Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 158
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Upozorenje BiH
Povratak na članak

Ne obuzdate li hitno Glavaša, pomilovat ćemo Fikreta Abdića!

Hrvatska pred raskidanjem sporazuma o suradnji u kaznenopravnim stvarima s BiH

Komentari 467

SM
siki_miki
07:56 21.11.2011.

Abdic je ionako stekao sve uvjete za pustanje i bez pomilovanja. Ocito su taj vruci krumpir odgodili za koji mjesec, no nece jos dugo moci odugovlaciti.

VL
M3
Miške 3
07:57 21.11.2011.

@banini. Pogodili ste \" u sridu\" To je to. Gradišćanski Hrvati , kojisu do 152o bili u Hrvatskoj, iako ponosni na svoje korjene i na podrijetlo, njegujući hrvatsku kulturnu baštinu- ne mogu imati dvojno državljanstvo. Samo austrijsko.U Austriji nema dvojnog državljanstva. Bosanski i Hercegovački Hrvati pripadaju bosanso- hercegovačkom korpusu i ako se izuzme samo NDH, nikada nisu živjeli u Hrvatskoj, prije nego što su došli u Bi H. Ta šizofrenija s dvojnim državljanstvom je i dovela do svega zla . Na kraju, zanemaruju i podcjenjuju svoju domovinu Bi H. i tamo stoga gube pozicije. Ukinuti dvojno državljanstvo svim Bosancima i Hercegovcima u RH, pa nećemo imati 4, 8 milijuna birača, na 4,5 milijuna stanovnika a od toga biračko sposobnih 3,3 milijuna. To dovodi i do apsurda biračkog prava građana Hrvatske.

VL
M3
Miške 3
08:01 21.11.2011.

\"Glavaš je legenda\" ? Bio bi legenda da je rekao: \"Da, u obrani domovine učinio sam to. Sada mi je žao, ispričavam se žrtvama i spreman sam podnijeti i žrtvu zatovora, za Hrvatsku\". Mislim da bi to Blago Zadro i Siniša Glavašević uvijek učinio, iako nisu napravili nikakav ratni zločin.

VL
Avatar pf
pf
08:01 21.11.2011.

Hrvatska je talac sukoba između HDZ-a i njegovim frakcijama koje su nastale u proteklih 20 godina. Suština tih sukoba je uvijek bila i ostala samo ..LOVA.... (opljačkana).....

VL
M3
Miške 3
08:03 21.11.2011.

Avdić je uzoran zatvornik. Ne samo to, F.Avdić je i uzoran i častan čovjek.

VL
CM
crna mamba
08:04 21.11.2011.

Miške @, što to nisi rekao kada su te hrvati iz Bosne branili,pogledaj postotak u gardijskim brigadama koliko je tih godina bilo u gardijskim brigadama pa onda seri.

VL
CU
cuma
08:05 21.11.2011.

Pisao sam već i kad vrapci na grani počnu pjevati svima znanu pjesmu, još moramo čekati reakciju državne birokracije. Tako je to kod nas,,,no nikad nije kasno, hvala predsjedniku,,Glavaš je favoriziran u zatvoru spram ostalih kažnjenika. Osuđenik za teška kaznena djela ratnog zločina svugdje u svjetu ČAMI u zatvoru, dugotrajno, bez ikakvih kontakata s obitelji, kontakti izvan obitelji i ne postoje,,,. Mislim da političari i naše, ali i susjednih država nisu učinili ništa kako bi i među građanima stvorili klimu javne osude najtežih kriminalaca. Tako mi ovdje kao i oni tamo kod naših istočnih susjeda, bez obzira na pravomoćne presude, trpimo medijsko adoriranje tz nacionalnih herja. Što je sve bilo dopušteno ratnom zločincu i ljudskoj nakazi Norcu, ne može se mjeriti s još većim velianjem pristaša, zemljaka, rođaka i to sve uz privolu reperesivbnog i političkog aparata!

VL
SW
swimm
08:07 21.11.2011.

hebes drzavu ,njeno pravosudje,samozvane strucnjake i zakone gdje jedan ratni zlocinac koji ne postuje isto moze raditi budalu od cijelog sistema, uzimati medijski prostor i mlatariti glupostima kako mu se prohtije.

VL
M3
Miške 3
08:09 21.11.2011.

Da, Hrvati u BiH branili su i obranili Hrvatsku. Povijesna je činjenica. Bez njih neznam kako bi uopće bilo. Ali to je druga priča. To nema veze s državljanstvom. Naravno, svaki Hrvat katolički, muslimanske i pravoslavne vjere iz BiH je dobrodošao živjeti u Hrvatsku ! Ali mu netreba još i drugo državljanstvo osim hrvatskog. Zbog čega? Zbog bijega u slučaju pravosudnog gonjenja, zbog lažiranja izbora ? Pa to ti časni ljudi i ne žele. Nametnuto im je iz\"grada svih Hrvata\", da bi uzeli njihovu krv i njihove novce.

VL
OB
-obrisani-
08:09 21.11.2011.

Raskidanje sporazuma o suradnji u kaznenopravnim stvarima s BiH bilo bi vrlo neprimjereno i čudno jer su HR i BIH tako slične po pravnoj kulturi, nerazvijenosti i vanka europskom statusu da bi takve zemlje trebale surađivate i svoje lopove razmenjivati..

VL
OB
-obrisani-
08:10 21.11.2011.

Nek se joca i duBaja sprcke praveDNOsti radije pozabave tisućama srpskih zločinaca, od kojih niti jedan još nije bio na izdržavanju kazne, za razliku od tisuća branitelja, izvrgnutih montiranim prijekim sudovima

VL
BO
bonios
08:13 21.11.2011.

I Šešelj vodi svoju stranku iz pritvora, i to iz Haaga!

VL
Avatar florenz
florenz
08:13 21.11.2011.

Kod nas se može svašta: u zatvoru primati saborsku plaću, iz zatvora voditi politika, rugati se pravosudnim organima istupima (pisanim) iz zatvora, pa i voditi politička stranka. Gdje to još u svijetu ima? Po čemu je onda zatvorenik? Zato što je 24 sata na \"državnim jaslama\"?

VL
KO
Kontras22
08:16 21.11.2011.

Fikret Abdic je najsposobniji privrednik ne samo u Bosni i Hercegovini vec i na svim prostorima bivse drzave Osloboditi ga bez odlaganja

VL
JS
ja sam gladan
09:40 21.11.2011.

A kaj je to Babo napravio, da je dobio više zatvora nego srpski koljač u Hagu?

VL
VI
Vito
08:16 21.11.2011.

Ne obuzdate li hitno Glavaša, pomilovat ćemo Fikreta Abdića! napokon nešto pametno - ni slučajno nemojte obuzdavati Branimira Glavaša, jer je to jedini način dapoštenog i nevinog čoveka izvučete iz zatvora... Što jednog, oba ovdje spomenuta...

VL
KO
Kontras22
08:17 21.11.2011.

EU Janez A sto jemo s Merkatorom

VL
KO
Kontras22
08:18 21.11.2011.

EU janez Ko je vlasnik Mercatora

VL
SE
sendi56
08:19 21.11.2011.

A zar se sve ovo ne bi moglo dovesti u svezu sa podrškom RH (HDZ), Čoviću i Ljubiću na rastakanju BiH, Federacije BiH, odnosno uspostavi trećeg entiteta?

VL
BA
barbara
08:51 21.11.2011.

A da Hrvatska traži da ga stave u samicu?

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 24 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.