Milanović: Sindikati neka ruše, ali netko mora biti i normalan
Ovo nije Vlada skandala i krađe nego Vlada rada te pokušaja i promašaja, rekao je šef Vlade.
Komentari 275
stric 10>>>hoću reći to da je princip djelovanja sindikata neprimjeren jer nezaposlene nitko ne štiti tj. isti su sindikatima neinteresantni...
i čaće su im bili komunisti. i djedovi. nikad radili generacijama, uvijek sve dobivali na gotovo.
'Oluja 2 počinje u subotu u Vukovaru: I Beogradu i Zagrebu poručit ćemo dosta ste se igrali!'Stojim iza izjave da je potpredsjednik Vlade Branko Grčić, zajedno sa ljudima Sime Dubaića devedesetih bio na barikadama kod Knina. Imam i dokaze za to. Kasnije je otišao u Beograd, a nakon nekoliko godina vratio se na Ekonomski fakultet u Split, gdje ga je 'pod svoje' preuzeo agent mreže KOS-a koji ga je i lansirao tamo gdje je danas
Da je u životu zaradio i jednu kunu Milanović bi znao da se neuspješan projekt prekida dok ima vremena
A lijepo rekoh ljudima da ovima ne daju glas. Ali neeeeeee, kaj ja glupan znam. Jedna meni bliska osoba je imala poseban pik na Kosoricu. Pa Kosorica je za ove direktorica svemira!
jedino pošteno bi bilo da je novac na računu - obitelji koja je prodala , poljoprivredno zemljište , koje sigurno ne bi prodala , da je znala za naknadne rabote i veze i planove ministrove obitelji u pretvaranju u građevinsko.o. To je jasno svakom pametnom , sve ostalo je prodaja magle.
udbaski klokani 'Oluja 2 počinje u subotu u Vukovaru: I Beogradu i Zagrebu poručit ćemo dosta ste se igrali!'Stojim iza izjave da je potpredsjednik Vlade Branko Grčić, zajedno sa ljudima Sime Dubaića devedesetih bio na barikadama kod Knina. Imam ii dokaze za to. Kasnije je otišao u Beograd, a nakon nekoliko godina vratio se na Ekonomski fakultet u Split, gdje ga je 'pod svoje' preuzeo agent mreže KOS-a koji ga je i lansirao tamo gdje je danas .....
Jado jadni krcat unutarnjih frustracija , velikog kompleksa. Partija i indoktrinirana manjina ga izglasala na mjesto premijera bez ikakve stručnosti ili znanja. Definitivno je ostavio potvrdu još jednog primitivnog balkanskog partijskog siledžije kao i Čačolina.Velik na riječi -mal na djelu
partijsku hrt ne moramo gledati ali pretplatu moramo plaćati--
zakaj ste mi rečenicu razbili ???????????
Da se ikada zagovarala lustracija komunističkih dužnosnika, ............istoga bi časa pod udar pali i predsjednici ......... Franjo Tuđman, Josip Manolić, Franjo Gregurić, Luka Bebić, ... ministar Josip Boljkovac, pa nešto mlađi partijski dužnosnici Škegro, Žužul, obični članovi Partije kao Jadrankanka Kosor. .......... Tako malo bi ostalo onih koji su Hrvatsku vodili, a da se za lustraciju ne bi kvalificirali, da bi takvom razmišljanju aplaudirao valjda samo Ivo Sanader, ..................... koji je po tome doista bio bez grijeha
Da je šutio ispao bi pametniji ,ovako su sve sumlje uklonjene.Zar ima itko tko vjeruje i ovom cirkusaneru?
Komunisti nikad ništa nisu vratili radnicima niti će
Mislim ovi Drugovi iz Vrapča koji su na terapijama i medikamentima nisu relevantni za pitanje -tko vjeruje 0lanoviću?
Dečec se u djetinjstvu u Trnju družil s klincima oficira i podoficira JNA i Kompartijskih aparatčika. Već tada je posupao sve te silne isprazne floskule koje bespredmetno prosipa , usput ad hominem diskvalificirajući političke oponente i cijelu javnost.
i ovaj Gulio Krumpire Suradnik KOS-a Branko Grčić raspolagat će novcem pristupnih fondova?! - I dalje stojim iza izjave da je Branko Grčić, zajedno sa skupinom Sime Dubaića (jedan od aktera pobune protiv Hrvatske), bio na barikadama kod Knina početkomom devedesetih. Imam i dokaze za to. U to vrijeme on je pobjegao sa splitskog fakulteta, te se neko vrijeme zadržao u rodnom mjestu pokraj Knina. Tamo se pridružio tim ljudima, da bi kasnije otišao u Beograd. Nakon nekoliko godina vratio se na Ekonomski fakultet u Split, gdje je molio tadašnjeg dekana Branimira Lukšića da ga primi nazad. Tada ga je 'pod svoje' preuzeo jedan profesor koji je bio agent srpskih službi i mreže KOS-a. On ga je kasnije promovirao u velikog stručnjaka, te ga lansirao tamo gdje je sada (na mjestu potpredsjednika Hrvatske vlade-...
Jakih li čelnika, ovih sindikalnih kapitalaca. Oni bi nešto rušili, kaos izazivali, a curcom nisu mrdnuli , osim za sebe. Ne bute dugo, vas će vaši članovi sami na burzu poslati.
Tvrd je Milanović, ali situacija zahtijeva da bude još tvrđi. Samo naprijed, deri , ne žali inače nam nema spasa.
Hrvatski narod je normalan stoga ce Vas smijeniti u jesen 2013 g !!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
SDP s pravom mozemo da kazemo da je KRIMINALNA Organizacija. A Danas Mozemo da kazem Da su i izdajnici , Slovenija nece morati vratiti novac,na sto su danas dali potpis u zamjenu za ratifikaciju. SDP Kriminalna prganizacija, Milanovicu sto ticu sto ti znas raditi, jer ti uskoro odlazis, i valda ce ti past kao kula od karata