Milanović: Sindikati neka ruše, ali netko mora biti i normalan
Ovo nije Vlada skandala i krađe nego Vlada rada te pokušaja i promašaja, rekao je šef Vlade.
Komentari 275
i ne samo grčić a vi recite što hoćete
za njih to nisu agenti strane zemlje ... oni svi rade za istu stvar
Premijer reče da vjeruje svom timu, pa zar nije zakleti nevjernik. Pa zar bi bilo normalno da kaže da je njegova vlada lošija od prethodne. Što se tiče pokušaja i promašaja broj jednih i drugih je vrlo blizu. Zar nijee žalosno da ministar da izjavu da je cilj vlade dotaknuti dno.
Premijer "regiona"
Rezultati najbolje govore o radu neke vlade. Kukuriku koalicija nije na vlasti od jučer. Prošla je već trećina mandata, a svi gospodarski pokazatelji su jasno lošiji nego za vrijeme HDZ vlade. Dakle možda jesu normalni, ali biti normalan ne znači znati i moći izvući zemlju iz krize. Ova vlada je do sada u tom pogledu potpuno zakazala i potpuno je irelevantno jesu li normalni i da li rade ili ne. Samo rezultati se gledaju i broje, a njih jednostavno nema, nego tonemo sve dublje.
vlada mozda ima dobre namjere ali nema rezultata a narod zanima samo rezultat
"Netko mora biti normalan..." Slazem se a isto tako ce se ostali citaoci sloziti da normalna osoba ne skace s 2.4m visoka oklopnog transportera. Sta nije skocio na glavu kad se vec "pravio vazan"?
Premijeru Milanovicu ja vjerujem. Ova vlada nije najsposobnija ali nije lopovska. Ljudima treba dati vremena da malo steknu iskustva. Sanaderova HDZ vlada je bila nesposobna ali i lopovska, pa premijer je u cuzi. Molim vas birajte!!
Naš premjer kao da živi u nekoj zvjezdanoj zemlji,gdje mu je nepoznata činjenica da 70 posto ne podržava rad ove vlade u ovih godinu i pol dana.Interesantno je to da kada je bio u oporbi,tada mu nisu smetali buntovni sindikati.Čak je potpisao traženje referenduma za neizmjenu radnog zakonodavsta,čudno kako se promjeni mišljenje u samo godinu dana.Smjenio je ministricu Holy ne zato što je bila u sukobu interesa,nego zato što se nije povinovala zahtjevima Čačiča.Ima puno povjerenje u ministra turizma Ostojića,jer zamislite on se nije našao sa rukama u marmeladi,nego je dotični pomogao svojoj supruzi i šogorici.Zar je on rastavljen pa nije pomogao svoju suprugu i dali je njegova supruga član njegove obitelji ili Milanović misli da smo mi svi majmuni i da neznamo što je to sukob interesa.Milanović kaže kako sindikati osnuju svoju stranku i da onda idu na izbore.Očito Milanović nezna šta je to sindikalna borba jer takvu glupost sigurno nebi izvalio.Inače od kada je premjer,masovno nas zapljuskuje takvim glupostima.
nije lopovska ?!! ... samo jednim potpisom .... cap 25 miliončeka ... ma sitnica
Milanović nije odavde.
nije on naš premijer ... njemu je ovo slučajna i paradoksalna država koju prezire ... on bi rado bio Premijer ... ali neke druge države
Drugim riječima, premijer poručuju da su ljudi iz sindikata nenormalne budale. Neka, neka, tako nam i treba.
žalosno je da smo glasali i izabrali ljude koji nikada nisu htjeli ovu državu, koji kopaju rukama i nogama da se vrati mila im jugoslavija, pa čak neka se i region zove. dDugi put pamet u glavu ljudi.
što je ovaj tip uopće radio u državnoj službi RH , konkretno u MVP ... kad već toliko mrzi ovu zemlju ??? Krtica ? Špijun? Doušnik ? Spavač?
a pripremao se za preuzimanje vlasti, opančar stipica i ekipa ga savjetovali...
afrodita, sindikati će srušit i tebe i tebi slične:-) LUSTRACIJA
Mene govor premijera podsjeća na Google prevoditelj.
vecina domacih i stranih analiticara misli da je milanovic bez iskustva i da je prgav i da se nije snasao na polozaju predsjednika vlade i da nije odabro kvalitetne i postene ministre
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
'Josipovićev savjetnik agent je tajne službe strane zemlje!' - Isto tako smo nepobitno utvrdili da je Dejan Jović, Josipovićev glavni savjetnik, ustvari agent tajne službe jedne strane zemlje. Unatoč tome, on i dalje radi analitički posao od velike važnosti zaa državu Hrvatsku! To je doista skandalozno i zbog toga i govorimo o unutarnjoj agresiji na Republiku Hrvatsku. Valja još jednom naglasiti da je čak 17.000 ljudi u Hrvatskoj svojedobno bilo na platnom spisku UDBE i KOS-a. Njihovi su dokumenti i danas pohranjeni u Beogradu, odakle agenti srpskih službi uz pomoć tih dokumenata i danas ucjenjuju te ljude. To je izuzetno opasno za Republiku Hrvatsku jer mnogi od tih ljudi i danas rade u institucijama države Hrvatske