Veliko okupljanje desnice: Pregovori Željke Markić i Tomislava Karamarka
Šef HDZ-a na jednosatnoj kavi u središtu Zagreba sa šeficom inicijative "U ime obitelji"
Komentari 161
Dokse "komsije" od Vucica pa nadalje krizaju s tri prsta, mi se prihvatili pravih Komunista i Agnostika kao pijan plota koji pljuju po svemu sto ima veze s Hrvatskim bicem a vise samo svadjajte i kontajte...
Ovo je veliko razočarenje za naše "jugokomunističke ostatke" jer već tjednima pričaju kako su se Karamarko i gđa Markić posvađali. Što je babi milo, to joj se i snilo!
Jasam Desnicar ali ovi sto su na slici su odvratni .
ako ovi dobe vlast, onda smo stvarno jadni..... skup ljigavaca, koji se nada da je ostalo još nešto za pokrasti.
ako nas nakon nesposobnih partizana namjeravaju vodit mesićev špijun karamarko i gospođa koja je politički nusprodukt nekakvog referenduma jao nama... i to vam nije nikakva desnica, nego skup kvazidomoljuba i deklaratornih katolika
Samo sloga Hrvate spasava!Krajnje je vrijeme da Hrvatsku vode oni koji je vole i koji su ginuli za nju,nisu nas izdali kad se stvarala ,nece nas izdati ni danas kad se pocela urusavati.
Pa normalno je da sam podržavao gđu Markić u akciji "U ime obitelji". Ranije nikada nisam čuo za ovu gospođu pa ne mogu iznositi njezine političko-domoljubne kvalitete. Vidim da je vrlo ambiciozna mogućim kandidiranjem za predsjednicu RH. Previše su blizu predsjednički izbori da bi se isprofilirala na političkoj sceni u raznim društevenim sferama. Moj kandidat odnosno kandidatkinja za predsjenicu RH svakako je Kolinda Grabar Kitarović, dokazana domoljubka, svjetski priznata diplomatkinja, odlično uklopljena na najviše nivoe diplomacije, posjeduje veliko iskustvo diplomacije, nema iza sebe repova skandala, pristojna, obrazovana i poželjen sugovornik svjetske diplomacije. Osim toga nikada u prvi plan ne stavlja svoje članstvo u HDZ- u, samo je zanima pošten rad, ugled i domoljublje. Uvijek je spremna štititi Hrvatske nacionalne interese i Hrvatska joj je iznad svega. Tako sposobno osobu teško će mo sresti na Hrvatskoj političkoj sceni. Zato, ukoliko se ona kandidira, biti će moj izbor za prvu predsjednicu RH. A gđi Markić nije vrijeme da nakon godinu dana postane naviša politička figura Republike Hrvatske. Pred njom je rad i svekoliko dokazivanje, što ne znači da ne može biti na nekom drugom manje važnom položaju u državi. Kolinda je kompletna osoba, zrela za predsjednicu RH. Samo ako je ne bi iznevjerile žene na izborima.
Slažem se sa željkom markić
nekad su se svi ulizivali HDZ-u, a danas se HDZ uliziva svima. Takav scenarij predviđam i za SDP.
fuj!
Evo razloga kukurikavcima razlog da se ponovo sastanu i dadu izjavu o ovom sastanku, može i kd predsjednika na kafi
Vrijeme je da se ova vlast smijeni!
To su samo gluposti novinarsko filovanje.Bez lusrtracije u Hr nema desnice i dalje ce vladati kriminalci reformirani komunisti sa svojim udbasima,zar se ne vidi sto su napravili u ovih 24 god.bol,patnju,strah,drzavu bez perspektive.
Koaliranje sa najgorom strankom koja predstavlja samo krupni kapital a ne gradjane? Ma frende to je farba, dajte mi stranku koja objavljuje regulacije bankama i promjenu politike prema HNB i prema MMF-u i stop stambenim kreditima, laznim kreditnim institucijama potpomognutim najskupljim sudovima Europe i nemoralnom ukamacivanju dugova i može bit ta stranka sastavljena od homoseksualnih Srba sa Židovsko-crnackom predsjednicom feministkinjom i glasat ću za njih a ne za ove iz prvih redova do oltara sta su rasprodali banke i pretvorili Hrvatsku u feudalni sistem. Kako kaže Krist, kad dolazis na svadbu nemoj sjesti u prve redove da ne bi došao koji pozvaniji od tebe jer onda ćeš morati nazadovati par redova, a HDZ ne da ne sjeda u prvi red već često i s oltara se obraća.
svatko normalan je do sada već mogao zaključiti da ni hdz ni sdp sa svojim priljepcima rade samo štetu ovoj državi i narodu pa tako ni svaka spodoba koj bi s njima koaliara ne može nam donijeti ništa dobra. razmislite samo o tome koliko su i kavih zakona donijele stranke koje su do sada vladale i probajte zaključiti koliko ste socijalnih i materijalnih prava izgubili u zadnjih 20 g. i koliko vam je novih besmislenih nameta natovareno na grbaču...dok ne izaberemo potpuno novu vlast i novo državno odvjetništvo biti ćemo gurani u dužničko ropstvo a gubernatori će nam biti ljudi upitnog morala i inteligencije poput...
pogledajte sliku malo bolje..?? :Željka Markić Tron na listi lažljivaca godine definitivno zaslužuje Željka Markić čije je obmanjivanje javnost koštalo 48 milijuna kuna. : Dok je uoči referenduma uporno ponavljala kako nikome ne želi oduzeti prava i kako je njojo je njoj i njenoj inicijativi "U ime obitelji" samo cilj zaštititi (tradicionalni) brak i obitelj, čim je referendum prošao odmah je odlučila skinuti masku i iskočiti u javnost sa zahtjevima na koje su njeni oponenti mjesecima upozoravali - zatražila je od Vlade da preispita Zakon o životnom partnerstvu, koji istospolnim partnerima daje sva prava kao bračnim zajednicama, osim posvajanja djece. A uskraćivanje prava homoseksualaca tek je prva točka dnevnog reda opasnih i diskriminatornih promjena na koje Markić i njeni sljedbenici pozivaju. Trn u oku su im i zdravstveni odgoj u školama te medicinski potpomognuta oplodnja. :
Ako Željka potpiše za Karamarka znači da je prodala čast i ugled svoj i svih nas koji smo je podržavali za možebitnu udobnu fotelju što je mene nevjerojatno! Potpisati za tipa koji je locira i isporučia našeg generala ,koji jee ZA obitelj a ima ljubavnicu malo stariju od vlastite kćeri,koji je studirao desetak godina i pravila studiranja na fakultetu su se mjenjala zbog njega, koji je bio prvi suradnik Mesića...to Markićka neće napraviti!
Ako potpiše za Karamarka,moj potpis gubi!
pa mentalno su si tu negdje! baš bi super par bili!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Da je vrag prikupio 700000 potpisa za referendum i sa njim bi usli u savez.