Milanović: Sindikati neka ruše, ali netko mora biti i normalan
Ovo nije Vlada skandala i krađe nego Vlada rada te pokušaja i promašaja, rekao je šef Vlade.
Komentari 275
Ma kakvom Jacom???????? Žalimo mi za TITOM!!
ico1 . ko žali.????.....ti ???...i tko još ???
Jaco vratiseeeeeeeeeeeee ...
ramboZeus Daj bože dasam samo ja vjeruj prijatelju moj.. Jasam mislio da nemože nitko bit gori od Hdz i Jace al ovime uvjeriše da može..
Ova bagra uvela namete na sve živo cijene otišle u prosjeku sve 30%a opet u gabuli.. Zar nije lakše se disalo dokje jaca bila al samo iskreno?
Tako je Pekinezeru !!!... sve u aps i na Goli Otok ...... i onda proglasit skojevce kao jedinu "avangardu" koja nas vodi u svijetlu budućnost .... nova zora rudi ... mlad skojevac se budi ... BLJAK
Sad dasu izbori radije glas kradezeu neko ovoj nesposobnoj vladi toje žalosno daje Hdz bio bolji od ove nesposobne vlade uz svu krađu i manifetluk bilo lakše..
ico1 . nemamo se mi za kim i zašto žalit.........kaj smo od Države i naroda radili 25 godina ...dobro je još i prošlo... . pa ovako blesavog naroda nigdje nema......
rambo Pa žale onih 300.000 njenih proizvoda, ali frka je ....nema toga u EU, neće biti ni generala, ni Matiajševića, Ribića, Severa, one crvene,..... pakša se stegla... eto tko žali za njom i adezetom.
kaj se ovi relikti prošlosti uopće javljaju ... dečki, vaše vrijeme je prošlo, imali ste cca 70 godina na raspolaganju ... rekli ste što ste imali
imamo dokaze da je podpredsjednik vlade branko grcic devedesetih bio na barikadama kod knina a i danas je suradnik kos-a,tvrdi hrvatski general marko lukic.
Svi bi samo rušili Vladu i izazivali kaos. A što će onda biti?? Anarhija i stotine tisuća krezubih u pljački... A nakon toga, što onda, tko će raditi i zaraditi?? Ribić, Matijašević, Sever, generali, ovi pod maskama, crkvenjaci,...
Potrebna je dodatna koncentracija da bi se pratio smisao konfuznog govora. Novinarka je strpljiva, pažljiva i na žalost poslušna.
Ma ko je ovdje normalan ?? Nije malverzaciju napravio Ostojič nego njegova žena i on je nevin. Pa ovo je čisti kretenizam , Neće više biti rezanja!! Laže selo lažu ljudi . Hdz je krao , Ids vara na zemljištu , a sdp laže . Sve su to braća ko laže taj i krade. Smeće jedno . Treba izači na ulice i sve to maknuti iz Hrvatske, ovo su veleizdajnici.
rambo ma takvi ti vjeruju i onome što na plotu piše...
pa ovi su htjeli ukinuti "zločinačku tvorevinu" već su sve pripremili, kad im je stigao hladan tuš u vidu oslobađajučih presuda.
Kaj se bunite?? Crveni i da hoće nemaju više što uzeti. A vi sad uživajte u grbu i zastavi, a kad vam dojadi onda kod Bozanića i molite se Bogu. Para nema, neeemaaa više, nema kredita da vi živite, eto!!!!
bio bi njima dobar i crni četnik, samo da im je još malo njihove voljene jugice
Meni je jako čudno da učiteljima i profesorima nisu srezali 3% jer znam da su oni uvijek bili pod svim dosadašnjim vladama prvi na udaru svih živih rezova!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mene zanima kako milanović vraća 14 tisuća kredu a plaća 20 tisuća?