Linić: Špijunčina Karamarko obračunava se s pravosuđem
“Špijun Karamarko” ne tumači da su kaznene prijave možda odbačene jer nije bilo elemenata kaznenog djela, kaže Linić
Komentari 168
Znade li netko gdje je mesić? Naime, već drugi dan (petak i danas popodne) u Haagu na suđenju generalima svjedoći tajni svjedok. Je li ga netko vidio u zemlji? pozdrav vaš zmijicamala
ove esdepenjare su živa tragedija... čitajući komentare čitatelja, da se zaključiti da ih je preko 90% za \"ubuksat\" Linića, ali broj minusa vezan za te iste komentare priča sasvim jednu drugu priču - ne samo da netko/neki rade po direktivi, nego su uz to još toliko glupi da za svog lopužetinu šefa nisu u stanju napisati dvije rečenice ikakvoga opravdanja...
jedva cékan, da Bandic´\"propeva\",..i to cé biti Kraj-Lopovskog Esdipija i djelom Udbasá i \"antifasísta\", tipa Linic´, Pusíc´, Cácíc´, Milancé, Opacícka, Anticévicka..itd.(nestanu sva imena u komentar)...!!
Ma Crni Marko (Kara-marko) je čovjek od biznisa. Ne zanima njega politika, osim ako mu može pomoći u biznisu, tj. prodaji i dilanju povlaštenih informacija.
Slavek, Slavek, ova tvoja izjava govori samo o tvojoj razgranatoj moći.Pa ti se nikoga ne bojiš. Mene bi bilo strah, da prometnom policajcu ne rečem: Dobar dan, izvolite?\" A ti ministru \"špijunčino\". Pa mora te špijunirati kad si lopovluk digao do nebesa. A i po tvojoj reakciji, izgleda da su ti blizu. Provjetri stan u Veneciji,podigni novu putovnicu. A na Siciliji sam vidio imanja na kojima ima onih koji su na \"madracima\". Ne bi me čudilo da jednog dana ne iskočiš na cestu iz nasada naranđi,u plavoj radničkoj kuti. Ti si njihov,dat će ti madrac.
xx71_01 Iz nama poznatih izvora Music je u Francuskoj kod sestre LONGWY!
Urdi_vola, Hm, mesić u Francuskoj, to je blizu Nizozemske, a i van očiju domaće javnosti. Tajni svjedok u procesu protiv generala u Haagu svjedočio je u petak, svjedoči danas, a vjerojatno će i sutra i prekosutra, takav je raspored. Tajj mora da je bio na nekom jako važnom mjestu kad treba toliko pričati. pozdrav vaš zmijicamala
Sjednica uHagu je u toku i zatvorena za javnost.
Kakav je ovo vokabular? Tek kad pomislim na ton i agresivnost nastupa kojem je sklon! Tipicno za one \"bogomdane\" koje jos nitko nije pozivao na red.
santos007, bila je zatvorana i u petak, to znači da svjedoči tajni svjedok pozdrav vaš zmijicamala
Ove izjave i ponašanje SDP-ovaca,u zadnjim primjerima,gdje se sumnja na njihove \"prste u pekmezu\"zorno nam daju na znanje kako će se oni obračunati s lopovlukom i korupcijom,ako kojim slučajem dođu na vlast. Inače , dobro se prisjetiti što je \"šerif\" Linić radio u Rijeci ,kad jetamo HDZ trebao preuzeti vlast.Čak je i Gradska viječnica planula neobjašnjivom podmetnutom vatrom i na taj način je SDP tamo \"sačuvao\" vlast.Viječnika koji je trebao donjeti prevagu,oteli su i odveli na Platak (tako je barem sam izjavljivao),gdje su ga držali nekoliko dana zatočenog,a da Riječka policija do današnjih dana nije razriješila slučaj.Dakle,ako u Osijek mogu istražitelji iz Zagreba,zašto nebi iz Osijeka mogli u Rijeku ?
Serif Linic ce dobiti preko veze najbolju celiju u lepoglavi,gdje ce imati svoj mir,i druziti se sa ostalim njemu slicnim kompanjonima
Što mu je retorika pokvarenija to sve više pokazuje svoj karakter.Linić nemože zamislit da može završit na sudu ili u zatvoru. Takvi ljudi smatraju da takve ustanove nisu zbog njih nego samo za one koji malo kradu .Ovakvi kao Linić najviše pate kad ih se baci u lisce, njima je to nezamislivo. On koji je bio gradonačelnik,on koji je pljuvao krv za narodom,on koji je odkidao od svojih usta da bi dao svom voljenom narodu,on, on i samo on. U njegovo poštenje vjeruje samo još njegova partija SDP ali i ona će se sutra izvinjavati za njegov dugogodišnji rad kao za Bandića.
Inače, Željko Jovanović je preedsjednik S. Odbora za borbu protiv korupcije i njegova izjašnjavanja i zaštita stranačkih drugova,zorno dokazuje njegovu objektivnost.Ako je uopće ima.
NJegova celija mora gore biti malo sira ,radi glave,
Zašto ga nitko od njegovih d..elizaca ne brani? Ili su se povukli i zovu Milančeta da \"rekne\" koju. Kukurikuuuu. Sad će i onaj iz Istre i Čačić skrivati tragove svojih poslovnih poteza. Sad će se i Kajin malo javiti. On On je ionako njihova \"čistaćica
xx71_01 Ako Vam tvrdim sa odgovornoscu da je MESIC u Francuskoj kod sestre!!!! Zelite da ga pozdravim?
xx71_01 Mjesto u kojem boravi Stipe Mesic udaljeno je od DEN HAGA 580 km,nemate razloga za sumnju juce sam ga vidio u drustvu sestre zeta i jos nekih kako setaju gradom LONGWI (LORAINE) FRANCE
Ovog dole jako veseli kad lupka minuse.A mene veseli kad je on veseo. Zbog mene je ostao 1 minutu dulje na poslu. Sad kad dođe doma obući će suknjicu i bit će mala ankica.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
SKOJ-evci su opet u akciji pozdrav vaš zmijicamala