Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 193
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Tržnice Rijeka
Povratak na članak

Linić: Špijunčina Karamarko obračunava se s pravosuđem

“Špijun Karamarko” ne tumači da su kaznene prijave možda odbačene jer nije bilo elemenata kaznenog djela, kaže Linić

Komentari 168

MI
mica1111
14:39 22.03.2010.

...jel ovo Linićev bezbednjak već u akciji...,kad je ovako podivljao brojčanik...

VL
OB
-obrisani-
14:42 22.03.2010.

sudac, ja si sve mislim da je taj kreten kamocemo zapravo admin pozdrav vaš zmijicamala

VL
MI
mica1111
14:54 22.03.2010.

...zanimljivo da gospodin Linić ne poznaje Dorisa Hrasta...,a zajedno na ribe i jedrenje idu...

VL
MU
Mućanin
15:01 22.03.2010.

Ako je Pravosuđe stvarno neovisno, onda će Linić u izgledno vrijeme promijeniti adresu stanovanja!!!

VL
DM
Dan_Marinovic
15:02 22.03.2010.

ovog linica zajedno sa ostatkom sdp mafije koja je unistala i popljackala najvece hrvatske gradove treba strpati u zatvor, dok u saboru govore jedno na lokalnoj razini rade nesto sasvim drugo, strasno

VL
ST
starceda
15:06 22.03.2010.

Svi ovi (vladajući i oporba) pripadaju jednoparijskom sustavu sa dva plućna krila SKH-SDP-HDZ.Nikad neće biti jedni protiv drugih a nama glumataju već nas drže u dužničkom ropstvu i diktaturi.

VL
ZX
zark x
15:14 22.03.2010.

Ma nemojte molim vas. Pa SDP su borci za malog covjeka. Pa oni najsnaznije vicu: Lopovi, Lopovi... Svi znamo da su pljackali drzavu 4 godine dok su bili na vlasti i gradove cijelo vrijeme, ali ipak to su nasljednici nasihh komunjara. Oni imaju tradicionalno pravo za takve stvari.

VL
JA
jankoprekobrda
15:14 22.03.2010.

buu buuu buuuu Lovac hoce istijerati zeca, mozda istijera medvijeda a tada ce biti spasavajte me noge moje

VL
Avatar vh1
vh1
15:14 22.03.2010.

Bez panike i nervoze......! Nevenka Tuđman, Miroslav Kutle, Slavko Linići abolirani srbi.....sve to ide u zastaru.

VL
PI
Pippo9
15:15 22.03.2010.

Linica u Lepoglavu!!!!!!!!

VL
OB
-obrisani-
15:18 22.03.2010.

a zlatnu medalju, s 98 minusa osvajaaaaaaaaaaaaa: 22.03.2010. u 14:34h tarac je napisao/la: HA HA sad je Karamarko Špijunćina daj bože više takvih špijuna a ovu bandu pospremit daleko iza oćiju javnosti Četitam, mara da si krelcu jako stao naao na žulj! pozdrav vaš zmijicamala

VL
OB
-obrisani-
15:26 22.03.2010.

Ajme komunjare svi za Linićem u ŠUMU i povedite sa njim i KAJINA!-86 22.03.2010. u 14:14h orhidej je napisao/la: Linić: Špijunčina Karamarko obračunava se s pravosuđem----Bravo liniću ,rasprodao si sve banke koje si sanirao novcem poreznih obaveznika,postavljali ste nesposobne partijske uprave u 3 maj koji ste uništili itd itd itd itd itd a sad ti kriv Karamarko i Šimunović--SDP stranka mita i korupcije pa šta vas nema malo više dajte barem da oborim rekord- 100-----Drugovi i drugarice skinite paućinu sa oćiju ---SDP vam je leglo korupcije isto kao HDZ ali HDZ barem pokušava se riješit korupcije za razliku od vas komunjara!

VL
OB
-obrisani-
15:27 22.03.2010.

Komunjare idite radit nešto!

VL
SU
sudac
15:33 22.03.2010.

adminije stani vise na kraj ovom spdeovom piskaralu kamocemo, ne samo da pise sa 10 nickova vec sad i nabija minuse preko nekog buga na vecernjem, zbog njega je nemoguca normalna komunikacija!!!!!!!!

VL
DA
darko9
15:33 22.03.2010.

račan se u grobu okreče zbog ovih lopuža sa kojima je bio u stranci

VL
ZX
zark x
15:34 22.03.2010.

U dvi minute sam dosao na -100. To mora da je netko iz Vecernjaka.

VL
PI
Pippo9
15:35 22.03.2010.

obersnel i linicu su isti profil ljudi,i nadam se da takvi nece doci na vlast,jer onda jao nama

VL
DM
Dan_Marinovic
15:35 22.03.2010.

@zark nije nego forum mladih sdpea korisit neki propust u stranici vecernjeg valjda im je drug milanovic dao direktivu da brane svog lopova linica

VL
DA
darko9
15:36 22.03.2010.

znate kako se kaže u narodu crven je ko pasji k.......v lepoglavi bi bio prava damica

VL
PI
pilatus
15:01 22.03.2010.

Dakle kako stvari stoje lija je dolijala.;-))))))) Jednim metko dva zeca esdepejca ;-)))))))))

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 9 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.