Linić: Špijunčina Karamarko obračunava se s pravosuđem
“Špijun Karamarko” ne tumači da su kaznene prijave možda odbačene jer nije bilo elemenata kaznenog djela, kaže Linić
Komentari 168
Na forumu sam deset minuta , adobio sam 200 minusa.Ima li tko bolji i brži od mene ?
Gle koliko minusa do 16i30 do kad radi središnjica sdp
Ma njegova celija ce biti najljepsa,cak ce mu dati dnevno slobodna 4 sata da moze setati u zatvorskom dvoristu,i druziti se sa matanicem,petracem ecc....
Urdi_vola, Jučer je bila nedjelja i nije bilo rasprave na sudu. Danas su trebali početi u 14:30, ali je iz nekog razloga sjednica kasnila. 580km? Ako kreneš autom na put u 8h, do 13h si u Haagu, još ti ostanee dosta vremena za ručak. Tajni svjedok bi mogao biti mesić, ima on već iskustva s time. pozdrav vaš zmijicamala
hocemo li mi ikada docekati dan da se gospodin Linic i malo priblizi civiliziranom nacinu izrazavanja, bez obzira na sadrzaj i misao onoga sto zeli reci?
ja imam 36 minusa...dotaknuo sam bolnu tocku ocito
Kaj je ovo daš + a ono 40-50 minusa, halo admine, zovi programsku podršku.
Puno nervozan ovaj Linic!
puno puno...
Šta god da je istina šta mu treba ovo \"špijunčina\". Samo pokazuje tko je \"seljačina\", a sigurno nije poštenjačina.
Nemogu vjerovati da sam dobio toliko minusa!a napisao sam samo istinu. Izgleda da je cijela Rijeka na netu , naravno potpomognuta komunistima iz cijelog svijeta. Izgleda da ih ovo sa Linićem strašno boli kad daju toliko minusa ili sa minusima hoće pokazat da su Boljševici. Hi,hi,ho.
..ako je General-Zagorac dobija za Krivo-Parkiranje 8 godina przuna,..koliko cé tek dobiti drug-Linic´(a jos´, ako mu se ubroji i \"Samoupravljanje\"..??
Eh kojih budala na VL-u \"SVAKA CAST\" ADMINE! Ovo je Forum VL-a! JEL!
http://www.e-castig.com/index.php?r=b159D
Linica i Obersnel ce zajedno dijeliti celiju.Bas me zanima kada im uskok uskoci medu papire sto ce sve naci....
Bas sam razmisljao,recimo ova stara Petraceva celija bi nasem Slavku odlicno stajala,i staoga molim upravitelja remetinca da razmotri ovaj prijedlog
Jos je ova bitanga na slobodi ?
Linić: Špijunčina Karamarko obračunava se s pravosuđem----Bravo liniću ,rasprodao si sve banke koje si sanirao novcem poreznih obaveznika,postavljali ste nesposobne partijske uprave u 3 maj koji ste uništili itd itd itd itd itd a sad ti kriv Karamarko i Šimunović--SDP stranka mita i korupcije
Dakle kako stvari stoje lija je dolijala.;-))))))) Jednim metko dva zeca esdepejca ;-)))))))))
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sudeći po broju minusa...očigledno je da su se u minusiranje uključile sve podružnice i aktivisti, braneći svog Linića!!