Milanović: Sindikati neka ruše, ali netko mora biti i normalan
Ovo nije Vlada skandala i krađe nego Vlada rada te pokušaja i promašaja, rekao je šef Vlade.
Komentari 275
pa dobro je rekao milovanović - ovo je vlada pokušaja i promašaja.
Da i jeste li čuli Milanovićevu izjavu kako su u prošloj vladi bili glupi i nesposobni doktori a njegova vlada je kompetentna, pa šta god to značilo.
Milanče, pukao si po svim šavovima, ko stara vreća! Sada upravo svi imamo razloga tražiti da odete! Ovom izjavom sugeriraš da si jedino ti i dizač tegova pametan u ovoj državi, a ostali ludi ili glupi ! Ti si i 90% ekipe vampira koje vodiš i s kojima na nama eksperimentiraš, nemate što pokazti i reči:ja sam to napravio u životu! Dakle, od početka vašega ''radnoga vijeka'' krvopije ste građanima ove države i sada ih još smatrate budalama zato što kritiziraju vašu nesposobnost i traže da napustite posao kojemu niste dorasli. Ovakvo ponašanje datira iz vaše rane mladosti kada su vaši očevi i djedovi pod krinkom i pod zaštitom partije i SFRJ zatvarali neistomišljenike i oduzimali im imovinu i državljanstvo. Druže, danas je 21-vo stoljeće i građani to neće trpjeti, zato idite sami, biti će vam manji poraz, nego da vas građani izbace na ulicu. Kada vlast šalje policiju na svoje građane, nemože se nikako drugačije zvati nego, NENARODNOM!!!
1. Nakon prve godine vladavine Jadranke Kosor gospodarski pad je iznosio 6,9%. Nakon prve godine vladavine Milanovića pad je 1,9%. 2. Jadranka Kosor nije imala nikakav izborni legitimitet. Milanović ga ima. 3. Jadranka Kosor je vladala usprkos činjenici da jeje 2009. godine predsjednički kandidat HDZ-a dobio samo 12 posto glasova i nije uspio uči niti u drugi krug. Predsjednik RH, koji je iz redova SDP-a, najpopularniji je političar u Hrvatskoj. 4. Jadranka Kosor je vladala usprkos činjenice da je u anketama SDP imao veću podršku od HDZ-a. SDP je još uvijek stranka s najvećom podrškom u Hrvatskoj. 5. Nijedan ministar iz SDP-a nije optužen za korupciju. Pola HDZ-ove vlade završilo je u Remetincu. 6. Jadranka Kosor bila je desna ruka čovjeka koji je dobio 10 godina zatvora zbog korupcije. Milanović nema nikakve mrlje u svojoj karijeri. Pa - ako je Jadranka Kosor vladala do kraja svog mandata - po kojoj bi onda logici imao itko pravo rušiti vladu Zorana Milanovića?
"Ako će izvoditi ljude na ulice zbog smanjenja od 3 posto bruto plaća i baviti se rušilačkom politikom, neka izvole. Ali netko u ovoj zemlji mora biti hladne glave i normalan" Pa kako nije stid čovjeka koji ima preko 200000 kuna plaće, koristi državni automobil, telefon, internet, odjeću.... Sebi nije ni lipe skinuo. Superhik je prema njemu mila majka
do početka 90, zna se tko je krao narod , nikad nisu objasnili gdje su nestale pare od nekadašnje partije , zlato , nekretnine ..bitno da su svi od nekoga naslijedili par stanova.,vikendica za sve su krivi oni drugi ... gospodo 8 godina ste se pripremali za vlast .i pustite te priče.. kad vas netko pohvali vi ste zaslužni kad vas sudi onda je to ostalo od onih.. visoko ste postavili ljestvicu a danas vam je u podrumu..milače vam je jedna narcisiodna osoba koja je zalutala u politiku što je sa ostojićem nisam ja jamio več žena , drugi ostojić je uživao u stanu yu pavića. , jakovina nije bio u stanju voditi malenu apoteku a sad vodi ministarstvo, linićev prijatelj je šef 3 maja , država je triput sanirala a gdje su pare nije ih mogao uzeti hdz kad sdp vlada rijekom ( prije rata su škverani znali dotičnog pijanog gospodina zavariti u kabini broda) pola vlade nam je kao da je vlada srbije
Većina zastupnika u Njemačkom parlamentu podigla je ruku za zakon kojim se pravo na vodu izbacuje s popisa temeljnih ljudskih prava. Radi se o svojevrsnoj civilizacijskoj tekovini koju su Ujednjenji narodi usvojili nakon Drugog svijetskog rata. - Mislim da jee ovo početak kraja civilizacije kakvu poznajemo. Mislim da će nakon ovoga biti svima jasno da je i famozni Zakon o strateškim investicijama samo jedan dio dijaboličnog plana svih onih koji plaćaju veliku većinu europskih vlada
Istina, Sanader je krao i jedan dio njegove vlade i stranke ga je slijedio, istina napravljena je ogromna šteta državi i narodu, istina je da opozicija mora da ukazuje na propuste vlade, A ŠTA IMAMO DANAS? Imamo vladu koja je još bogatija atributima, pored svih koje je "ponosno" nosio Sanader sada su došli još i novi, podobnost po svaku cijenu, otvorena krađa, stručna nekompetencija iiii. Pogledajte sa koliko bahatosti Milanović upire prstom u sindikate, naravno da je poruka namijenjena NARODU. Jedini on je PAMETAN i NORMALAN, oprostite, ali ja tvrdim da je Milanović notorni lažac. O sposobnosti, kompetenciji i načinu vođenja vlade, drugi put.
Da li je normalan narod kojeg varaju i pljačkaju sve vlade koje izabere? Da li je normalna vlada pogresaka i promasaja? Da li je Hrvatska drzava u kojoj se tocno razumije rijec normalan? Pitanja su sad!
Netko jednom napisa "uistinu neznam kojih je više u ovoj vladi, lopova, nesposobnih ili lažova". Apsolutno se slažem i dodajem da to sve rade "pošteno i pravedno", blago nama.
Mislio sam da je Hrvataska došla do dna... a onda je veliki poglavica počeo kopati još dublje.
a šta je sa vraćanjem novca iz tzv.privatizacije,povrata privatnih stanova pravim vlasnicima,šta je sa nekim opsežnim državnim planom da se konačno prihvate poljoprivrede a ne da uvozimo smeće?!
Apsolutno se slažem sa konstatacijom da netko mora biti i normalan. Ali tko?
Vladimire da si barem u pravu ali nažalost ovi tvoji su dramatično lošija vlada.
Izgleda da je krajnje vrijeme da se prave ANKETE, podršku vladi treba što prije povećati. Ovako više ne ide, ili će narod srušiti vladu ili će vlada uništiti državu.
rečenica godine iz usta zorana milanovića - ovo je vlada pokušaja i promašaja.
I sindikati čekaju prvi maj za prosvjed???Ma sutra ...ovaj čas na ulice !Zaboga
"Sindikati neka ruše, ali netko mora biti i normalan" Vidi se da je Milanoviću onaj pad sa transportera grdno naškodio.
A što drugo očekivati od lika koji u životu nikada i nije nešto ozbiljno radio? Ajde u privatnoj firmi primijeni "metodu" pokušaja i pogreške. Prva pogreška će ti biti i zadnja. Pogreške se toleriraju samo dugogodišnjim sposobnim radnicima, a ne zgubidanima tek pridošlim s burze. Eto, mi imamo posla s ovima drugima i možemo im staviti soli na rep. Nema "prijevremenog otkaza" već samo onaj "redovan", na izborima. Četiri godine će se oni "učiti poslu", pokušavati će i pri tome masovno griješiti i nikom ništa. To je tragedija naše političke elite. Postali su sami sebi svrha. To što ovi ne kradu ko oni prije...Zbilja utješno kada sve ode u tri krasne.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
O kojem poštenju i moralu Milanović govori.Samo u zadnjh sedam dana ova Vlada je pokazala sav jad svoga vladanja.Nedosljednost i laganje uz dokazanu nesposobnost,to je karakteristika ove Vlade.Arogancija i povišeni ton u Dnevniku bili su nepodnošljivi.Odnos prema voditeljici bio je ispod svih razina komunikacije,gotovo uvredljiv a sve to jer je trebao odgovoriti samo na pitanja koja su aktualna.Više nego tužno bilo je vidjeti nevjeru i zbunjenost voditeljice na toliku demonstraciju bahatosti,neukusa,arogancije.A odgovori na postavljena pitanja?E za to se treba zabrinuti svaki Hrvat,lijevi ili desni,sasvim svejedno.Ako ništa drugo onda zbog naše djece.