Veliko okupljanje desnice: Pregovori Željke Markić i Tomislava Karamarka
Šef HDZ-a na jednosatnoj kavi u središtu Zagreba sa šeficom inicijative "U ime obitelji"
Komentari 161
Ako Karamarko nije svjestan da sa Markićkom gubi skoro pola glasova onda se zaista ne treba baviti politikom!!!!!
KAO VUK I CRVENKAPA,NASLA KRPA ZAKRPU.Ili lonac poklopac ,svejedno.
Ako 'e ove spodobe voditi Hrvatski narod ja svoje hrvatstvo poklanjam nekom kinezu ili nigerijcu. BLJAKKKKKKKKKK!
OPUS DEI ima velike ambicije u pretvaranju hrvatsek u katoličku talibaniju.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jel' i vama to liči na lešinare? Tko od njih ima iskustva u vođenju gospodartsva. I tko je propao, da zna kako se u Hrvatskoj zapravo posluje? Taj može voditi ovu zemlju (u propast).