Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 56
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'Ovo je Vlada rada'
Povratak na članak

Milanović: Sindikati neka ruše, ali netko mora biti i normalan

Ovo nije Vlada skandala i krađe nego Vlada rada te pokušaja i promašaja, rekao je šef Vlade.

Komentari 275

Avatar onaj koji uskoro dolazi
onaj koji uskoro dolazi
23:17 07.03.2013.

'Josipovićev savjetnik agent je tajne službe strane zemlje!' - Isto tako smo nepobitno utvrdili da je Dejan Jović, Josipovićev glavni savjetnik, ustvari agent tajne službe jedne strane zemlje. Unatoč tome, on i dalje radi analitički posao od velike važnosti zaa državu Hrvatsku! To je doista skandalozno i zbog toga i govorimo o unutarnjoj agresiji na Republiku Hrvatsku. Valja još jednom naglasiti da je čak 17.000 ljudi u Hrvatskoj svojedobno bilo na platnom spisku UDBE i KOS-a. Njihovi su dokumenti i danas pohranjeni u Beogradu, odakle agenti srpskih službi uz pomoć tih dokumenata i danas ucjenjuju te ljude. To je izuzetno opasno za Republiku Hrvatsku jer mnogi od tih ljudi i danas rade u institucijama države Hrvatske

VL
VE
velikazmija
23:22 07.03.2013.

i ne samo grčić a vi recite što hoćete

VL
VO
vordag
23:29 07.03.2013.

za njih to nisu agenti strane zemlje ... oni svi rade za istu stvar

VL
ST
stjega
23:30 07.03.2013.

Premijer reče da vjeruje svom timu, pa zar nije zakleti nevjernik. Pa zar bi bilo normalno da kaže da je njegova vlada lošija od prethodne. Što se tiče pokušaja i promašaja broj jednih i drugih je vrlo blizu. Zar nijee žalosno da ministar da izjavu da je cilj vlade dotaknuti dno.

VL
VO
vordag
23:46 07.03.2013.

Premijer "regiona"

VL
Avatar juma
juma
23:35 07.03.2013.

Rezultati najbolje govore o radu neke vlade. Kukuriku koalicija nije na vlasti od jučer. Prošla je već trećina mandata, a svi gospodarski pokazatelji su jasno lošiji nego za vrijeme HDZ vlade. Dakle možda jesu normalni, ali biti normalan ne znači znati i moći izvući zemlju iz krize. Ova vlada je do sada u tom pogledu potpuno zakazala i potpuno je irelevantno jesu li normalni i da li rade ili ne. Samo rezultati se gledaju i broje, a njih jednostavno nema, nego tonemo sve dublje.

VL
BA
barbaizamerike
23:36 07.03.2013.

vlada mozda ima dobre namjere ali nema rezultata a narod zanima samo rezultat

VL
NE
Nepokolebljiv
23:38 07.03.2013.

"Netko mora biti normalan..." Slazem se a isto tako ce se ostali citaoci sloziti da normalna osoba ne skace s 2.4m visoka oklopnog transportera. Sta nije skocio na glavu kad se vec "pravio vazan"?

VL
VA
vadis
23:38 07.03.2013.

Premijeru Milanovicu ja vjerujem. Ova vlada nije najsposobnija ali nije lopovska. Ljudima treba dati vremena da malo steknu iskustva. Sanaderova HDZ vlada je bila nesposobna ali i lopovska, pa premijer je u cuzi. Molim vas birajte!!

VL
GU
gualtiero
23:41 07.03.2013.

Naš premjer kao da živi u nekoj zvjezdanoj zemlji,gdje mu je nepoznata činjenica da 70 posto ne podržava rad ove vlade u ovih godinu i pol dana.Interesantno je to da kada je bio u oporbi,tada mu nisu smetali buntovni sindikati.Čak je potpisao traženje referenduma za neizmjenu radnog zakonodavsta,čudno kako se promjeni mišljenje u samo godinu dana.Smjenio je ministricu Holy ne zato što je bila u sukobu interesa,nego zato što se nije povinovala zahtjevima Čačiča.Ima puno povjerenje u ministra turizma Ostojića,jer zamislite on se nije našao sa rukama u marmeladi,nego je dotični pomogao svojoj supruzi i šogorici.Zar je on rastavljen pa nije pomogao svoju suprugu i dali je njegova supruga član njegove obitelji ili Milanović misli da smo mi svi majmuni i da neznamo što je to sukob interesa.Milanović kaže kako sindikati osnuju svoju stranku i da onda idu na izbore.Očito Milanović nezna šta je to sindikalna borba jer takvu glupost sigurno nebi izvalio.Inače od kada je premjer,masovno nas zapljuskuje takvim glupostima.

VL
VO
vordag
23:41 07.03.2013.

nije lopovska ?!! ... samo jednim potpisom .... cap 25 miliončeka ... ma sitnica

VL
DU
Deleted user
23:43 07.03.2013.

Milanović nije odavde.

VL
VO
vordag
23:44 07.03.2013.

nije on naš premijer ... njemu je ovo slučajna i paradoksalna država koju prezire ... on bi rado bio Premijer ... ali neke druge države

VL
SI
sinaj
23:49 07.03.2013.

Drugim riječima, premijer poručuju da su ljudi iz sindikata nenormalne budale. Neka, neka, tako nam i treba.

VL
LL
Lea Lezic
23:51 07.03.2013.

žalosno je da smo glasali i izabrali ljude koji nikada nisu htjeli ovu državu, koji kopaju rukama i nogama da se vrati mila im jugoslavija, pa čak neka se i region zove. dDugi put pamet u glavu ljudi.

VL
VO
vordag
23:51 07.03.2013.

što je ovaj tip uopće radio u državnoj službi RH , konkretno u MVP ... kad već toliko mrzi ovu zemlju ??? Krtica ? Špijun? Doušnik ? Spavač?

VL
LL
Lea Lezic
23:54 07.03.2013.

a pripremao se za preuzimanje vlasti, opančar stipica i ekipa ga savjetovali...

VL
LL
Lea Lezic
23:55 07.03.2013.

afrodita, sindikati će srušit i tebe i tebi slične:-) LUSTRACIJA

VL
DI
Dupin iz Kupe kod Siska
23:57 07.03.2013.

Mene govor premijera podsjeća na Google prevoditelj.

VL
GO
google385
23:59 07.03.2013.

vecina domacih i stranih analiticara misli da je milanovic bez iskustva i da je prgav i da se nije snasao na polozaju predsjednika vlade i da nije odabro kvalitetne i postene ministre

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.