Ivo Josipović: Dobio sam prvi izvještaj SOA-e o Liniću!
– Moramo učiniti sve da se sukob iz SDP-a ne pretače na djelovanje države i Vlade. Oni to moraju riješiti u SDP-u – kazao je Josipović.
Komentari 121
ide joco u istoriju ne u povijest jer to je za njega mrska hrvatska rijec i vodi svoje srbe sinisu tatalovic i dejana jovica mozda idu kod svojih predaka u srbiju tamo vam je mijesto nemoj zaboraviti sina udbaskog zlocinca i ubojice josipa perkovica sasu perkovica najbilje bi vam bilo ici u bijelorusiju kod lukaseka ili kod kim yonga to su jocini ideoloski i svjetonazorski komunisticki uzori da imas morala nebi tako govorio pravednice joco
di su mu sad -u- zmije -Bože jada i čemera-
Zvuči nevjerojatno, ali mislim da je od tebe pozitivniji čak i Mesić!. Bože čuvaj Hrvatsku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To je samo mali dio ISTINE !!! Žalosna je ova "Mala" Istina !!! A Tek Ostatak Istog-Sličnog ??????!!!!
Ova afera nije nikako problem stranke.Nemogu se načuditi izjavi predsjednika da je sukob Linića i Milanovića unutrastranački problem.Zar optužbe Linića ne prozivaju Milanovića za loše vođenje vlade,loše komuniciranje te kršenje zakona pogodujuči prijateljima i porodici.Zar optužbe za zlouporabe tajnih službii u osobne interese treba rješavati SDP ili državna tjela i sudstvo.Josipović želi marginalizirati i omalovažiti optužbe Linića i nebi se čudio da se izvješće koje je dobio o pračenju Linića svede na konstataciju da pračenja i zlouporabe službi nije bilo.A što se tiće predsjedničkih izbora teško da će Josipović opet dobiti moj glas jer imam osječaj da u ovoj aferi nije iskren.
Izvjestaj naravno stize u Department za Zataskivanje. Ako treba nesto zataskati, nema veceg majstora od naseg najpopularnijeg druga Ive. To je naravno njegov posao koji on vec radi od kad je uclanjen u Partiju a to je bilo jedan dan kad je ispunio 18 godina sa preporukama CK KPH.
sajla -kolika ti je dioptrija-
izviješće o printeru - radi ali ne naslove di je partija tema milanović josipović -jučer što asam pokušao isprintati dobijem nešto slično smrtovnici odnosno potpuno zamračeno - zanima me dali presjednik to zna ili bar savijetnici -
znao je milanović kak bu reagirao linić-no ipak ga je nogirao.linić je stari partijski kadar,nije mu ni bilo mjesto u ovoj vladi.kako se samo ponaša (komunjara),najprije optuži,popljuje sve oko sebe,osudi i gle čuda izjavi"sad moram prikupiti dokaze".dobro reče engleski premijer zašto neće podržati čovjeka iz 80-tih godina prošlog stoljeća-luksemburžanina je pregazilo vrijeme.na čelu EU-moraju biti mladi ljudisa novim idejama.
Bavit će se i mediji i institucije tobom. Još te otrpjeti sedam mjeseci, a onda ćeš doći na red.
Evo i budućeg bivšeg predsjednika koji će dijeliti ured s Mesićem - ured zaboravljenih bivših predsjednika.
Glasao za njega i onda vidjeh samo bla bla bla... što ima tu od koristi? samo slikanje u javnosti i pričanja priča u prazno. Milanović to isto radi, niste sposobni nešto konkretno napraviti onda se maknite. 2 godine su prošle NIŠTA nismo vidjeli osim svađa.
Tko još ne uviđa da je ovaj gotov....tome glava i ne treba.
Bilo bi super kada bi protivnik g.Josipoviću bio g.Mirko Filipović, te da se onda otvoreno suoči sa njim a ne sa nekom damom.
Čemu onda izbori ako su se već negdje kao i uvijek do sada dogovorili tko će nam biti predsjednik?
Možda bi za protukandidata trebalo predložiti drugaricu Mirelu Holi, da i dalje uživamo u njezinom neviđenom i fantastičnom uspjehu, ukoliko glasovi nisu greškom pripisani.
po koje kakvim mlakonjama SDP ne bi nikada pobijedio. Mlakonje znaju samo lukavo brati plodove od onoga što su izborili istinski socijaldemokrati.Jedan od najprepoznatljivijih kroz par destljeća je g. Linić. Na kraju su mu se lijepo zahvalili i ubrzo sezo se otkrili neznalice ,poltroni ,karijeristi .
Doture nadam se da nisi izvješće okrenuo naopako dok di čitao ...........drugarski pozdra iz Zadra
Što prije treba zatvoriti ovu priču i okrenuti se pravim problemima – kazao je Josipović o slučaju Linić. Znači li to da će priču druga Liniča ''zatvoriti'' svojstveno partiji, u Remetinec ili Vrapče?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Izvještaj SOE je na stolu ali nema objave dok se ZAMP-u ne plate autorska prava.