Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 158
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Upozorenje BiH
Povratak na članak

Ne obuzdate li hitno Glavaša, pomilovat ćemo Fikreta Abdića!

Hrvatska pred raskidanjem sporazuma o suradnji u kaznenopravnim stvarima s BiH

Komentari 467

BE
beravi
08:44 21.11.2011.

već je krajnje vrijeme da netko potegne to pitanje. ne želim da se o sudbini moje slavonije odlučuje u zatvoru...

VL
OB
-obrisani-
08:45 21.11.2011.

uvjek sam tvrdio i potpisacu da su UDBASI napravili RAT samo dabi OPLJACKALI narod;HEHEHEHEHEHEH

VL
AA
aabbcc
08:46 21.11.2011.

. Ova demokracija zbunjuje narod jer sada je u velikoj dilemi : Da li je bolje GLASATI za ROBIJASE ili za ove sto jos nisu na ROBIJI !!

VL
OB
-obrisani-
08:47 21.11.2011.

Domovinski rat je bio dogovorena (samo Šarinić je bio tajno 42 puta kod Miloševića) operetna predstava Tuđmana i Miloševića, koji su ga dogovorno koristili za unutarnje potrebe, prvenstveno pljačku vlastitih naroda

VL
SR
s☺r@n
08:54 21.11.2011.

21.11.2011. u 08:46h banini je napisao/la: Za tebe govnarčino u Sunji na željezničkoj stanici ! _______________________________________ Dolazim, buahaha. The opponent for me!!!!!

VL
BA
barbara
08:50 21.11.2011.

Najlakše je prebaciti krivnju na Bosnu. Zar su oni krivi što mu zakoni Hrvatske dozvoljavaju da radi to što radi?

VL
LI
liburnik
08:50 21.11.2011.

21.11.2011. u 08:28h Kontras22 je napisao/la: ----------------------------------------------------------------------------- Za tvoju selendru me nije briga. Tamo glasa 30 ljudi i svi su na ADZ-ovim jaslama. Mi u velikim gradovima kiptimo od bijesa i jedva čekamo da vas skinemo sa qurtza. Koliko dobivate u Rijeci, Zagrebu , Istri, SZ Hrvatskoj ----- pravoj Hrvatskoj, nikad neukaljanoj od Vlaha i Turaka.

VL
BA
banini
08:50 21.11.2011.

To je točno, a gdje možeš biti ako živiš u banana državi. Samo u banani.

VL
BA
banini
08:53 21.11.2011.

Iz ZG u tu selendru na prvu liniju, ako nisi razumio. Bosanac me pitao koje je moja domovina.

VL
OB
-obrisani-
08:53 21.11.2011.

isto kako je OPLJACKANA Hrvatska zapadna Dijaspora tako su Srbi Opljackali svoju DIJASPORU-------UDBASI su to smislili i izveli,......polako ali sigurno ce to UDABI sami dokazati,ahhahahahahhahahahahah

VL
OB
-obrisani-
08:54 21.11.2011.

21.11.2011. u 08:47h august je napisao/la: Domovinski rat je bio dogovorena (samo Šarinić je bio tajno 42 puta kod Miloševića) operetna predstava Tuđmana i Miloševića, koji su ga dogovorno koristili za unutarnje potrebe, prvenstveno pljačku vlastitih naroda +++++++++++++++++++++++++++ Ovo jee ordinarna laž srpskog četnika,koji mašta o nekoj novoj jugoslaviji,gdje bi njegovi paraziti opet živjeli na tuđi račun !Ništa od toga.

VL
LI
liburnik
08:54 21.11.2011.

21.11.2011. u 08:45h munjia je napisao/la: uvjek sam tvrdio i potpisacu da su UDBASI napravili RAT samo dabi OPLJACKALI narod;HEHEHEHEHEHEH --------------------------------------------------------------------------------------- Više manje sa tobom se ne slažem ali ovo podržavam i jednako od početka mislim. Najlakše je bilo poslatiti ljude na fraontove, zaplašiti ih, a zatim raskrmčiti narodnu imovinu u miru. Narodni bijes se kanalizirao na one druge i različite na na svoje lopove.....

VL
OB
-obrisani-
08:55 21.11.2011.

ova dvojica u Zatvoru nemaju ni KAP PLAVE KRVI,hahaahhahahhahahaha zato su u Zatvoru,heeheheh

VL
DU
Deleted user
08:55 21.11.2011.

Narode glasajte za Kradeze ponovo. Lopov do lopova ali sve veliki hrvati. Imacemo nasu lijepu samo za nas. 200 franjinih porodica ce se sepuriti i odmarati na nasem moru a mi svi cemo ih sluziti pognute glave da ne vidimo podsmijeh na njihovim licima. Za njih je tako lako bilo srediti stoku sitnog zuba, pokrasti sve sto su imali,svojim zasluznim dati status povlastenih ( branitelja). Imamo svoju lijepu u kojoj ce i nasi unuci zivotariti i raditi za unuke odabranih \'rvatina. Nasa buducnost? ZNA SE. Siva i neimastina zahvaljujuci novim despotima, lopovima novohrvatske plave krvi. Jedina stvar koja nam je neizvjesna i stalno se mjenja pod utjecajem razno raznih kvazi intelektualaca sa IQ manjim od broja cipele je nasa povijest.

VL
WW
WIR WERDEN SIEGEN
08:56 21.11.2011.

Dajte nam Glavaša za Josipovića,Milovanovića,Pusićku i ostalu lakrdiju. Domoljubi po zatvorima rušitelji na funkcijama,UDBA nikada aktivnija. HRVATI probudite se. HRVATI i HRVATSKA

VL
BA
banini
08:57 21.11.2011.

A sad smo istresli sve što nas muči, pa da se vratim na Glavaša. Dali je ratni zločinac ili nije, neznam. Ono što sam vidio tijekom suđenja i nisu baš neki dokazi, jedan dio montiran, a svjedoci uglavnom nevjerodostojni. Noo pravomoćno je osuđen. I trebao je ostati ono što je, a ne pobjeći u Bosnu, to osuđujem i ne prihvaćam. Velika većina nas nema tu povlasticu bijega od hrvatskog pravosuđa i pravde.

VL
OB
-obrisani-
08:57 21.11.2011.

Narode shvatite da su NAS UDBASI Poljackali ..........ili ste jos uvjek Polupijani,hehehhehheh

VL
Avatar Mrnjau
Mrnjau
08:59 21.11.2011.

kaj, Brodarac, Glavaš, Norac i drugi su \"našem predsedniku\" ratni zločinci jer su uspeli identificirat, transferirati i ekspedirati neprijatelje Hrvatske i prave ratne zločince (ne civile - u modernim ratovima nema civila, sjetite se koji je to đeneral izjavio) koji su jelovali među nama u našim gradovima i navodili granatiranja. Jel` to pravna država?!

VL
ZA
Zac11
08:59 21.11.2011.

\"21.11.2011. u 08:54h roko mandoljino je napisao/la: 21.11.2011. u 08:47h august je napisao/la: Domovinski rat je bio dogovorena (samo Šarinić je bio tajno 42 puta kod Miloševića) operetna predstava Tuđmana i Miloševića, koji su ga dogovorno koristili za unutarnje potrebe, prvenstveno pljačku vlastitih naroda +++++++++++++++++++++++++++ Ovo je ordinarna laž srpskog četnika,koji mašta o nekoj novoj jugoslaviji,gdje bi njegovi paraziti opet živjeli na tuđi račun !Ništa od toga.\" Bojim se da u Hrvatskoj ima više onih koji maštaju o Jugoslaviji nego onih što vole Hrvatsku. Dokaz tome je postojanje Trga Maršala Tita. To ime nosi trg na kojem je Hrvatsko narodno kazalište. Shodno tome kazalište se ne bi trebalo zvati Hrvatsko već Europsko, budući da je sada ludilo za EU slično onom ludilu za Jugoslavijom nakon 1.svjetskog rata.

VL
BA
barbara
08:51 21.11.2011.

A da Hrvatska traži da ga stave u samicu?

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 24 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.