Ivo Josipović: Dobio sam prvi izvještaj SOA-e o Liniću!
– Moramo učiniti sve da se sukob iz SDP-a ne pretače na djelovanje države i Vlade. Oni to moraju riješiti u SDP-u – kazao je Josipović.
Komentari 121
Bravo predsjedniče, mogu dovesti šest Kolindi ali nemaju šanse.
Vratite nam domorodne kleptomane na vlast. S njima je bar bilo zabavno. Sanader je vlaj, a Vidošević je '' lep kao greh ''.
Kako sve ide u hrvatskoj, sve ce se to zataskat. Mozda i ne? sad vjerojatno ce trebat i SDP-e jedno zrtveno janje da se sve prebaci na linica ili da svi pocnu po njemu gazit da bi se zataskale sve krade. Nesto poput sanadera malo igrokaza gdje ne stradava nitko. Sta bi se samo desilo da neki seljak nadogradi jedan prozor, tad bi odmah stizali bageri za rusenje, policija.. kao da su teroristi napali hrvatsku.
Bravo za naseg predsjednika, hvala Bogu pa se ne spusta na nivo tih politickih smicalica, i raznoraznih cakula, kojih se svaki poseni i normalan gradjanin srami.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Niti sekunde više nećeš biti predsjednik nakon izbora.......Konačno dolazi vrijeme ...nakon Tuđmana...da netko hrvatski orjentiran postane predsjednikom Hrvatske ili predsjednicom....koji će kao takav ili takva i štititi HR interese...Koji neće biti okružen UDBA-šima....britanskom špijunima....Yugoslovenima...Srbima...