Hrvatsku.Nama je,a pogotovu HDZ-u koji je na (jos) vlasti vaznije kako ce funkcionirati izbori tamo.Dijaspora(bosanska) je hamstvo da bi mogli izboriti dobar rezultat (HDZ).Tako vam je to kadd vi nekog gadjate bananon a on vas kamenom.Drugo sta je pogresno kod nas su mediji koji u nedostatku nekih pozitivnih dogadjaja vezu se samo na takve stvari korupciju,zlocince itd.Naravno da nemaju sta korisno pisati kad djeluju u maloj drzavi punoj zla i kriminala,pa kad se tome doda jos i BiH onda je to nekako normala.
Ne znam da li ima toliko onih koji maštaju i sanjaju Jugoslaviju, ali sigurno ima puno onih koji razmišljaju o boljem životu: kako osigurati sebi svojoj familiji bolji život, stanard kakav imaju ljudi koji žive u razvijenim europskim zemljama. I kad vidimo da izlaskom iz Jugoslavije nismo polučili očekivani porast standarda, da većina živi daleko lošije nego prije, a bolje živi samo nekolicina lopova, kriminalaca i političara (u percepciji naroda svi nabrojeni su zapravo isti) onda naravno da ljudi maštaju i žele. Jugoslavija se sada percipira kao bolje i pravednije društvo.
Negoduje i Bajić, stoji u clanku. Negoduje Bajic radi odnosa zatvorskih vlasti prema general Glavasu. Negoduje bajic radi postupanja zatvorskoh organa prema neduznom i samo na osnovu svjedocenja raznih od Save Strbca i Pusicke i njezinog brata instruiranih svjedoka odod strane jednog suda, koji je de facto branitelje do kolovoza 1991 proglasio kao skoro teroriste. A Bajic umjesto da stiti ustavni poredak Hrvatske, da se brine o tome da ratni zlocinci, silovatelji i koljaci iz Vukovara, Lovasa, Skabrnje, Vocina i dalje dodju pred lice pravde, koljaci i silovatelji koji se i dan danas slobodno secu po Hrvatskoj, on se brine za onoga koji je nepravedno osudjen i onoga koji je tu drzavu branio protiv podivljalih nemani s istoka i kojemeu na kraju krajeva treba zahvaliti, da je on drzavni tuzioc u nezavisnoj Hrvatskoj, koja bez Glavasa i njemu slicnih nebi nikad bila nezavisna ili da je islo po zeljama Pusicke i njezinog brata, gdje bi se juzna granica mogla vidjeti s tornja zagrebacke prvostolnice. Ali I Bajicu ce proci vrijeme. I on i svi njemu slicni ce kad tad odgovarati za njihovu rabotu.
\"Komunisti su napravili i izgradili a Zločinačka organizacija opljačkala i uništila 1. izgradili bolnice, škole, fakultete, vrtiće,đačke, studentske i staračke domove 2. osigurali besplatnu zdravstvenu zaštitu i besplatno školovanje 3. Osnovali institute 4. Izgradili tvornice 5. prehrabenu industriju 6. Građevinskeke tvrtke 7. Poljoprivredno industrijske kombinate 8. Hrvatske telekomunikacije 9. HEP, hidrocentrale Pa radili su prugu Beograd - Bar, ali autoput Zagreb - Split je bio zabranjen, jer navodno nije širio bratstvo i jedinstvo. E taj autoput napravljen je u Hrvatskoj, ali to nije za Vas komunjare ništa. Istina, ali sve to su napravili samo za svoje političke istomišljenike da bi se sačuvali na vlasti. Za one koji nisu voljeli druga Tile-a postojao je Goli otok, Lepoglava, Stara Gradiška, a za mnoge metak. A kad je došlo do Hrvatske upregnuli su sve snage da se Hrvatima zgadi Hrvatska, a i danas se naprežu.
...Ovo je sramota sto izvodi Ivo YUsipovic. Ovo vise lici na trgovinu ljudima nego na pravnu drzavu! Ako namjerava pomilovati Fikreta Abdica, neka to ucini nakon toga dok prouci slucaj Fikreta Abdica i misli da ima podloge za pomilovanje. Alii pomilovanje Fikreta Abdica praviti ovisnim o Branimiru Glavasu je nesto sto sa pravnom drzavom nema veze. To je bila praksa Carle Del Ponte, to je praksa ICTY-a - zalosno da nam Ivo YUsipovic to nameca kao novi standard pravde i prava! ...Po mome je on trebao vec dugo pomilovati Branimira Glavasa. A ako zaista razmislja o tome pomilovati Abdica, cudim se da ne razmislja o tome pomilovati i Glavasa! Nikako se ne slazem sa politikom Branimira Glavasa - ali je i nepravda to sto mu se cini...
Nisu komunisti izgradili Hrvatsku nego radnici. Komunisti su ju opljačkali (HDZ,SDP,HSLS,HNS). Sve su to komunisti i samo su oni bili direktori i vladajuća kasta. Pođi od Josipovića i gradske štedionice... Osim što se Josipović petlja u izbore i otvoreno je stao na jednu stranu, krši ustav, ne poštiva trodiobu vlasti, sad će se još i petljat i u pravosuđe susjedne međunardno priznate države - BiH ? Pa što ne bace Abdića i Jazovku kao znak odmazde? Gdje je tu kraj?
Ni za boga više Juga, ali ni za boga više ova Čavoglavija kao nadomjestak Hrvatskoj. Željeli smo biti samostalni da nam balkanci ne diktiraju život a ispostavilo se da smo jendne balkance zamjenili drugima.Bosna Bosancima a Hrvatska Hrvatima (autohtonim).
A kako je to Norac uspio napraviti kuću, oženiti se, izlaziti na vikende ko da je student policijske akademije? To što se nije politički oglašavao ne umanjuje naše ponašanje prema zločincima. Što ih sud nije kaznio zabranom političkog angažmana na 20 godina?
munija kojih se to generala morao netko bojati.Gdje su ti kako ih nazivas novo nastali generali zavrsili vojne skole?Zar u Francuskoj legiji stranaca?Prijatelju previse nam je prstiju na jednoj ruci da bi prebrojali prave generale,sve su to neskolovane osobe koje je Tudjman proglasio za generale.To ti je isto kao nekad u divljem zapadu kad su neka mjesta u nedostatku sposobnih ljudi imenovali razbojnike za serife da bi ih oni zastitili,a tako je bilo i kod Tudjmana u ratu.Rezultati su dopsli na vidjelo.
Bosna je....KAOS....od države....i to je jasno svakome . ali....u što je našu Hrvatsku pretvorila ..Kosorica....Đakić...i takvi...političari koji se srami cijeli civilizirani Sviet -. .........pozdravljaju ratne zločince .........vrijeđaju.pripadnike druge nacije .........pripisuju svojim političkim oponentima....atribut neprijatelja Država .........donose.......ZAKON.o spriječavanju progona ..RATNIH ZLOČINACA . ....i mi smo....kao....Europska Država ????....mi smo....isti ko....Libija...Paragvaj...Irak...Afganistan...............JOŠ i.....GORI...
krojf: jeb** te tvoje prave generale - vidis da nisu bili u stanju SFRJ spasiti!
A da Hrvatska traži da ga stave u samicu?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Tako su vikali i pijani čede s druge strane pruge. Usrao sam se.