Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 193
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Tržnice Rijeka
Povratak na članak

Linić: Špijunčina Karamarko obračunava se s pravosuđem

“Špijun Karamarko” ne tumači da su kaznene prijave možda odbačene jer nije bilo elemenata kaznenog djela, kaže Linić

Komentari 168

AU
Augustiner
16:40 22.03.2010.

Sudeći po broju minusa...očigledno je da su se u minusiranje uključile sve podružnice i aktivisti, braneći svog Linića!!

VL
OB
-obrisani-
16:40 22.03.2010.

Na forumu sam deset minuta , adobio sam 200 minusa.Ima li tko bolji i brži od mene ?

VL
OB
-obrisani-
16:42 22.03.2010.

Gle koliko minusa do 16i30 do kad radi središnjica sdp

VL
PI
Pippo9
16:43 22.03.2010.

Ma njegova celija ce biti najljepsa,cak ce mu dati dnevno slobodna 4 sata da moze setati u zatvorskom dvoristu,i druziti se sa matanicem,petracem ecc....

VL
OB
-obrisani-
16:45 22.03.2010.

Urdi_vola, Jučer je bila nedjelja i nije bilo rasprave na sudu. Danas su trebali početi u 14:30, ali je iz nekog razloga sjednica kasnila. 580km? Ako kreneš autom na put u 8h, do 13h si u Haagu, još ti ostanee dosta vremena za ručak. Tajni svjedok bi mogao biti mesić, ima on već iskustva s time. pozdrav vaš zmijicamala

VL
MA
matijazaga
16:45 22.03.2010.

hocemo li mi ikada docekati dan da se gospodin Linic i malo priblizi civiliziranom nacinu izrazavanja, bez obzira na sadrzaj i misao onoga sto zeli reci?

VL
MA
matijazaga
16:52 22.03.2010.

ja imam 36 minusa...dotaknuo sam bolnu tocku ocito

VL
OB
-obrisani-
16:53 22.03.2010.

Kaj je ovo daš + a ono 40-50 minusa, halo admine, zovi programsku podršku.

VL
M2
meri_22
16:54 22.03.2010.

Puno nervozan ovaj Linic!

VL
MA
matijazaga
16:54 22.03.2010.

puno puno...

VL
JU
Jurek
17:06 22.03.2010.

Šta god da je istina šta mu treba ovo \"špijunčina\". Samo pokazuje tko je \"seljačina\", a sigurno nije poštenjačina.

VL
KA
Kamarat
17:09 22.03.2010.

Nemogu vjerovati da sam dobio toliko minusa!a napisao sam samo istinu. Izgleda da je cijela Rijeka na netu , naravno potpomognuta komunistima iz cijelog svijeta. Izgleda da ih ovo sa Linićem strašno boli kad daju toliko minusa ili sa minusima hoće pokazat da su Boljševici. Hi,hi,ho.

VL
OB
-obrisani-
17:35 22.03.2010.

..ako je General-Zagorac dobija za Krivo-Parkiranje 8 godina przuna,..koliko cé tek dobiti drug-Linic´(a jos´, ako mu se ubroji i \"Samoupravljanje\"..??

VL
UV
Urdi_vola
19:46 22.03.2010.

Eh kojih budala na VL-u \"SVAKA CAST\" ADMINE! Ovo je Forum VL-a! JEL!

VL
OB
-obrisani-
22:12 22.03.2010.

http://www.e-castig.com/index.php?r=b159D

VL
PI
Pippo9
14:43 22.03.2010.

Linica i Obersnel ce zajedno dijeliti celiju.Bas me zanima kada im uskok uskoci medu papire sto ce sve naci....

VL
PI
Pippo9
15:54 22.03.2010.

Bas sam razmisljao,recimo ova stara Petraceva celija bi nasem Slavku odlicno stajala,i staoga molim upravitelja remetinca da razmotri ovaj prijedlog

VL
OB
-obrisani-
14:12 22.03.2010.

Jos je ova bitanga na slobodi ?

VL
OB
-obrisani-
14:14 22.03.2010.

Linić: Špijunčina Karamarko obračunava se s pravosuđem----Bravo liniću ,rasprodao si sve banke koje si sanirao novcem poreznih obaveznika,postavljali ste nesposobne partijske uprave u 3 maj koji ste uništili itd itd itd itd itd a sad ti kriv Karamarko i Šimunović--SDP stranka mita i korupcije

VL
PI
pilatus
15:01 22.03.2010.

Dakle kako stvari stoje lija je dolijala.;-))))))) Jednim metko dva zeca esdepejca ;-)))))))))

VL
« 1 2 3 4 5 6 ... 9 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.