Ne obuzdate li hitno Glavaša, pomilovat ćemo Fikreta Abdića!
Hrvatska pred raskidanjem sporazuma o suradnji u kaznenopravnim stvarima s BiH
Komentari 467
sendi56 Raspad BiH je neminovan budimo realni to je zelio i Alija
Za one sa jeftinijim ulaznicama: Ako neki sud kaže da ima drugačiju funkciju od sprovođenja pravde onda i kritika tog suda, sa stanovišta da neko nije uradio ono za šta ga se tereti nema nikakvog smisla jer je to kritikaa sa stanovišta zadovoljenja pravde pa mi takvom kritikom kažemo da to nije pravedno. A oni u osnivačkom aktu nisu ni tvrdili da će biti pravedni.
Milanović premijer a Ivo predsjednik , od silne radosti Joža će uskrsnut kad vidi da su mu djeca na njegovim stazama. Pitam autoricu članka mogu li naručit tekst za Škabrinju, samo se bojim da ona pojma nema o Škabrinji.
Sve ovo je suplja prica. Hajdemo konkretne prijedloge. Kako da podijelimo Bosnu i Harcegovinu pa da svi budemo sretni i zivimo ko dobri susjedi
Josipović nije dobar čovjek i priličnio je sebičan. Neki imaju dar prosudjivanja samo da vide fotku ili lice dotičnog. Ugodan dan svima želim.
A što si došao branit moju domovinu, a mogaoi trebao si svoju. MI smo svoju mogli obranit i sami, al ovdje bila veća plaća i penzija.
Fikret Abdic je politicki zatvorenik i treba biti pusten van odma.
Interesantna teza, a od koga ili čega je to Tuđman spasio komunjare ?
evo sad ste se izdali --znci ONI su u zatvoru samo zato sto su se dvije drzave tako DOGOVORILE a ne zbog djela koji im se servira,hahahahahhahahahahahhahahahahahahahhahahaha znaci ONI su vam Politicka konkurencija,hahahahhaha
21.11.2011. u 08:27h banini je napisao/la: A što si došao branit moju domovinu, a mogaoi trebao si svoju. MI smo svoju mogli obranit i sami, al ovdje bila veća plaća i penzija. ______________________________________ A o čemu ti to trkeljaš daa mi je znati. Koja je tvoja domovina?????
zato i GOTOVINA I MARKAC cuce u Zatvoru samo zato sto su bili necija KONKURENCIJA,ahhahahahahhahahah e-moj Ludi Narode..ehheheheh
21.11.2011. u 08:13h mojavisost je napisao/la: otići ćeš ti sa vlasti go-vno jugslavensko a onda ćemo suditi i tebi i tvom ocu zločincu i svim konunjarama koje je spasio Tuđman __________________ Spasio Tuđman?? Tuđman, Titin general? o tom Tuđmanu pričamo?mo? On nije bio komunist? btw Josipović neće otići s vlasti. pripremi se na to da će biti predsjednik i idući mandat. (trenutno je napopularniji političar u zemlji.)
21.11.2011. u 08:28h Kontras22 je napisao/la: Bog i Pravi Hrvati Za Dom Uvijek Spreman _______________________________ To stima ali treba poraditi na puno prociscenja. Koliko godina imaš ako smijem pitati???
22--??
A zašto bi dijelili B i H, kom ona treba ? A koga mući nostalgija može se vratiti. I ovako mi je puna kapa uvoznog balkanluka, pa bi trebalo dodati još jedan komad više.
Imao si 2godine 90 haha
Hebeš ljude koji se odriču svoje domovine , a to redovito čine katolici iz BIH. Jedino što njih u Hrvatskoj privlači je zarada. Lažni patrioti iz računa. Ništa oni nemaju zajedničkom sa nama , ni jezik ni običaje ni kulturuu a katolici su i Filipinci pa po tome i oni mogu biti Hrvati.
banini Ti si u bananini
A da Hrvatska traži da ga stave u samicu?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I tako politika otvoreno priznaje da joj krivično-pravni sistem koristi za vođenje politike a ne za sprovođenje pravde, i nikom ništa! Pa šta se vi onda bunite protiv tribunala u Hagu. I oni kažu isto, čak u svom osnivačkom aktu, da im je funkcija političke prirode a ne pravne. Oni kažu da su osnovani za nametanje mira a ne zbog sprovođenja pravde.