Linić: Špijunčina Karamarko obračunava se s pravosuđem
“Špijun Karamarko” ne tumači da su kaznene prijave možda odbačene jer nije bilo elemenata kaznenog djela, kaže Linić
Komentari 168
Rijeka. Jedini normalan grad u Hrvatskoj.
Kumajela.... ma si ponemela... ni ti mesto ni vrime jadit se sad pokle dvajset let črljenih pul nas....
Ma koga oni uklanjaju Linića,Obersnela,Lovrićku,Piculu,Mršića pa policiju nazivaju špijunčinama,Josipović ima ured sa 33 savjetnika gdje je tu odricanje,socijalna osjetljivost,komunisti prodajete jeftine pričice pazite da vam se opet ne obiju od glavu.
Ne jadin se. Došla maca na vrataca.
voox 123 Je li narod nevin? Ako ljudi dopuštaju da ih se stalno obmanjuje, možda su to i zaslužili? Ako su Linić, Doris Hrast, Sanader i slični njima uzor?
Bas me zanima koju ce celiju dobiti nas Slavko.Recimo ona srara petraceva je slobodna.Celija do njega je vec rezervirana za druga Vojka
23.03.2010. u 09:46h morski covik je napisao/la: Rijeka. Jedini normalan grad u Hrvatskoj. ------------------ Ma nemoj ? Po čemu ? Po Komadini kome je Trst bliži nego Zagreb, po antihrvatima, po potomcima zločinava iz šuma i gora ..... po čemu ? Reci !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Linić priznaje samo SUD PARTIJE