Veliko okupljanje desnice: Pregovori Željke Markić i Tomislava Karamarka
Šef HDZ-a na jednosatnoj kavi u središtu Zagreba sa šeficom inicijative "U ime obitelji"
Komentari 161
od ove nakaradne antinarodne i anticivilizacijske koalicije i vlasti gore NEMOŽE
Hrvatskoj se sprema lustracija,na tom tragu kako bi lijepo bilo da HDZ krene prvi,tada mu i Markicka ne bi bila potrebna.
onoga trenutka,kad karamarko potpiše bilo što sa ovom ženom,potpisao je gubitak mjesta predsjednika stranke <hdz>...tada bi sljedeći vlasnik hdz-a bila katolička crkva,
ako koalira s marakarkom sama će sebe uništiti.
Ako potpiše za Karamarka,moj potpis gubi!
Okupiti sve domoljube ,te izbaciti crvenu stoku.
Bože..spašavaj nas!!!
.......žurkata na akrapi.................
Istog trenutka,kada Gospođa Markić postane predsjednica,ispisujem dijete iz vrtica,dajem momentalni otkaz,ja i zena skupa.U najlonske vrecice cu staviti gace i carape,i idem u 3pm iz ove zemlje,ako treba i u Burundi,bit ce vise srece i sanse za normalnim zivotom nego u ovoj guzoniji.Mi Hrvati smo definitivno najludji narod na kugli zemaljskoj,,najveci mazohisti ovog svijeta..
Okupljaju se i sve ih je više. Stalno neke nove stranke i posve je svejedno kojem miljeu pripadaju - lijevom ili desnom od njih nikakve koristi a štete koje počine i čine su nesgledivih i dugogodišnjih posljedica. Što je ovom narodu ja ne shvaćam ? Opća amnezija. hiptoniziranost od političke klike ili nešto treće ili sve skupa. Uglavnom svi vidimo da je svakim danom u svakom pogledu sve gore ali nitko se ne buni i svi šute. Do kada ?
Čuvajte se kod brojanja glasova !! Prošla vremena su pokazala da se preko noći može postati Predsjednikom , Premijerom !!
... tek sjeli i počeli pregovarati a "analitičari" već znaju da se ne mogu dogovoriti jer "HDZ mora iznad nekih standarda" ... bez veze ... dajem punu podršku svakom dogovoru, svakom sastanku, svakoj kavici, svemu što će u konačnici dovestiti do poraza i uništenja jugo komunističke opcije u Domovini ... a kakva je to opcija najbolje nam je jučer pokazao njihov nesposobni sekretara (I skorojević, naravno) milanović ... strava ...
Draga vlado prevršili ste svaku mjeru ukusa. Nemojte tražiti "sto" certifikata, Uvedite jedan jedinstveni certifikat koji će pokriti sve živo u kući i da se takav certifikat zove npr. "Certifikat tehničke ispravnosti građevine", ili objekta ili nekretnine, On pokriva baš sve a cijena mu ne smije biti veća od energetskog certifikata, veća manja. I to je sve. Ne možete izmišljati certifikate u nedogled i svaki da se plaća i krpa državni proračun. Što daje za očekivati? Certifikat na protočnost WC školjke, kako bi se točno specificiralo koliko se tko može istovariti. Jer ako školjka ne guta, morate manjejesti, a ako manje jedete manje trošite i tako ste korisniji za državu. Dajte se bavite zapošljavanjem, proizvodnjom, gradnjom proizvodnih hala, izvozom proizvoda na svjetska tržišta, standardom građana, zaštitom Hrvatskoh nacionalnih interesa, aktivno tražite povrat okupiranog Hrvatskog teritorija i protjerivanje stranih državnih službenika s okupiranog Hrvatskog teritorija, dakle imate puno posla koji je važniji za Hrvatske građane a vi samo kritizirate svoje prethodnike, pokazujete nemoć, nekompetentnost za opći napredak našega društva ali ste vrlo revni kada treba izmišljati načine kako "pljačkati" Hrvatske građane. Valjad cijele noći ne spavate razmišljajući kako i na koji način "ukrasti" građanima a da oni to ne osjete. Rasterećujte svoje građane i dajte im nadu u boljitak i veseliji život. Ionako je svaka nada u njima ubijena.
danas se nemože ni kava popiti na miru...
ovakva koalicija ne ostavlja nam puno mogućnosti, opet moramo glasovati 'protiv'!!
Ovo okupljanje je rezultat mobiliziranih HDZe duznika,koji se nazivaju "u ime obitelji,stozer za obranu Hrvatskog Vukovara..........." i ostalih duznika HDZeu za ustupke koje im je omogucio kao uvjet podrzke toj stranci.......Naravno neizostavna je i crkva,cije se vizie razilaze sa Vatikanom i Papom,cije je djelovanje dosta slicno Milanovicevom i Josipoviceom i svih ostali neHDZeovaca.........Tako imamo cinjenice da Papa provodi slicne reforme,komunistickim,pa tako nase komunjrae dobivaju na vaznosti,jer su davno prosli tu skolu.......BK u Hrvatskoj jios uvjek neuvidj da su Papine reforme namijenjene njima,a ne od njih proizvedenim komunjarama..............Koliko su nas kostala samo ta ,nazovi,desna okupljanja..........generaciskog duga Hrvata,a prijete da ga povecaju.......
još im je falil ... klerofašista Bozanić
Ova koalicija bila bi dvosjekli mac.HDZ ce dobiti ionako koliko dobiva, jer ima svoje stalne glasace ali zato Markicka bi izgubila gro svojih glasaca.Bolje je da idu samostalno a tek onda eventualno sklope saveznistvo.
Okupljanje "kumova" ( Godfather-a) i dogovor što se još ima za opljačkat u Hrvatskoj i što su zaboravili opljačkat u prethodnih 16 godina vladavine!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
treba pažljivo čitati ovaj uradak. onda se otkriju manjkavosti. Novinarka nije očito bila za stolim, nego je vrebala iz prikrajka. U zanosu nije navela od kada će Ante Čorušić biti ministar zdravstva u RH. A možda su on i gospođaa Markić pričali o boljem plasmanu Teva kontracepcijskih pilula koje zastupa gđa Markić, a ostali samo sporadično sudjelovali u razgovoru? A gospodin Mihovil Bogoslav Matković se svoga srednjeg imana sjetio sredinom devedesetih. To pouzdano znam.