Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
traže se saveznici
Povratak na članak

Veliko okupljanje desnice: Pregovori Željke Markić i Tomislava Karamarka

Šef HDZ-a na jednosatnoj kavi u središtu Zagreba sa šeficom inicijative "U ime obitelji"

Komentari 161

Avatar WindFucker
WindFucker
19:21 28.01.2014.

Ako traže saveznika, možda bi im Peđa Grbin mogao biti od pomoći...

VL
Avatar anticenzura
anticenzura
17:48 28.01.2014.

Joj koja kombinacija Markicka i Karamarko. Pa sta Markicka misli da Referendum prosao radi nje? ahah.. kako su ovi ljudi naivni, sacuvaj Boze. Referendum bi prosao cak da ga je i Srbin potegao. Markicka je antipaticna bez da progovori, isto kao i Karamarko. Pa ljudi moji danas nije vazno znati, koliko je vazno znati biti. Zasto je Tita cijenio i postovao citav svijet? Zato sta je covjek bio karizmatican. Originalan i privlacan personalitet. To imas u sebi ili nemas, ovi dvoje sigurno nemaju. Ostavite se corava posla. Hrvatskoj treba pod hitno jedna komplet nova desnica. Mladi i obrazovani ljudi, karizmaticni, sposobni, i iznad svega posteni. Ovi fosili nemaju sanse da dobiju na izborima. Nitko od njih. HDZ ima uzasnu reputaciju. O c a j n u.

VL
PE
peace7
10:52 29.01.2014.

konačno nešto dobro

VL
SA
sadmeimasadmenema
17:24 28.01.2014.

Ja predlažem da snjih dvoje ožene. Oboje su veliki katolici: on se razveo a ona prodaje kontracepciju! Kakva bi to djeca bila ?

VL
Avatar cro1com
cro1com
17:13 28.01.2014.

sto se tiče mozga ova je prva.

VL
IV
ivonn
18:01 28.01.2014.

Zelka i Ruzo ! Ruzo sipaticna si ali nemozes se usporediti s Kolindom ona ce vas sve pomesti a kaj se tice gospodje Markic ona nije sposobna za politiku a Referendum nije samo njezina zasluge nego cinjenica da Hrvatski Narodd u vecini ima zdravo misljenje i naravno opredijelio se za najnormalniju stvar a to se zove ZA Obitelj. Zat molim vas Novinare da ne pretjerujete s gospodjom Markic.Kolinda je jedina dostojna poslije naseg Franje i nije uprljana nikakvom idelogijom a i drugim stvarima.A Hrvati se ne moraju sramit u svjetu , a i biti ce zastupani interesi Hrvatskog Naroda i Drzave a ne ko ovi koji bacaju prljavstinu po svojoj Domovini i Narodu. Boze cuvaj Hrvatsku ! i nasu Kolindu !!!

VL
NI
niks100
16:57 28.01.2014.

Mislim da im je posvetila previse vremena. Moze ona i bez njih.

VL
GA
Gačanin
18:03 28.01.2014.

Dr. Markić, neka HSP - A . Ide sam na izbore pa će vidjeti hoće li prijeći prag... :)

VL
IK
Ilija Kobac
18:46 28.01.2014.

Ta drzava ce u "prosperitet" sa tom "ekipom"-gube!

VL
SB
SBJosip
21:19 28.01.2014.

Još im samo fali BOZANIĆ.Ekipa snova na broju. U ime bolesnika.

VL
Avatar pf
pf
15:53 28.01.2014.

Bit će to dobra ekipa. Kada im se pridruže Stanimirović i Košutić, Hrvatska će dobiti desničarski politbiro, a narod će dobiti što je i zaslužio.

VL
Avatar __________
__________
15:25 28.01.2014.

Željka nudi narodu svoju veliku ljubav. Jer narod je najviše gladan ljubavi. Zato je ljubav njezin program. Ona je velika majka prepuna ljubavi. Ona nas sve želi posjesti u svoje krilo i govoriti nam kako nas voli. Ljubav i seksseks omiljene su teme ove dobro potkožene i ugodno popunjene gospođe u zrelim godinama. Ukratko, nitko nas ne bi volio tako kao Željka. Samo joj trebamo uzvratiti ljubav. Na izborima. To je uvjet da bismo mogli do kraja uživati njezinu ljubav koju ona u svojoj vili za duhovno usavršavanje osjeća prema nama, svojem narodu. Ah, Željka, molimo te da nas voliš!

VL
SB
sbiki13
15:36 28.01.2014.

o bože saćuvaj nas od ovih pregovaraćkih ćudovišta koji žele da narod igra po njihovim pravilima mislim da im se neće ostvariti želja------------------

VL
DU
Deleted user
17:54 28.01.2014.

HDZ bi ovom koalicijom samo izgubio...umjesto da se modernizira, i postane suvremeni sekularni europski desni centar on se klerikalizira...dakle, ne približava se većini glasača, nego ekstremno konzervativnoj manjini

VL
DL
dvije lude
18:59 28.01.2014.

jesul to već počele pridizborne igrice.?

VL
DU
Deleted user
18:29 28.01.2014.

Bolesnici na kvadrat jao nama ako narod popuši ovakve fašiste

VL
DO
DoktorAmer
15:53 28.01.2014.

Zamislite da imamo nogometase kao Karamarko, Zeljka, Milanovic, ljudi koji vode drzavu, a o ekonomiji niti sto znadu, niti ih uopce zanima! Pa Andora bi nam uvalila 5,6 komada. Rijesenje je ocito neka nova grupa ljudi, kaje za razliku odod ovih, ne zanimaju cirilca, pederi, udbasi, ustase, nego buducnost Hrvatske.

VL
AJ
ajmenjoj
18:07 28.01.2014.

Narkićka možda jest minorna nakupina sala, ma oni što stoje iza nje su i to kako opasni...!! . ...oni su opljačkali narod, oni narod drže u strahu od Božijeg gnjeva, ako se usprotivi zločinačkoj organizaciji, oni dižu nacionalističke strasti dostrasti do razine segregacije, oni huškaju narod na narod, . ..Vrlo je opasna ta družina koja stoji iza nje

VL
Avatar CHOW
CHOW
18:33 28.01.2014.

Jadne li desnice. Nikad jadnije.

VL
Avatar pf
pf
15:31 28.01.2014.

Hvata me jeza. Asocijacije su na Drakulu i vampire. Još im fali neko iz Kaptol d.o.o. i eto kleptomanske koalicije.

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.