Ivo Josipović: Dobio sam prvi izvještaj SOA-e o Liniću!
– Moramo učiniti sve da se sukob iz SDP-a ne pretače na djelovanje države i Vlade. Oni to moraju riješiti u SDP-u – kazao je Josipović.
Komentari 121
ivo, ne znam ko bi to tebe birao nakon kaj si nas već jedanput prevario. zar ti jakić, tatalović, jović i ostali udbaši ne prenose kaj građani misle o tvojem predjednikovanju, odnosno neradu??? nećemo te birati ni u ludilu, građanimaa je takvih likova kao ti i muljanović dosta i uskoro vas sve šaljemo u povijest. tebe će možda neko iz regiona angažovati da sviraš njemu na dvoru!!!
Tko u Hrvatskoj kome još vjeruje! Ma Narod zna da je ovo još jedna farsa, ne od institucija, nego od ljudi koji obnašaju određene dužnosti! Nije pao snijeg da prekrije brijeg, nego da lisica ostavi svoj trag!
i? naravno da je soa skočila sebi u usta i optužila se...
Kukuriku jasno , glasno i sustavno rusi Hrvatsku,politicki,ekonomski moralno,opet je prioritet srbija i njeni interesi,treba ih cekati,treba urusiti i ucijeniti Hrvatsku da nam ne pada na pamet nikakva ratna odsteta,nikakvo opstruiranje srbije u njenom ulasku u EU i opet ce nam se uvaliti na velika vrata,treba hitno rusiti tu zgadiju na platnoj listi engleza.
Ja sam uvjerena da sve dileme i o Linicu i Milanovicu su "rjesene" i samo cekaju na mig da se "istina" lansira.
Ma kako se taj pravi mutav,znao je i zna sto se dogadja iz minute u minutu,perfidni lazov.
Pa zar Josipovic uopce zna sto govori, to sto je se dogodilo u vladi itekako je veliki problem i itekako se tice i predsjednika jer drzava tj vlada uopce ne funkcionira jel on to uopce vidi, on se bavi tko ce pobjediti za predsjednika pa sto je on uopce uradio da bi pobjedio, on je general poslije bitke. Zasto josipovic ne kaze Milanovicu da sredi u roku 24 sata taj raskol i da se vlada ponasa kako treba a ne da se ministri prepucavaju preko novina pa to ocito govori da ta vlada nije sposobna sama sobom da vlada a kamoli drzavom, jel to Josipovic zna ili salje i prica bajke narodu. Ova vlada je upropastila sve sto se upropastiti moglo jos poslije Ive Sanadera i isto su namjestali otimali po kumstvu prijateljstvu i slicno a na stetu naroda i sad tu Josipovic mudruje.
Josipović je 4 godine spavao i sada u zadnjoj godini mandata se probudio i uskoro će iskakati iz paštete. Iskakanje iz paštete je siguran znak izgubljenih izbora.
Nesposobna Vlada! Prvo ce dovesti Drzavu u Bankrot pa tek onda ce se raspasti! Ovo do sada je samo igra u odnosu na to sto nas ceka uskoroj buducnosti. Zivio "Plan 21" i eto sada ga imamo!
Preočito je što im je plan. Žrtvovati Linića. Ne kažem da je Linić nevin, ali njega će pokušati strpati u zatvor jer u zatvoru se šuti, a onda oni mogu dalje po svome, bar oni tako možda misle. Precijenili su svoje mogućnosti kao i u slučaju Perković, ova Vlada i ovaj predsjednik došli su do kraja. Pitanje je samo hoće li pasti uz veću ili manju buku s vlasti.
Čovjek je lijepo rekao da će se"Zacrveniti cijela Hrvatska"! A mi mu nismo vjerovali!!!!
Dobio si izvještaj o Linicu a šta je sa Milanovicem?
Izvještaj SOA-e kao krim. organizacije o Liniću ne može se puno vjerovati jer u SOA ima uposlenih iz krim skupine. Ne bi trebalo biti bitno tko je koga uhodio već tko je nezakonito postupao a to građane interesira-
Sanader mi je godinama bio sinonim zla, kriminala, korupcije, nepotizma. Sad više nije. Vladajući su ga prešišali.
Nista nam jusipovic ne govori o najvaznijoj izjavi druga linica,izjavi da ova vlada radi protiv interesa hrvatske.to ga ne zanima jer ni on sam ne radi u interesu hrvatske vec svom osobnom.
Zar nisi skuzio da te HDZ drzi u toj situaciji da se jedes od muke sto neznas ko je Kandidat ali svejedno ko je ti gubis te izbore narodu je dosta tvoje pravednosti i pravednije drzave samo nas interesuje koji ce Slogan obiljeziti ovu kampanju mozda onaj sa velkim pomacima organiziramo derneke u Kumrovcu itd.
novi mandat ne može biti pobjeda već teški poraz za Hrvatsku i Hrvate i destrukcija koja u kontinuitetu bi trajala dvadeset godina. sadašnje stanje i sadašnja vlast je dokazala da ne zna, ne može i nije izbor kako Vlada tako i Predsjednik. On nema rezultata i nastavak je prethodne destruktivne politike njegovog prethodnika koji i danas nanosi štetu državi trošeći novac na izmišljeni ured koji je beskoristan i ne služi ničem. ne zaslužuje drugi mandat.
Vrana vrani nikad ne kopa oci.
Izvještaj SOA-e Predsjedniku Republike: Druže Ivo nismo prisluškivali druga Slavka. Prisluškivali smo neke druge s kojima je drug Slavko kontaktirao u nekim drugim aferama. Smrt fašizmu!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koja doza samouvjerenosti u pobjedu. Druze ja te nebih rado vidio ponovno na kormilu HR. Vi ste Gospodine i Druze vec jednom u svom zivotu u odrasloj dobi morali bitno korigirati svoj svjetonazor. Demokratsko Drustvo doduse ima i treba imati mjesta i za takve kao i Vi ali priznajte Gosopdine da Vi ipak imate proslost koja Vam ne da - po normociviliziranim moralnim i etickim pravilima i nacelima - da se ponasate kao da ste oduvjek bili Demokrat i za demokratski nacin ustroja jedne Drzave dakle HR. Zato Vam s pravom nije bilo mjesta u pravoj koloni u Vukovaru. Vi niste dali nikakvu zrtvu Gospodine nego ste se od samostaljenja HR cak i dobro obogatili ako je vjerovati navodima u Vasoj imovinskoj kartici objavljenoj u tisku. Vi ste se Gospodine dobrovoljno ukljucili u SKJ. Priznajem da bih rado vidio i Vas zahtjev za prijem u clanstvo SKJ. Citao sam jedan od jednog Ljecnika iz mog rodnog kraja. Strasno kako se covjek moze poniziti i odstraniti si svaku neutralnost ljudskog bica te hvalospjeviti jednoj komunistickoj nedemokratskoj vlasti koja je sve drogo bila osim svijetlih Antifsista koji su hrabro pruzali otpor Fasistima. Vas mozak ne dopusta strasne zlocine i osvete tih Antifasista kad su imali moc. Ako Vas HR narod jos jednom vecinski izabere ondah gubim svaku nadu da dolje ima razboritih ljudi.