Linić: Špijunčina Karamarko obračunava se s pravosuđem
“Špijun Karamarko” ne tumači da su kaznene prijave možda odbačene jer nije bilo elemenata kaznenog djela, kaže Linić
Komentari 168
pa ako je tom dolje uzor gospodin Linic onda nema sumlje da ce past neka suknjica :-)
Evo sad sam se telefonski čuo sa jednim prijateljem, on ima informaciju da su sve podružnice danas produžile radno vrijeme i imaju zadaću svi bit na kompjuterima poradi davanja minusa!!! Održan je kratki sastanak Centralnog komiteta i svatko je dobio zadaću da mora klikat minuse!!!
Što se dogodilo da je sada Karamarko nepodoban, a upravo je on (zajedno sa ŠImunovićem) dočekan kao \"spasonosan\" kadar !? Čudim se ovom svemu jer je poznato da su SDP-ovci sigurno sve radili po zakonu. Kada dođe SDP na vlast ničega nam neće manjkati, a svi (nepravedni) progoni SDP-ovaca će biti ukinuti po starom dobrom demokratskom načelu da se zna tko je kriv i bez suđenja! Da nije HDZ-a ne bi niti trebalo kaznenih zakona, ni policije, ni sigurnosnih službi, ni detektora metala na aerodromima...Zamislite koja bi to ušteda bila za državu! Osim toga i naša zastava ne bi trebala biti trobojna (i tu se može uštediti puno bijele i plave boje), a i bijeli kvadratići na grbu mogli bi se ukloniti (opet ogromna ušteda!), a posao tada, hvala Bogu, neće dobiti Skladgradnja, nego recimo Industrogradnja, a time će ušteda biti i nekoliko puta veća!
eurodiesel,...pa svi Esdipijevci i livi, su homicí- je reka Berusconi...(a on , sigurno zna cá govori)...-:))
Kamarat,..me Rijeka je poznata po udbasíma i JNA-vojnim grlima,...posli je na top-listi Pula..., sricón za Split cé se pobrinuti Kerum,..da bude manje problema sa Yugo-serboidima !!..-:))
hdz =sdp isti shit samo drugo pakiranje :)
Heh, čitam dio ovih komentara, i ne mogu se oteti dojmu da većina promašuje bit. Naime, Linić uopće nije na tapetu pravosuđa, odnosno njemu neće biti ništa a nitko ga i ne goni. Zbog toga je i ogorčen, on u stvari želi da ga Karamarko proganja. Ali Karamarko se toga boji jer onda čitava perušina koju je HDZ pomeo pod tepih uz pomoć ondašnjeg SDP-a izleće vani. A to Lina jedva čeka, on bi rado na sud, a onda će na tapet i Sanader i Kosorica i svi oni za kojima je trebalo čistiti. A onda su optužili Pedra-Obersnela koji s ovim slučajem očito i nema veze: Jadno, vrlo jadno.........
Ne znam zašto se toliko ljuti Linić, ako si nevin sud će te osloboditi optužbe... ili neće?
...izgleda da mnogim čitateljima zbog oniskog iq treba neka vrsta predvoditelja da shvate neke stvari... ...prije par sati sam napisala komentar: ...\"brže karamarko, brže - rokaj ih i sve polovi još dok su živi...ako krepaju bit će pokopani uz sveve počasti kao da su radlil nešto dobro i kvalitetno po državi.\".. misleći na sve prdonje koji su svojim djelovanjem uništile svako dostojanstvo i pravo na život običnog čovjeka u rh u zadnjih 20 godina (hdz, sdp, hsp,hss i ostali)...dobila sam 100ak minusa zbog ograničenih pogleda nekih čitatelja koji potrebu sankcioniranja kriminala promatraju kroz partijski filter...strašno... ...jedino što me zanima je koji k.... se josipović prodavao tijekom kampanje iza parole \"pravda\"...vjerovatno su već i njemu uvalili 100minusa.... ...bravo!!!!...
Još u vrtiću primani su u Titove pionire. Dobili bi plave kape i crvene marame, eurokrem iz Gornjeg Milanovca i Dvojni C. Iz pionira su išli u omladince. Slali su ih na radne akcije, na kojima je većina prvi i zadnji put u životu nešto i uradila, ma kako god to beskorisno bilo. Uz rad su ih učili što je to ispravan put i kuda ide socijalizam. Političku i klasnu svijest su stariji drugovi komunistički aktivisti posebno uporno ugonili drugaricama akcijašicama i to po više puta u toku dana i noći. Provjerene, klasno svjesne drugarice su onda bivale preraspoređene mlađim drugovima, po mogućnosti druge nacionalnosti. Iz takvih veza su se rađali mali Dejani, Saše i Siniše…Sve je bilo divno...Drugovi su bili raja i drugarice isto!
dok god su linic i njegova potrckala obersnel i picula na slobodi sdp za sebe ne moze reci da je pravedna stranka, dapace posto je ova banda u samom vrhu stranke i milanovic ih osobno podupire jasno je da je sdp od glave do pete u korupciji i kriminalu, dovoljno je sjetiti se koliko dugo su bandicu cuvali leda
nema više minusa izgleda da je Rjeka potrošila sve minuse na poslu i sad je krenula kući pa možemo očekivati novi val minusa za kojih sat vremena. Ovim putem čestitam svim onima koji su zaradili preko 180 minusa.
Iz omladinske organizacije išlo se u Partiju. Trknuli bi Titi na mezar, dobili bi diplomu na Političkim naukama ili na kakvom kursu u partijskoj školi u Kumrovcu ili na Majevici…Dobili bi posao u stručnim službama općinskih ili međuopćinskih komiteta, centrima za uzbunjivanje i javljanje, a oni malo gluplji u socijalističkim savezima radnog naroda ili u SIZ-ovima, gdje je vladala totalna SIZofrenija...Zatim bi drugovi, odnosno raja dobili stanove i počeli štedjeti za vikendicu u Neumu ili na Palama,Brijunima…Život je tekao mirno. Kleli su se u Tita, rusku vojsku i američke kredite.
@tamo-neka minuse su ti nabili mladi nadobudni sdpeovci koji po partiskoj duznosti brane ovog lopova linica
Kada su se poklali, iskrvarili i ponovno zauzeli pozicije u društvu…Postali su tobože demokrati, liberali, građani, zagovornici ljudskih sloboda i civilnoga društva…Postali su štovatelji suverene hrvatske i stabilnosti u regiji…Opet su (p)ostalidrugovi a mi??? Mi smo eto krivi što su oni bili neko vrijeme dekomodirani, u neizvjesnosti…
Linic je cinicar koji je mutniji od dunava,i bas me zanima kada policija krene kopati sto ce sve naci,a isto vrijedi i za njegovog stranackog kolegu Obersnela
Jeb** drzavu u kojoj lopina policajcu koji ga je otkrio moze na sva usta urlati da je spikuncina. Da li je netko spijun zato sto je razotkrio lopovluk. Pa majmune SDP-ovski zar karamarku nije posao da trazi lopove ili ti Linicu mislis da je partijska knjizica domet demokracije. Ne samo da bih te razotkrio nego bih ti sve oduzeo i strpao te u bajbukanu do kraja zivota. I to bas tamo gdje ste vi 40-tak godina smjestali i ubijali politicke protivnke...NA GOLI OTOK. Smece komunjarsko zar vi niste lopovi ni kada kradete samo zato sto ste komunjare?
@22.03.2010. u 17:33h duvno je napisao/la: Iz omladinske organizacije išlo se u Partiju. Trknuli bi Titi na mezar, dobili bi diplomu na Političkim naukama ili na kakvom kursu u partijskoj školi u Kumrovcu ili na Majevici…Dobili bi posao u stručnim službama općinskih ili međuopćinskih komiteta, centrima za uzbunjivanje i javljanje, a oni malo gluplji u socijalističkim savezima radnog naroda ili u SIZ-ovima, gdje je vladala totalna SIZofrenija...Zatim bi drugovi, odnosno raja dobili stanove i počeli štedjeti za vikendicu u Neumu ili na Palama,Brijunima…Život je tekao mirno. Kleli su se u Tita, rusku vojsku i američke kredite. ********************************************************************************** .....a zatim su 90-te osnovali HDZ i upropastili Hrvatsku do kraja. U završnom činu nastupa: Mis ljeta s diplomom partijske škole u Kumrovcu: naša Jaca Suzana!
sudac uvjerite vi nas da je! ako sudovi nemogu dokazati da je kriv to znači da je nevin ! nema se tu šta koga uvjeravati ... hehehe
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
moze taj mladi nadobudni-s´pijonir, do prikosutra -klikati minuse,...ma to necé spasiti ni Linicá niti Esdipi...i ostale udbasake-yebivjetre...