Ne obuzdate li hitno Glavaša, pomilovat ćemo Fikreta Abdića!
Hrvatska pred raskidanjem sporazuma o suradnji u kaznenopravnim stvarima s BiH
Komentari 467
uvjek sam tvrdio i potpisacu da su UDBASI napravili RAT samo dabi OPLJACKALI narod;HEHEHEHEHEHEH
. Ova demokracija zbunjuje narod jer sada je u velikoj dilemi : Da li je bolje GLASATI za ROBIJASE ili za ove sto jos nisu na ROBIJI !!
Domovinski rat je bio dogovorena (samo Šarinić je bio tajno 42 puta kod Miloševića) operetna predstava Tuđmana i Miloševića, koji su ga dogovorno koristili za unutarnje potrebe, prvenstveno pljačku vlastitih naroda
21.11.2011. u 08:46h banini je napisao/la: Za tebe govnarčino u Sunji na željezničkoj stanici ! _______________________________________ Dolazim, buahaha. The opponent for me!!!!!
Najlakše je prebaciti krivnju na Bosnu. Zar su oni krivi što mu zakoni Hrvatske dozvoljavaju da radi to što radi?
21.11.2011. u 08:28h Kontras22 je napisao/la: ----------------------------------------------------------------------------- Za tvoju selendru me nije briga. Tamo glasa 30 ljudi i svi su na ADZ-ovim jaslama. Mi u velikim gradovima kiptimo od bijesa i jedva čekamo da vas skinemo sa qurtza. Koliko dobivate u Rijeci, Zagrebu , Istri, SZ Hrvatskoj ----- pravoj Hrvatskoj, nikad neukaljanoj od Vlaha i Turaka.
To je točno, a gdje možeš biti ako živiš u banana državi. Samo u banani.
Iz ZG u tu selendru na prvu liniju, ako nisi razumio. Bosanac me pitao koje je moja domovina.
isto kako je OPLJACKANA Hrvatska zapadna Dijaspora tako su Srbi Opljackali svoju DIJASPORU-------UDBASI su to smislili i izveli,......polako ali sigurno ce to UDABI sami dokazati,ahhahahahahhahahahahah
21.11.2011. u 08:47h august je napisao/la: Domovinski rat je bio dogovorena (samo Šarinić je bio tajno 42 puta kod Miloševića) operetna predstava Tuđmana i Miloševića, koji su ga dogovorno koristili za unutarnje potrebe, prvenstveno pljačku vlastitih naroda +++++++++++++++++++++++++++ Ovo jee ordinarna laž srpskog četnika,koji mašta o nekoj novoj jugoslaviji,gdje bi njegovi paraziti opet živjeli na tuđi račun !Ništa od toga.
21.11.2011. u 08:45h munjia je napisao/la: uvjek sam tvrdio i potpisacu da su UDBASI napravili RAT samo dabi OPLJACKALI narod;HEHEHEHEHEHEH --------------------------------------------------------------------------------------- Više manje sa tobom se ne slažem ali ovo podržavam i jednako od početka mislim. Najlakše je bilo poslatiti ljude na fraontove, zaplašiti ih, a zatim raskrmčiti narodnu imovinu u miru. Narodni bijes se kanalizirao na one druge i različite na na svoje lopove.....
ova dvojica u Zatvoru nemaju ni KAP PLAVE KRVI,hahaahhahahhahahaha zato su u Zatvoru,heeheheh
Narode glasajte za Kradeze ponovo. Lopov do lopova ali sve veliki hrvati. Imacemo nasu lijepu samo za nas. 200 franjinih porodica ce se sepuriti i odmarati na nasem moru a mi svi cemo ih sluziti pognute glave da ne vidimo podsmijeh na njihovim licima. Za njih je tako lako bilo srediti stoku sitnog zuba, pokrasti sve sto su imali,svojim zasluznim dati status povlastenih ( branitelja). Imamo svoju lijepu u kojoj ce i nasi unuci zivotariti i raditi za unuke odabranih \'rvatina. Nasa buducnost? ZNA SE. Siva i neimastina zahvaljujuci novim despotima, lopovima novohrvatske plave krvi. Jedina stvar koja nam je neizvjesna i stalno se mjenja pod utjecajem razno raznih kvazi intelektualaca sa IQ manjim od broja cipele je nasa povijest.
Dajte nam Glavaša za Josipovića,Milovanovića,Pusićku i ostalu lakrdiju. Domoljubi po zatvorima rušitelji na funkcijama,UDBA nikada aktivnija. HRVATI probudite se. HRVATI i HRVATSKA
A sad smo istresli sve što nas muči, pa da se vratim na Glavaša. Dali je ratni zločinac ili nije, neznam. Ono što sam vidio tijekom suđenja i nisu baš neki dokazi, jedan dio montiran, a svjedoci uglavnom nevjerodostojni. Noo pravomoćno je osuđen. I trebao je ostati ono što je, a ne pobjeći u Bosnu, to osuđujem i ne prihvaćam. Velika većina nas nema tu povlasticu bijega od hrvatskog pravosuđa i pravde.
Narode shvatite da su NAS UDBASI Poljackali ..........ili ste jos uvjek Polupijani,hehehhehheh
kaj, Brodarac, Glavaš, Norac i drugi su \"našem predsedniku\" ratni zločinci jer su uspeli identificirat, transferirati i ekspedirati neprijatelje Hrvatske i prave ratne zločince (ne civile - u modernim ratovima nema civila, sjetite se koji je to đeneral izjavio) koji su jelovali među nama u našim gradovima i navodili granatiranja. Jel` to pravna država?!
\"21.11.2011. u 08:54h roko mandoljino je napisao/la: 21.11.2011. u 08:47h august je napisao/la: Domovinski rat je bio dogovorena (samo Šarinić je bio tajno 42 puta kod Miloševića) operetna predstava Tuđmana i Miloševića, koji su ga dogovorno koristili za unutarnje potrebe, prvenstveno pljačku vlastitih naroda +++++++++++++++++++++++++++ Ovo je ordinarna laž srpskog četnika,koji mašta o nekoj novoj jugoslaviji,gdje bi njegovi paraziti opet živjeli na tuđi račun !Ništa od toga.\" Bojim se da u Hrvatskoj ima više onih koji maštaju o Jugoslaviji nego onih što vole Hrvatsku. Dokaz tome je postojanje Trga Maršala Tita. To ime nosi trg na kojem je Hrvatsko narodno kazalište. Shodno tome kazalište se ne bi trebalo zvati Hrvatsko već Europsko, budući da je sada ludilo za EU slično onom ludilu za Jugoslavijom nakon 1.svjetskog rata.
A da Hrvatska traži da ga stave u samicu?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
već je krajnje vrijeme da netko potegne to pitanje. ne želim da se o sudbini moje slavonije odlučuje u zatvoru...