Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 56
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'Ovo je Vlada rada'
Povratak na članak

Milanović: Sindikati neka ruše, ali netko mora biti i normalan

Ovo nije Vlada skandala i krađe nego Vlada rada te pokušaja i promašaja, rekao je šef Vlade.

Komentari 275

GU
gustirna
22:40 07.03.2013.

nesposobni hadezeovci u firmi 'krali' i bili 60 miljuna u minusu. kukurikajuci sposobni i 'ne kradu'u istoj firmi ali su 180 miljuna u minusu. sad budi pametan pa izaberi.

VL
C0
cos 01
22:40 07.03.2013.

Slažem se s Milanovićem , tko su ti predstavnici sindikata, koga zastupaju, one koji su na proračunu kao i on. Ne mogu razumjeti toliku ne solidarnost s radnicima zaposlenim u realnom sektoru. Ali kako ne vidi svoju odgovornost, što je s pravosuđem , največe zvijezde u zemlji su Čedo Prodanović i Jadranka Sloković. Što je s evidentno nesposobnom vladom, što je sa obečanjima.Uz takvu vlast i takove sindikalne vođe teško čemo božić dočekati u miru.

VL
VO
vordag
22:40 07.03.2013.

još se jedino borba vodi oko to malo što se još uplaćuje u proračun

VL
Avatar onaj koji uskoro dolazi
onaj koji uskoro dolazi
22:41 07.03.2013.

evo jos jednog 'Josipovićev savjetnik agent je tajne službe strane zemlje!' - Isto tako smo nepobitno utvrdili da je Dejan Jović, Josipovićev glavni savjetnik, ustvari agent tajne službe jedne strane zemlje. Unatoč tome, on i dalje radi analitički posao odod velike važnosti za državu Hrvatsku! To je doista skandalozno i zbog toga i govorimo o unutarnjoj agresiji na Republiku Hrvatsku. Valja još jednom naglasiti da je čak 17.000 ljudi u Hrvatskoj svojedobno bilo na platnom spisku UDBE i KOS-a. Njihovi su dokumenti i danas pohranjeni u Beogradu, odakle agenti srpskih službi uz pomoć tih dokumenata i danas ucjenjuju te ljude. To je izuzetno opasno za Republiku Hrvatsku jer mnogi od tih ljudi i danas rade u institucijama države Hrvatske...

VL
Avatar Pekinezer
Pekinezer
22:41 07.03.2013.

Samo je veeeeliiikaaa greška Zokija i Vlade što nisu te parazite derali odmah na početku mandat i to pošteno. I sad mu je greška sa ovih 3% u brutu. Pa to nije ništa ili odreži i spusti ih na zemlju, pa tko hoće nek radi, a tko neće široko mu polje. Nisu vjenčani za državne stolce.

VL
OB
-obrisani-
22:42 07.03.2013.

naš narod jednostavno ne shvača.....da živimo . čisto solidno....i....da nam je to plafon....u odnosu na ono što smo zalužili... . sve ide onako kako smo si sami napravili.....loše smo radil....međusobno smo se lagali i pljačkali......potkradli smo mirovnski fond....dijelili.ono što nemamoo nekakvoj Crkvi...Braniteljima....bezveznim Udrugama..i ko zna kome još... . i eto....i ono što je valjalo smo sjebali...i još se uvalili u dugove . kada se to desi nekoj obitelji...kućaim ide na bubanj...a oni na cestu,.....u prenoćišta..

VL
OB
-obrisani-
22:44 07.03.2013.

Stipo Li . ma daj...ebo te Franjo Tuđman...samo nemoj o Švicerskoj...

VL
Avatar Pekinezer
Pekinezer
22:45 07.03.2013.

Prvo pravosuđe, kompletno bez iznimke, treba pohapsiti.... a tek onda ove lopovske kapitalce i sve njihove do desetog koljena.

VL
Avatar xxxkrivixxx
xxxkrivixxx
22:46 07.03.2013.

Pod hitno hospitalizirati druga sekretara centralnog komiteta

VL
Avatar Stipo Li
Stipo Li
22:46 07.03.2013.

@ ramboZeus A što to fali Švicarskoj......znam da nije Kuba ili Venecuela...... ali opet nije ni tako loša :)))))))))

VL
VO
vordag
22:47 07.03.2013.

jedan zarađuje, a trojica se tuku za njegov novac

VL
Avatar onaj koji uskoro dolazi
onaj koji uskoro dolazi
22:47 07.03.2013.

17.000 Udbaskih Kunica u Hrvatskoj 'Josipovićev savjetnik agent je tajne službe strane zemlje!' - Isto tako smo nepobitno utvrdili da je Dejan Jović, Josipovićev glavni savjetnik, ustvari agent tajne službe jedne strane zemlje. Unatoč tome, on i dalje radi analitičkiki posao od velike važnosti za državu Hrvatsku! To je doista skandalozno i zbog toga i govorimo o unutarnjoj agresiji na Republiku Hrvatsku. Valja još jednom naglasiti da je čak 17.000 ljudi u Hrvatskoj svojedobno bilo na platnom spisku UDBE i KOS-a. Njihovi su dokumenti i danas pohranjeni u Beogradu, odakle agenti srpskih službi uz pomoć tih dokumenata i danas ucjenjuju te ljude. To je izuzetno opasno za Republiku Hrvatsku jer mnogi od tih ljudi i danas rade u institucijama države Hrvatske----

VL
OB
-obrisani-
22:47 07.03.2013.

Stipo Li . pa mi smo....za švicesku......đungla...i to ona neistražena,...

VL
NE
Nepokolebljiv
22:48 07.03.2013.

A sta je dvadesetak miliona ostijicevoj supruzi i sestri? Jel to za Svetog Nikolu ili in je doneso "zeko" za uskrs u pisanici? Mozda ovo nije vlada krade ali pojedinci se pomognu tu i tamo ako se ukaze prilika. Pa zar bivsi "prvi doministar" nije ukrao kome je stigo s propalim gradevinskim projektima? A Banke, a prva transa INA-e, a brodogradilista, a sta sa dubrovackim hotelima. Kuda su otisle "garancije" za Dioki 20 miliona eura to niti Sanader ne moze jamiti samo tako? Ako je nesta promaklo HDZ-ovcima to ne promice SDP-ovcima.

VL
Avatar Pekinezer
Pekinezer
22:49 07.03.2013.

Evo danas primjera Čobija. Nagrade ga još za pljačku. Čuj, dobrotvorni rad u državnoj instituciji. Ma dok se Goli ne obnovi, nema sreće.

VL
OB
-obrisani-
22:50 07.03.2013.

07.03.2013. u 22:49h Pekinezer je napisao/la: Evo danas primjera Čobija. *************** . tak je.....to je naša Država....takva je kakvu smo si ju napravili .....sva sjebana....i zak*rac.....

VL
GU
gustirna
22:50 07.03.2013.

pa zar nije milance rekao da se nece baviti pretvorbom i privatizacijo.drug je shvatio da su njegovi pokupili plijen i vikali drz'te hadezeove lopove.pa nece valjda svojima oduzeti privatizirano sa lovom po bjelosvjetkim bankama na osobni komunisticki racun.pa zato su i smaknuli đurekovica.otkrio bandu lopovsku a udbokomunjare njemu za nagradu metak.

VL
IC
ico1
22:52 07.03.2013.

Krvav Milanovi kaže bivši ministri bili bez radnog staža, znal on šta buba? Ova cijela vlada nema 20g radnog staža.. Ova vlada nije ni do koljena Jci za njih Jac Ajnštajn..

VL
Avatar Pekinezer
Pekinezer
22:53 07.03.2013.

rambo Pa biće još i više pored ovakvih kao što su sindikalisti, crkvenjaci, adezetovci, generali, braniteljske udruge, ..... ma svi curcu sviraju... ništ koristi. Sve u apsanu i ključ bacit..

VL
Avatar tkoznahdz
tkoznahdz
22:53 07.03.2013.

Jako dobro narod zna tko i kako nas je pokrao Previše je svjestan narod teške situacije i odricanja i jedino on trpi krizu Sva nesreća je pala na leđa narodu i radnicima A ovakav bahati premijer koji narodu i radnicimaa uzima a svojima i sebi potrošnju ne skida nego parazit još povećava treba što prije biti maknut jer javno prezire radnike i njihove predstavnike, a sam kaže oni ga hrane i plačaju. Naućen je oduvijek na jednoumno pametovanje i da mu nitko nesmije i nemože prigovoriti jer misli da narod mora patiti a on i njegovi paraziti trebaju imati dovoljno za svoje perverzije. Vrijeme je za novi treći smjer i ljude koji mogu i znaju izvuđi našu zemlju iz ovog "sr..a..nja" u koje su ju doveli oni prije a ovi nastavljaju njihovim putem.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.