Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 158
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Upozorenje BiH
Povratak na članak

Ne obuzdate li hitno Glavaša, pomilovat ćemo Fikreta Abdića!

Hrvatska pred raskidanjem sporazuma o suradnji u kaznenopravnim stvarima s BiH

Komentari 467

DU
Deleted user
09:24 21.11.2011.

Ovo je strasno, . Abdic je talac jedne nakaradne politike, . koja se plasira preko ove novinarke svakodnevno!!

VL
ZA
Zac11
09:25 21.11.2011.

\"21.11.2011. u 09:13h amato je napisao/la: Ne znam da li ima toliko onih koji maštaju i sanjaju Jugoslaviju, ali sigurno ima puno onih koji razmišljaju o boljem životu: kako osigurati sebi svojoj familiji bolji život, stanard kakav imaju ljudi koji žive u razvijenim europskim zemljama. Pa u tome i jest zamka. Cilj je da vam se Hrvatska ogadi da bi je oni mogli utopiti U EU, odnosno u Velikoj Srbiji. Zar tebi liči da ovu državu vode Hrvati. Meni ovo liči na Big brothera. Državu vodi veliki brat, ne znam tko je to, ali znam da nama Hrvatima taj ne želi dobro. Ivo Yusipović, Sanader, Jadranka, Čačić, Pusićka i sva ta \"bulumenta\" samo su izvršni organi \"Velikog brata\". Tu nema nimalo Hrvatske samostalne politike, jer se narod o ničemu ne pita, osim na izborima gdje \"ovce\" izaberu svoje vukove po principu \"Sjaši Murta da uzjaše Kurta !\"

VL
Avatar DZvonimir@KNIN
DZvonimir@KNIN
09:26 21.11.2011.

Nebranim ja ove osudene Glavasa i Onoga drugog generala iz Gospica ali ta dva grada nisu pala pod napadom JNA a bilo bi logicno da su pali . // Sad se namece pitanje sto je vece zlo da grad padnee pa da se JNA dade u teror kao u Vukovaru ili da se premlati par lokalni cetnika i da do toga nedode.???

VL
OB
-obrisani-
09:26 21.11.2011.

Hrvatska je nekad bila svetski poznata po ljepotama Dubrovnika i strahotama Jasenovca a u najnovije vrijeme su hrvatski trademark pre svega nevini vitezovi Branimir Glavaš, Ante Gotovina i Ivo Sanader..

VL
Avatar MK
MK
09:27 21.11.2011.

...Bas tako, Fikret Abdic je osobni Vanjsko-Politicki-Talac Ive YUsipovica! ...Ivo si je poceo brisati guzu sa prstima - a onda prste brise u svoju kravatu! Fuj sto je sada izveo!

VL
DU
Deleted user
09:30 21.11.2011.

A kako se kombinat Belisce prije zvao i ciji je bio?? Kako su se skora sva brodogradilista prije zvala nego su im ubili vlasnike i promjenili ime?? Tko se prije rata zvao Simens u Zagrebu?? Kako se zvao Josip Kras prije nego su ga oslobodioci oteli i promjenili ime, tko je izgradio KBC Rebro?? neka neko nastavi dalje i objasni deranima!!!

VL
AM
amato
09:27 21.11.2011.

Teško je naći opravdanje, barem u sferi racionalnog. Od nacionalista se doduše ni ne može očekivati racionalno rasuđivenje. A za sve je kriva neodgovorna i neiskrena vlast. hadezeova vlast. Jer da su ljudi koji su tijekom godina obnašali vlast iskrenoo voljeli Domovinu samo upola manje od naroda i odgovorno se odnosili prema poslu koji obnašaju mi bismo danas imali ljude i energiju potrebnu za stvaranje novog društva, za hvatanje u koštac s novim izazovima. To što je napravljeno teško se može ispraviti, vratiti. Može se osuditi Sanadere i slične, ali generalno štete se ne mogu nadoknaditi, osim u jednom dužem periodu.

VL
OB
-obrisani-
09:28 21.11.2011.

21.11.2011. u 09:17h Zac11 je napisao/la: Pa radili su prugu Beograd - Bar, ali autoput Zagreb - Split je bio zabranjen +++++++++++++++ Za sve su krivi komunisti jer su od 1945-1990 napravili izgradili bolnice, škole, fakultete, vrtiće,đačke, studentske i staračke domove osigurali besplatnu zdravstvenu zaštitu i besplatno školovanje -Osnovali institute (Institut Rade Končar- 300 magistara i doktora znanosti, Ruđer Bošković, Brodrski institut, Geodetski institut,Hidrografski institut, Institut za medicinska istraživanja i medicinu rada, Energetski institut Hrvoje Požar, Institut pomorske medicine, Institut za društvena istraživanja, Goethe institut, Šumarski institut, Ekonomski institut, Institut građevinarstva, Veterinarski institut, , Institut za poljoprivredu i turizam, Hidrometeorološki zavod i brojni drugi - izgradili:Končar, Jugoturbina Karlovac, Nikola Tesla, RIZ, Đuro Đaković, Rikard Benčić, ATM, TEŽ-, Prvomajska, Pliva, Nada Dimić, ,Kamensko Jugoplastika, Jugovinil,Nada Dimić, Borovo, Vartex, Jedinstvo,TPK, Janko Gredelj,Geofizika, Vlado Bagat, Uzor,

VL
OB
-obrisani-
09:28 21.11.2011.

II dio Za sve su krivi komunisti jer su od 1945-1990 napravili Tomo Vinković-Bjelovar, TVIK- Tvornica vijaka Knin, TANG-Tvornica alata Nova Gradiška,Jadrankamen, Pastor,Čazmatrans, Jugoplastika, Jadrantekstil, Dalma; Jugoton,;Jadrantrans, Šavrić - Dalmatinka, Galeb, TEP, Radonja Sisak, Saponija, Koestlin, OLT Osijek,Croatiaosiguranje - prehrabenu industriju (Podravka, PIK Vrbovec Gavrilović, Kraš,tvornice ribljih konzervi , Mesopromet, Dalmacijavino, Badel, Dukat, Ledo, Prerada , KIM, pivovare itd, Sirela, Klara - Građevinske tvrtke (Pomgrad,Industrogradnja, - Ppoljoprivredno industrijske kombinate (Belje, Vrbovec, Vinkovci, Vupik, Đakovo, Agrokombinat)itd. - Hrvatske telekomunikacije - HEP, hidrocentrale ( Varaždin, Čakovec, Dubrava,Ozalj,Zeleni vir, Lepenica, Fužine,Miljacka, Jaruga, Gojak, Vinodol,Rijeka,Senj,Peruča, Orlovac, Đale,Zakučac, Kraljevac,Krka, Velebit,Dubrovnik, Zavrelje), termocentrale,( Jertovec, EL-TO Zagreb, TE-TO Zagreb, Osijek, Sisak, Plomin, Rijeka), 50% udjela u atomskoj centrali Krško, distribucija električne energije (dalekovodi trafostanice i ostalo) - Trgovačke lance (sve uništeno

VL
OB
-obrisani-
09:29 21.11.2011.

II dio Za sve su krivi komunisti jer su od 1945-1990 napravili - Podijelili sirotinji 600 000 stanova koji se nisu mogli prodat kako bi se kralo - Hotele, kampove i radnička odmarališta diljem Hrvatske - 48 marina - Svjetionike nam je napravila Austrougarska, u najvećem dijelu i luke - Uređeni su vodotokovi 90% (proptiv poplava), odvodni kanali (zadnjih 20 godina nitko ih nije čistio) - Uređen bankovni sustav (ovo prvo opljačkano) - Televizija i radiostanice sa odašiljačima - Uređen zatvorski sustav (prvo je uništen i opljačkan Goli otok). Znale lopine što rade pa si izgradili apartmane u Remetincu, a sad je pred završetkom hotelski smještaj u Glini (za kriminalce koji će moći platiti)

VL
OB
-obrisani-
09:29 21.11.2011.

IV dio Za sve su krivi komunisti jer su od 1945-1990 napravili - Željezare (Sisak, Split) i Tvornica lakih metala Šibenik, ferolegure(Dalmacija Dugi Rat i Crnica Šibenik) - Cementare (Dalmacija cement- tri pogona, Našice cement,Istra cement) - brodogradilišta, Uljanik, Treći maj, Viktor Lenac, Kraljevica, RB Šibenik, Trogir, Split, Greben (peti u svijetu u brodogradnji) - Brodarske kompanije (Brodospas, Atlantska plovidba, Dubrovačka plovidba, Mediteranska plovidba, Lošinjska plovidba, Jadranskaslobodna, Jugolinija-največa na Mediteranu,Jadrolinija, Jugoslavenska slobodna, Splitska plovidba, Jugotanker) - Ina s rafinerijama nafte (Rijeka, Sisak), najmočnija tvrtka u bivšoj Jugoslaviji - - Izgradili cestovnu i željezničku infrastrukturu - Aerodromi (Zagreb, Osijek-Klisa, Rijeka na Krku, Pula, Split, Zadar, Dubrovnik) i zračna pristaništa za manje avione (Brač, Lošinj, Osijek-Čepin,Vrsar, Lučko, Varaždin, Stvarno taj T ITO je bio pravi pravcati vrag !...

VL
SR
s☺r@n
09:32 21.11.2011.

21.11.2011. u 09:08h munjia je napisao/la: 21.11.2011. u 09:04h august je napisao/la: 21.11.2011. u 08:59h Zac11 je napisao/la: \"21.11.2011. u 08:54h roko mandoljino je napisao/la: 21.11.2011. u 08:47h august je napisao/la: +++++++++++++++++++++++++++++++++++ Komunisti su napravili i izgradili a Zločinačka organizacijazacija opljačkala i uništila 1. izgradili bolnice, škole, fakultete, vrtiće,đačke, studentske i staračke domove 2. osigurali besplatnu zdravstvenu zaštitu i besplatno školovanje Idr.. -------------------------------------------- to je sve ostalo jos iz AUSTRO -UGARSKE MONARHIJE,eehhehehehheh ____ Netko gradi a netko krade. _____________________________________________________________________________________ Dodjem ja u posjetu u KBC Rijeka stara zgrada. Idem u WC ok pločice i školjka,(Šolja)..hehe.. pogledam gore velika fleka i samo što žbuka ne padne na mene. Eto koliko se ulaže na održavanje onoga što nebi smio biti problem već prioritet. U što je ova vlada od 91 na ovamo napravila i uložila, gotovo ništa osim cesta gdje svakodnevno netko pogiba i svojeg debelog novčanika.

VL
ZA
Zac11
09:32 21.11.2011.

\"21.11.2011. u 09:13h amato je napisao/la: Ne znam da li ima toliko onih koji maštaju i sanjaju Jugoslaviju, ali sigurno ima puno onih koji razmišljaju o boljem životu: kako osigurati sebi svojoj familiji bolji život, stanard kakav imaju ljudi koji žive u razvijenim europskim zemljama. I kad vidimo da izlaskom iz Jugoslavije nismo polučili očekivani porast standarda, da većina živi daleko lošije nego prije, a bolje živi samo nekolicina lopova, kriminalaca i političara (u percepciji naroda svi nabrojeni su zapravo isti) onda naravno da ljudi maštaju i žele. Jugoslavija se sada percipira kao bolje i pravednije društvo. \" \"Bolji\" život u bivšoj državi bazirao se na dodijeljenom stanu i radnom mjestu, što znači da nisi trebao raditi, trebao si biti samo član partije. Takvi danas ne mogu smisliti Hrvatsku jer takvih privilegija više nema, pa obožavaju druga Tileta i maštaju o Jugoslaviji (zamjena za Jugoslaviju danas im je EU).

VL
WW
WIR WERDEN SIEGEN
09:33 21.11.2011.

Dajte nam Glavaša za Josipovića,Milovanovića,Pusićku i ostalu lakrdiju. Domoljubi po zatvorima rušitelji na funkcijama,UDBA nikada aktivnija. HRVATI probudite se.

VL
DU
Deleted user
09:33 21.11.2011.

+ - 21.11.2011. u 09:07h Zac11 je napisao/la: Normalno da je najpopularniji kad ste vi Jugoslaveni homogeni i svi kao zombiji glasate za svog velikog vođu. Prije vam je predmet obožavanja bio drug Tile, a nakon Tuđmana, kojemu zamjeram što vas nije lustrirao, a ne se s vama mirio, to vam je bio drug Mesić (vrhovni komandant JNA za vrijeme rušenja Vukovara), a sada vam je \"božanstvo\" drug Yusipović. _______________________ Ne laprdaj i ne generaliziraj; Tito je bio zločinac, tj njegov komunizam je ubio više hrvata nego što ih je stradalo u II svj.ratu. Ali Josipoviću nisi niš konkretno našao nego ih sve u isti koš trpaš, a ako to činiš, onda budi dosljedan; komunist ti je bio i Tuđman, evo, i Kosorica koja pljuje po stranci čiji lider nema ni dana staža u partiji. Prazne fraze sipate, o tzv komunizmu danas, a komunizam je umro i nestao s ovih područja odavno, ostalo ih je tek u tragovima, i to uglavnom u hdz-u. (pošto je najveći broj komunista-oko 97 000 prešlo upravo u- HDZ).

VL
DU
Deleted user
09:34 21.11.2011.

21.11.2011. u 09:19h liburnik je napisao/la: Ni za boga više Juga, ali ni za boga više ova Čavoglavija kao nadomjestak Hrvatskoj. Željeli smo biti samostalni da nam balkanci ne diktiraju život a ispostavilo se da smo jendne balkance zamjenili drugima.Bosnaa Bosancima a Hrvatska Hrvatima (autohtonim). /* */ Četničak ova promidžba ti je vrlo prozirna, naime iz tvojih postova je evidentan stav da su atohtonii Hrvati samo oni sjeverno od linije Virovitica - Karlobag.

VL
AN
Antiflašist
09:35 21.11.2011.

Potpuno mi je nejasno sto babajic uopce hoce?.Da li to on trazi zabaranu govora ili sto?. Bilo bi bolje da pokrene istrage o ubojicama 500 hrvatskih civila s banije, koljacima vukovara, silovateljima iz Vukovara, ubojicama 900 civila u Osijeku.,ali zaboravihih da on nije hrvatski vec srpski drzavni odvjetnik.

VL
Avatar MK
MK
09:38 21.11.2011.

...To sto su KPJ-ovic napravili nemoze se koristiti! 1. Previse zagaduje okolis! 2. Previse je nazadno! 3. Previse kosta a pre malo pridonosi! ...Veci je skog sa mobilnom mrezom i brzim internetom Hrvatska dozivila u zadnjih 20 djelomicno ratnih godina,a, nego bi sa KPJ-om u 100 godina!

VL
Avatar MK
MK
09:41 21.11.2011.

...Kad Ivo pomiluje Babu, morat ce i Branimira! ...Naprijed Ivo!

VL
BA
barbara
08:51 21.11.2011.

A da Hrvatska traži da ga stave u samicu?

VL
« 1 ... 3 4 5 6 7 8 ... 24 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.