Veliko okupljanje desnice: Pregovori Željke Markić i Tomislava Karamarka
Šef HDZ-a na jednosatnoj kavi u središtu Zagreba sa šeficom inicijative "U ime obitelji"
Komentari 161
Odobravam razgovore gospođe Markić s HDZ-om. Svi se moramo ujediniti protiv nepodnošljive lakoće s kojom Milanović i Josipović manipuliraju hrvatskim društvom. Jedan savjet, obzirom da Milanović i Josipović de facto posjeduju sve tri TV kuće s nacionalnim licencama ili kakoako se to već kaže, i na taj način manipuliraju hrvatskim društvom, kako ti ispravno kaže gospođa Markić, 'pokušavajući preodgojiti hrvatski narod po jugo-komunističkom svjetonazoru... Predlažem, da se svi uključimo u osnivanje nove TV kuće svojim novčanim prilozima, koja će biti istinska hrvatska javna televizija. Jasno je da je HRT čiti instrument u rukama Josipovića i Milanovića.
Uzrujali se Titovi pioniri i UDBAsi na ovom forumu ocigledno. Frustracije, nemoc i bijes u vezi predatog King Konga ucinile su ocigledno svoje...neka neka. Mozda vam dopustimo da Drugu Bravaru ponovo nosite stafetu u "vecna lovista bre"
Svaki politicki savez koji ce za cilj imati opce dobro za Hrvatsku, na svim razinama politickog i gospodarskog djelovanja,podrzavam.
Biti ce to dobro
idemo
Sve hrvatske snage na okup! Hrvatska je opet u sličnoj situaciji kao u ljeto 91. Srbi su odani svojoj velikosrpskoj ideji, a naši jugosloveni (iako sebe smatraju jako pametnim) ne vide dalje od nosa i ne vide nikakvu opasnost. Dapače, koketiraju sa velikosrpstvom iz čega nam nikada u povijesti ništa dobro nije došlo.
Objavljujete samo komentare,koji vam odgovaraju.
dobro drugovi boljševici zar je i razgovor u sr hrvatskoj zabranjen? braćo moja bez malja nema slobode
Razlicite desne opcije , ali zajedno protiv balkanske kaljuze u koju nas guraju zadnje dvije godine . Vrijeme ja izbore i novu vlast a uspjeh je garantiran .
Ivo Josipović nema apsolutno nikakve šanse na skorim predsjedničkim izborima ako desnica izbaci jednog poštenog kandidata. Josipovićeva jedina šansa je ako se desnica opet bude svađala sama sa sobom i svojim taštinama pa neki mutni ćorak proleti u drugi krugg kao zadnji put Bandić. Josipović je toliko lošeg napravio u zadnje četiri godine kako mislim da uz svu pomoć kontroliranih medija i službi koje ima na raspolaganju nema izgleda domoći se drugog mandata (pogubnog za Hrvatsku ako bi to nekim čudom uspio) ako itko suvisao bude njemu nasuprot.
Ako Željka priđe Karamarku Josipović će reći da je to Vasina ljubavnica
Glupo je misliti daje ono stose u Srbiji radi, samo folklor.
Bogu hvala, velika koalicija Desnice je na vidiku. Toga su svjesni i Kukurikavci na čelu sa zločinačkim SDP-om, tom jugopartijom opasnih namjera.
Protiv Karamarka, Markićke, Jandrokovića......SDP nema šanse!
Vezir Kara Mehmed Pasa Karadjordjevic Karamarko nastavite niz....
Nevjerovatno je da su novinari bili tamo a da nisu zatražili izjavu, nego Iva Puljić Šego objavljuje svoje mišljenje o sastanku. Ista ona koja je pokušala itekako pozitivno prikazati predsjednika odbora za silovanje naroda ustavom, novopečenog ustašu grbina peđu. Dakle, ovaj sastanak je dobar iz više razloga. Prvi je taj da će se pojaviti korektiv politici HDZ-a u liku Željke Markić koja je pokazala da ima snage inzistirati na proklamiranim stavovima i kad to nije oportuno za nju. Druga stvar je da će ista oduzeti mjesto nekom iz mnoštva jadrankinih poltrona koji su se utrpali u vrh HDZ-a i zauzimaju mjesto onima koji bi se mogli usprotiviti psihotičnom pubertetliji. Treća je što će Markićka za svoje daljnje aktivnosti moći računati i na HDZ-ovu infrastrukturu što je čini pobjednikom ako se odluči kandidirati za predsjednicu na predsjedničkim izborima. Jedino što sam siguran je da Markićka nema ambicija postati niti član niti šefica HDZ-a tako da je ova suradnja odlična i za nju i za Karamarka, a sudeći po pijukanju crvenih pilića s Iblera, jeziva za partiju
Karamarko vrijedno radi na pridobivanju novog šesnajstog člana u HDZ koaliciji. Sva sreča mi imamo preko 150 registriranih stranaka pa Karamarku ne bude ponestalo materijala za izbjegavanje Sabora.
Ova trenutna vlada je apsolutno najgora vlada koja je postojala u novijoj Hrvatskoj povijesti. Ako to desnica ne uspije iskoristiti, onda je još gora od nesposobnih lijevih na čelu države. Bez obzira što ljevica drži skoro sve medije, bez obzira što stalno gura ideološke probleme i potiče podjele, ekonomska situacija i ekonomski potezi su im toliko loši da bi na izborima ipak trebali donijeti prevagu za desni centar. No, s narodom u Hrvatskoj se nikada ne zna. Ne sumnjam da bi mogli ponovo izabrati ovu vladu. Ako tako bude, onda niti ne zaslužuju drugo nego još veće poreze, još više siromaštva i još žešće ideološke podjele...
ako ovi dobe vlast, onda smo stvarno jadni..... skup ljigavaca, koji se nada da je ostalo još nešto za pokrasti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
E pa gospođo novinarko, u intervju u VL od prije dva dana sve je gospođa rekla i ne trebaš naklapati, osim ako naručitelji i li sama ti ne strepite od angažmana gđe. Markić. Znamo da su, ste, zaplašeni, jer ona kada krene, kada nešto radi ima i bere samo uspjehe! Ona može biti bilo što u ovoj državi i zasigurno biti će puno bolja od bilo kojeg vašeg izbora. Nije loša varijanta da se ide sa ili uz HDZ, oni imaju infrastrukturu, možda bi i oni trebali učiniti korak naprijed kako bi ovaj narod plebiscitom odlučio o daljnjoj sudbini. Naša budućnost svakako nije uz KPJ, SKH, SDP i stranke priležnice ovoj, njima je bilo dovoljno manje od dvije godine da zemlju stropoštaju u ambis! Dalje ne ide, a bude li potrebe i ovdje se može pojaviti Kiev ...