Veliko okupljanje desnice: Pregovori Željke Markić i Tomislava Karamarka
Šef HDZ-a na jednosatnoj kavi u središtu Zagreba sa šeficom inicijative "U ime obitelji"
Komentari 161
Joj koja kombinacija Markicka i Karamarko. Pa sta Markicka misli da Referendum prosao radi nje? ahah.. kako su ovi ljudi naivni, sacuvaj Boze. Referendum bi prosao cak da ga je i Srbin potegao. Markicka je antipaticna bez da progovori, isto kao i Karamarko. Pa ljudi moji danas nije vazno znati, koliko je vazno znati biti. Zasto je Tita cijenio i postovao citav svijet? Zato sta je covjek bio karizmatican. Originalan i privlacan personalitet. To imas u sebi ili nemas, ovi dvoje sigurno nemaju. Ostavite se corava posla. Hrvatskoj treba pod hitno jedna komplet nova desnica. Mladi i obrazovani ljudi, karizmaticni, sposobni, i iznad svega posteni. Ovi fosili nemaju sanse da dobiju na izborima. Nitko od njih. HDZ ima uzasnu reputaciju. O c a j n u.
konačno nešto dobro
Ja predlažem da snjih dvoje ožene. Oboje su veliki katolici: on se razveo a ona prodaje kontracepciju! Kakva bi to djeca bila ?
sto se tiče mozga ova je prva.
Zelka i Ruzo ! Ruzo sipaticna si ali nemozes se usporediti s Kolindom ona ce vas sve pomesti a kaj se tice gospodje Markic ona nije sposobna za politiku a Referendum nije samo njezina zasluge nego cinjenica da Hrvatski Narodd u vecini ima zdravo misljenje i naravno opredijelio se za najnormalniju stvar a to se zove ZA Obitelj. Zat molim vas Novinare da ne pretjerujete s gospodjom Markic.Kolinda je jedina dostojna poslije naseg Franje i nije uprljana nikakvom idelogijom a i drugim stvarima.A Hrvati se ne moraju sramit u svjetu , a i biti ce zastupani interesi Hrvatskog Naroda i Drzave a ne ko ovi koji bacaju prljavstinu po svojoj Domovini i Narodu. Boze cuvaj Hrvatsku ! i nasu Kolindu !!!
Mislim da im je posvetila previse vremena. Moze ona i bez njih.
Dr. Markić, neka HSP - A . Ide sam na izbore pa će vidjeti hoće li prijeći prag... :)
Ta drzava ce u "prosperitet" sa tom "ekipom"-gube!
Još im samo fali BOZANIĆ.Ekipa snova na broju. U ime bolesnika.
Bit će to dobra ekipa. Kada im se pridruže Stanimirović i Košutić, Hrvatska će dobiti desničarski politbiro, a narod će dobiti što je i zaslužio.
Željka nudi narodu svoju veliku ljubav. Jer narod je najviše gladan ljubavi. Zato je ljubav njezin program. Ona je velika majka prepuna ljubavi. Ona nas sve želi posjesti u svoje krilo i govoriti nam kako nas voli. Ljubav i seksseks omiljene su teme ove dobro potkožene i ugodno popunjene gospođe u zrelim godinama. Ukratko, nitko nas ne bi volio tako kao Željka. Samo joj trebamo uzvratiti ljubav. Na izborima. To je uvjet da bismo mogli do kraja uživati njezinu ljubav koju ona u svojoj vili za duhovno usavršavanje osjeća prema nama, svojem narodu. Ah, Željka, molimo te da nas voliš!
o bože saćuvaj nas od ovih pregovaraćkih ćudovišta koji žele da narod igra po njihovim pravilima mislim da im se neće ostvariti želja------------------
HDZ bi ovom koalicijom samo izgubio...umjesto da se modernizira, i postane suvremeni sekularni europski desni centar on se klerikalizira...dakle, ne približava se većini glasača, nego ekstremno konzervativnoj manjini
jesul to već počele pridizborne igrice.?
Bolesnici na kvadrat jao nama ako narod popuši ovakve fašiste
Zamislite da imamo nogometase kao Karamarko, Zeljka, Milanovic, ljudi koji vode drzavu, a o ekonomiji niti sto znadu, niti ih uopce zanima! Pa Andora bi nam uvalila 5,6 komada. Rijesenje je ocito neka nova grupa ljudi, kaje za razliku odod ovih, ne zanimaju cirilca, pederi, udbasi, ustase, nego buducnost Hrvatske.
Narkićka možda jest minorna nakupina sala, ma oni što stoje iza nje su i to kako opasni...!! . ...oni su opljačkali narod, oni narod drže u strahu od Božijeg gnjeva, ako se usprotivi zločinačkoj organizaciji, oni dižu nacionalističke strasti dostrasti do razine segregacije, oni huškaju narod na narod, . ..Vrlo je opasna ta družina koja stoji iza nje
Jadne li desnice. Nikad jadnije.
Hvata me jeza. Asocijacije su na Drakulu i vampire. Još im fali neko iz Kaptol d.o.o. i eto kleptomanske koalicije.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ako traže saveznika, možda bi im Peđa Grbin mogao biti od pomoći...