Ivo Josipović: Dobio sam prvi izvještaj SOA-e o Liniću!
– Moramo učiniti sve da se sukob iz SDP-a ne pretače na djelovanje države i Vlade. Oni to moraju riješiti u SDP-u – kazao je Josipović.
Komentari 121
I sad se drug jusipovic mora izvuci iz ove nezgodne situacije.treba to prebaciti na nekoga drugoga da taj pronadje krivca jer zamjeri li se milancetu mogao bi mu vrlo brzo cvitan pozviniti na vratima pantovcaka sa optuznicama tipa zamp,emplrion,kreditna banka......zamjeri li se linicu siguran jer da ce linic sazvati presicu o jusipovicevim sumljivim radnjama......
U ovoj državi kao da nema poštenih i sposobnih ljudi kad uvijek ispliva samo šljam. Ipak vjerujem da ih ima, ali pošten čovjek samoga sebe preispituje. Čekam da osvane dan kad će netko iskren i nehalapljiv oko sebe okupiti šačicu sposobnih entuzijasta koji će pokušati podignuti ovu jadnu zemlju iz gliba. E, izgleda da ću za takvo nešto morati dugo poživjeti.
Nesto se dogada, kod nas kad vise ne vidim ankete u kojima drug pravednik dobiva 88% potpore hrvatskih gradana.
došlo je vrijeme da Hrvatsku preuzmu hrvati a ove danešnje u REMETINEC
Građani i građanke sve je U redu, ne brinite ništa, sustav funkcioniše bezprekorno ha ha
pratili su ga riječki udbaši,a iste je otkrio riječki kos.
Sine partizanski, od mene neces dobiti glas.
sta se mene tice mislim da ce ratko cacic uletit u sdp I radikalizirat stranku na lijevo. Ratko je bio vrlo lijevo u mladosti a pod starost covjek se vraca svojim korijenima, no?
... josipovic je zbog svoje okrenutosti drugim stvarima potpuno zanemario svoju ulogu u nadzoru obavjestajnih sluzbi i sad je shvatio da nema pojma sto se u tom sektoru dogadja ... veliki propust i aljkavost obit ce se i njemu o glavu ... ni jednom izvjescu josipovic vise ne moze vjerovati jer ne kontrolira taj sektor a ne zna tko sve ima prave dokaze i kad ce se pojaviti ... strava ...
STRAH I PANIKA: Svijet će se suočiti s kataklizmom, minimalno 200 milijuna ljudi ostat će bez hrane i bez vode! Pustit ćemo ljude da umiru?
...kad kriminalce istražuju kriminalci a rasplet i novi mandat čekaju već osuđeni kriminalci...
Što piše? ......................................................................... Dobio izvjestaj? Tako brzo? ......................................... U svakoj normalnoj drzavi ovu stranku bi zabranili i metnuli privremenu vladu iz nikoje stranke vec normalne i skolovane ljude i sve bi ja stranke ukinuo jer je to ista familija ........................... e da sam ja Bog samo jedan dan
Drugarice i drugovi pobjedili smo pobjedila je Pravda. Imamo drzavu u kojoj se kriminal kaznjava a rad placa. Zahvaljujem se svojoj stranki na podrski bez koje nebi pobjedio, bit cu predsjednik svih i necu vas iznevjeriti .............. bla bla bla
Ovdije di ja zivim jedna ministrica dobila je momentalnu nogu jer nije platila TV licencu a drugi ministar jer je placao cistacicu na crno
Bas SDP-ovce briga za gradane, bitno da ih znaju gulit a svoju familiju stavljat po funkcijama.
sad će i josipović početi ponavljati ko pokvarena ploča" neka institucije rade svoj posao. ivo sivi njie ništa drugačiji od mesića.vrijeme je da ode milanović linić , a naročito josipović on je njihov glavni tutor .
previše se bave aferama i sami sobom,a proizvodnja velika nula!
Josipović? Sve je to ista bagra. Prisjetimo se samo kako je i on štitio udbaške ubojice dok nisu otišli u zatvor. A Sabor nam je pun onih kojima je skinut imunitet zbog lopovluka i neodgovornosti i trebali bi sjediti u remetincu a ne u saboru.
nemojmo zaboraviti da je drug ivo kandidat sdp.a na predsjedničkim izborima..
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
To je sramotno. Predsjednik Josipovic ocito se stavio na stranu svog SDP-a. Sve ce to on zataskati jer mu trebaju glasovi njegove stranke za predsjednicke izbore .