Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 56
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'Ovo je Vlada rada'
Povratak na članak

Milanović: Sindikati neka ruše, ali netko mora biti i normalan

Ovo nije Vlada skandala i krađe nego Vlada rada te pokušaja i promašaja, rekao je šef Vlade.

Komentari 275

IC
ico1
22:55 07.03.2013.

Mene zanima kako milanović vraća 14 tisuća kredu a plaća 20 tisuća?

VL
Avatar Pekinezer
Pekinezer
22:55 07.03.2013.

Ma kakvom Jacom???????? Žalimo mi za TITOM!!

VL
OB
-obrisani-
22:55 07.03.2013.

ico1 . ko žali.????.....ti ???...i tko još ???

VL
IC
ico1
22:55 07.03.2013.

Jaco vratiseeeeeeeeeeeee ...

VL
IC
ico1
22:57 07.03.2013.

ramboZeus Daj bože dasam samo ja vjeruj prijatelju moj.. Jasam mislio da nemože nitko bit gori od Hdz i Jace al ovime uvjeriše da može..

VL
IC
ico1
22:58 07.03.2013.

Ova bagra uvela namete na sve živo cijene otišle u prosjeku sve 30%a opet u gabuli.. Zar nije lakše se disalo dokje jaca bila al samo iskreno?

VL
VO
vordag
22:59 07.03.2013.

Tako je Pekinezeru !!!... sve u aps i na Goli Otok ...... i onda proglasit skojevce kao jedinu "avangardu" koja nas vodi u svijetlu budućnost .... nova zora rudi ... mlad skojevac se budi ... BLJAK

VL
IC
ico1
23:00 07.03.2013.

Sad dasu izbori radije glas kradezeu neko ovoj nesposobnoj vladi toje žalosno daje Hdz bio bolji od ove nesposobne vlade uz svu krađu i manifetluk bilo lakše..

VL
OB
-obrisani-
23:00 07.03.2013.

ico1 . nemamo se mi za kim i zašto žalit.........kaj smo od Države i naroda radili 25 godina ...dobro je još i prošlo... . pa ovako blesavog naroda nigdje nema......

VL
Avatar Pekinezer
Pekinezer
23:00 07.03.2013.

rambo Pa žale onih 300.000 njenih proizvoda, ali frka je ....nema toga u EU, neće biti ni generala, ni Matiajševića, Ribića, Severa, one crvene,..... pakša se stegla... eto tko žali za njom i adezetom.

VL
VO
vordag
23:06 07.03.2013.

kaj se ovi relikti prošlosti uopće javljaju ... dečki, vaše vrijeme je prošlo, imali ste cca 70 godina na raspolaganju ... rekli ste što ste imali

VL
GU
gustirna
23:06 07.03.2013.

imamo dokaze da je podpredsjednik vlade branko grcic devedesetih bio na barikadama kod knina a i danas je suradnik kos-a,tvrdi hrvatski general marko lukic.

VL
Avatar Pekinezer
Pekinezer
23:07 07.03.2013.

Svi bi samo rušili Vladu i izazivali kaos. A što će onda biti?? Anarhija i stotine tisuća krezubih u pljački... A nakon toga, što onda, tko će raditi i zaraditi?? Ribić, Matijašević, Sever, generali, ovi pod maskama, crkvenjaci,...

VL
DI
Dupin iz Kupe kod Siska
23:08 07.03.2013.

Potrebna je dodatna koncentracija da bi se pratio smisao konfuznog govora. Novinarka je strpljiva, pažljiva i na žalost poslušna.

VL
MA
maksma
23:09 07.03.2013.

Ma ko je ovdje normalan ?? Nije malverzaciju napravio Ostojič nego njegova žena i on je nevin. Pa ovo je čisti kretenizam , Neće više biti rezanja!! Laže selo lažu ljudi . Hdz je krao , Ids vara na zemljištu , a sdp laže . Sve su to braća ko laže taj i krade. Smeće jedno . Treba izači na ulice i sve to maknuti iz Hrvatske, ovo su veleizdajnici.

VL
Avatar Pekinezer
Pekinezer
23:10 07.03.2013.

rambo ma takvi ti vjeruju i onome što na plotu piše...

VL
VO
vordag
23:12 07.03.2013.

pa ovi su htjeli ukinuti "zločinačku tvorevinu" već su sve pripremili, kad im je stigao hladan tuš u vidu oslobađajučih presuda.

VL
Avatar Pekinezer
Pekinezer
23:13 07.03.2013.

Kaj se bunite?? Crveni i da hoće nemaju više što uzeti. A vi sad uživajte u grbu i zastavi, a kad vam dojadi onda kod Bozanića i molite se Bogu. Para nema, neeemaaa više, nema kredita da vi živite, eto!!!!

VL
VO
vordag
23:14 07.03.2013.

bio bi njima dobar i crni četnik, samo da im je još malo njihove voljene jugice

VL
DU
Deleted user
23:17 07.03.2013.

Meni je jako čudno da učiteljima i profesorima nisu srezali 3% jer znam da su oni uvijek bili pod svim dosadašnjim vladama prvi na udaru svih živih rezova!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.