Linić: Špijunčina Karamarko obračunava se s pravosuđem
“Špijun Karamarko” ne tumači da su kaznene prijave možda odbačene jer nije bilo elemenata kaznenog djela, kaže Linić
Komentari 168
sudac, ja si sve mislim da je taj kreten kamocemo zapravo admin pozdrav vaš zmijicamala
...zanimljivo da gospodin Linić ne poznaje Dorisa Hrasta...,a zajedno na ribe i jedrenje idu...
Ako je Pravosuđe stvarno neovisno, onda će Linić u izgledno vrijeme promijeniti adresu stanovanja!!!
ovog linica zajedno sa ostatkom sdp mafije koja je unistala i popljackala najvece hrvatske gradove treba strpati u zatvor, dok u saboru govore jedno na lokalnoj razini rade nesto sasvim drugo, strasno
Svi ovi (vladajući i oporba) pripadaju jednoparijskom sustavu sa dva plućna krila SKH-SDP-HDZ.Nikad neće biti jedni protiv drugih a nama glumataju već nas drže u dužničkom ropstvu i diktaturi.
Ma nemojte molim vas. Pa SDP su borci za malog covjeka. Pa oni najsnaznije vicu: Lopovi, Lopovi... Svi znamo da su pljackali drzavu 4 godine dok su bili na vlasti i gradove cijelo vrijeme, ali ipak to su nasljednici nasihh komunjara. Oni imaju tradicionalno pravo za takve stvari.
buu buuu buuuu Lovac hoce istijerati zeca, mozda istijera medvijeda a tada ce biti spasavajte me noge moje
Bez panike i nervoze......! Nevenka Tuđman, Miroslav Kutle, Slavko Linići abolirani srbi.....sve to ide u zastaru.
Linica u Lepoglavu!!!!!!!!
a zlatnu medalju, s 98 minusa osvajaaaaaaaaaaaaa: 22.03.2010. u 14:34h tarac je napisao/la: HA HA sad je Karamarko Špijunćina daj bože više takvih špijuna a ovu bandu pospremit daleko iza oćiju javnosti Četitam, mara da si krelcu jako stao naao na žulj! pozdrav vaš zmijicamala
Ajme komunjare svi za Linićem u ŠUMU i povedite sa njim i KAJINA!-86 22.03.2010. u 14:14h orhidej je napisao/la: Linić: Špijunčina Karamarko obračunava se s pravosuđem----Bravo liniću ,rasprodao si sve banke koje si sanirao novcem poreznih obaveznika,postavljali ste nesposobne partijske uprave u 3 maj koji ste uništili itd itd itd itd itd a sad ti kriv Karamarko i Šimunović--SDP stranka mita i korupcije pa šta vas nema malo više dajte barem da oborim rekord- 100-----Drugovi i drugarice skinite paućinu sa oćiju ---SDP vam je leglo korupcije isto kao HDZ ali HDZ barem pokušava se riješit korupcije za razliku od vas komunjara!
Komunjare idite radit nešto!
adminije stani vise na kraj ovom spdeovom piskaralu kamocemo, ne samo da pise sa 10 nickova vec sad i nabija minuse preko nekog buga na vecernjem, zbog njega je nemoguca normalna komunikacija!!!!!!!!
račan se u grobu okreče zbog ovih lopuža sa kojima je bio u stranci
U dvi minute sam dosao na -100. To mora da je netko iz Vecernjaka.
obersnel i linicu su isti profil ljudi,i nadam se da takvi nece doci na vlast,jer onda jao nama
@zark nije nego forum mladih sdpea korisit neki propust u stranici vecernjeg valjda im je drug milanovic dao direktivu da brane svog lopova linica
znate kako se kaže u narodu crven je ko pasji k.......v lepoglavi bi bio prava damica
Dakle kako stvari stoje lija je dolijala.;-))))))) Jednim metko dva zeca esdepejca ;-)))))))))
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
...jel ovo Linićev bezbednjak već u akciji...,kad je ovako podivljao brojčanik...