Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
traže se saveznici
Povratak na članak

Veliko okupljanje desnice: Pregovori Željke Markić i Tomislava Karamarka

Šef HDZ-a na jednosatnoj kavi u središtu Zagreba sa šeficom inicijative "U ime obitelji"

Komentari 161

Avatar KoRIsnik_MS
KoRIsnik_MS
10:36 29.01.2014.

Što da se radi sada? Da dozvolimo ovm SDP da nam spaljenu zemlju ostavi?

VL
DU
Deleted user
17:37 28.01.2014.

Da, Bozanić bi bio presretan da blagoslovi brak između Kare i debele...ionako biskupi vladaju iz sjene...njih nećete vidjeti na kavi, oni su iza kulisa

VL
Avatar carlibraun
carlibraun
22:44 28.01.2014.

Koje su ovo nakarade , ne znaš da li su veče u mozgu ili licu. A ovo kitovo mladunče je tranvestit.

VL
BL
BlackKnightCanada
17:03 28.01.2014.

U visokoj politiki nije vazno samo imati "uglednog predstavnika" vec je puno vaznije imati nekoga u sjeni, tko povlaci konce. Primjer je "stari" HDZ, gdje je jedan "bivsi" sudac, spretan i sposoban "vladao" iza kulisa. Slicno je dobar primjer danasnja garnitura, gdje ta osoba ne postoji vec stalno rivalstvo izmedu ljudi, koji bi to zeljeli biti.Tko prati politicka zbivanja u Hrvatskoj vjerojatno ce se sloziti...Po mom sudu, gospoda Markic bi bila izvanredno korisna za opce dobro Hrvatske bas na tom polozaju - iza kulisa, sto bi joj donijelo ogromno besplatno iskustvo u upravljanju drzavom kao i u diplomacijskim vjestinama, kojih ona za sada nema. Ona je izvrstan organizator, ima "stamina" , cvrstu volju i stav ukorijenjen u jedan prirodni i univerzalni sustav vrednota izvrsno izrazen u krscanskoj etiki i moralu. Stoga bi kao "savjetnik sa cekicem u ruki" mogla stvarno vladati "iza kulisa", sto donosi mnoge prednosti bez velikog rizika. Ako i kod nje tastina ili neciji krivi ili zlonamjerni savjet prevlada, svi cemo biti gubitnici .

VL
VP
Vlasnik patenata iz kanade
07:46 29.01.2014.

ja mislim da je sve ovo preuveličano. Vidjela gospoša Željka reklamu iz srbije "Karađorđe, Karamarko, karaj i ti!" pa se s njime našla u osami hotela na dnevnom boravku. A od nekuda se stvorili ovi papani.

VL
Avatar desnicarsko_smece
desnicarsko_smece
16:25 28.01.2014.

Bježat glavom bez obzira van iz Hrvatske. Tek sad kreće mračno doba inkvizicije, diskriminacije i totalitarizma!

VL
Avatar desnicarsko_smece
desnicarsko_smece
17:42 28.01.2014.

Ovim okupljanjem tih zlotvora počinje mračno vrijeme Hrvatske države. Plakat će se za bivšom Jugoslavijom ako ovi zasjednu i blizu vlasti. Zaista će ljudi tražiti azile da pobjegnu odavdje, bilo gdje. Mislim da ću prvi puta u životu otići naa Kamenita vrata i zapalit svijeću i moliti da ove spodobe ne dođu na ijednu odlučujuću poziciju.

VL
KA
kajinx
20:18 28.01.2014.

Željka bježi što dalje od Karamarka, i vas će upropastiti. Što je napravio kao šef oporbe? Ništa. Pustio je komuniste da rade što žele i to sve protiv Hrvatskog naroda i Hrvatske.

VL
KU
kumpare
16:05 28.01.2014.

Fali im Ante iz Krivoga puta.....

VL
KO
konto
17:23 28.01.2014.

Mislila Narkićka, da - ako trguje sa KC, ne mora ni ona ništa plaćati, niti zakone poštivati. . A o bogobojaznosti, o kršćanskoj zapovjedi " ne ukradi ", nema se šta reć... .....prvo prevariš, ili ukradeš, onda odeš na ispovjedeš na ispovjed i opet si pošten čovjek, dobar vjernik, jer si se iskreno pokajao, i popo te oslobodio grijeha. . bravo Željka uzorita!!!!!...to je ljubav...tako se voli Hrvatska..!! . koga briga? sektasi se veselu..!!

VL
CH
CH2710
16:02 28.01.2014.

Sad će Markićka dobiti još jednu vilu na poklon (ZNA SE iz kojih torbi)... i evo nje slizane s Karamarkom. U Hrvatskoj svaka šuša hoće u politiku - a raditi ni za živu glavu... kao da je raditi sramota. Što Što se ne ugledaju na njemačke ili švicarske političare... pa da nauče kako se radi, ovako samo laprdaju i žderu na račun sirotinje.

VL
DO
dosaosam
20:52 28.01.2014.

Dobro je da se ovi neće složiti jer kad bi se slučajno i dogovorili bilo bi opet "drži gaće".Kaj ste zaboravili pretvorbu i privatizaciju i još tisuću drugih stvari rađenih pod vodstvom HDZa i velikih Hrvata i katolika.Usput koliko ono ima zahtjeva za legalizaciju bespravno sagrađenih građevina 800 000 ,pa kaj su to radili Turci ,Srbi ,Romi,Albanci .Zna se ko je radio.

VL
Avatar trooso
trooso
20:55 28.01.2014.

kaj je desno kaj je ljevo, samo bi trenutke svoje slave, da se voziju u mercedesima, ili bmw-jima, da odobriju neke spomenike od granita, strasno je to da žele mostove i spomenike, a gaze preko ljudi koji su poginuli da bi oni mogli gazit... , čemu rat čemu sve to za ovakve

VL
MK
marcel.kuzmic
16:58 28.01.2014.

Jadna nam majka s političkom scenom u RH. Od ovih trenutnih mislimo da gore ne moze, možda su sljedeci jos veća katastrofa. Treba probati, izgubiti se više nema kaj.

VL
Avatar Hazl113
Hazl113
19:16 28.01.2014.

Još im samo fali da koaliraju i službeno sa Crkvom. Ukinuti štetan ugovor sa Vatikanom odmah. Ja ih ne želim plaćati.

VL
ZD
zdren
16:06 28.01.2014.

Što će reći DR: Čorušić za Gđu Markić koja prodaje anti bebi pilule a on se tako bori protiv abića i umjetne oplodnje. Savez savršenstva.Bez morala i jedni drugi .

VL
Avatar pašče2
pašče2
19:31 28.01.2014.

Javi se.... javiiiii seeeeeee

VL
ZD
zdren
16:03 28.01.2014.

Statiraju u kukuruzu.

VL
Avatar NenadNikolicZagreb
NenadNikolicZagreb
16:17 28.01.2014.

Možda je za stranku dobro, ali za Karamarka to nikako nije dobro. Jer, ako pobijede, sve će se pripisati drugima, ako izgube sve sde pripisuje njemu. Kako god okrene on osobno gubi a stranka će opstati i dalje i biti veliki faktor i u budućnosti. Karamarko ne shvaća da uvođenjem novih vođa on osobno gubi sve! Trebao bi pokupiti podršku birača a ne ekipe koja je vodila referendum, jer na referendumu su birači HDZ-a glasali za odgovor za ali ne i za stranku jer se nudio samo Hrast u nekoj osd varijanata, koji nije u stanju proći izborni prag (barem je do sada tako bilo). Dakle HDZ će okupiti oko sebe satelite, ali osobno vodstvo Karamarka ovime postaje krajnje upitno, ušao je u krajnje lošu situaciju po sebe osobno. Da li taj čovjek ima normalne savjetnike koji ga iskreno savjetuju?

VL
SA
santos008
09:15 29.01.2014.

Ne dozvolite vi da Vladin prijedlog o Ustavnim promjenama prodje u Saboru ,moze,ali da se ugradi u ustav da je izlazak na biracka mjesta obavezan a ne izlazak novcano kaznjiv.,jer po onom sto Vlada nudi nikad vise nista ne bi mogli odluciti Referendumom,bez obaveznog izlaska svih Hrvata.Hvala Bogu i HDSSB i veliki pozdrav HDSSB-u.

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.