Ivo Josipović: Dobio sam prvi izvještaj SOA-e o Liniću!
– Moramo učiniti sve da se sukob iz SDP-a ne pretače na djelovanje države i Vlade. Oni to moraju riješiti u SDP-u – kazao je Josipović.
Komentari 121
Opa, izvještaj je o Liniću, a ne o Milanoviću!!! To treba partija rješiti među sobom, pa druže Josipoviću, predlažem da se partija nađe npr. na Crvenoj zemlji na Dinari, neka se tamo obračunaju, mogu im se pridružiti i njihovi navijači, a mi ćemo nakon svega pokupiti čahure! Naravno i tebe se očekuje tamo, ako ne na nekoj od strana, onda kao sudija između, pa kako ti bude!
To je nevjerojatno koliko ovaj čovjek može pričati, a da ništa ne kaže. Samo.... nekada mi je to na jedno uho ušlo , a na drugo izašlo, sada.....ide mi direktno ma jetru.
možda savijetnik jović ne dopušta obznanu-
Gospodine prekrsili ste ustav jednom na pocetku svog mandata sto se zna, a Stipe DVA puta.Tko Vas moze opzvat o krsenju USTAVA REPUBLIKE HRVATSKE? Puna su Vam usta zakona i propisa SRAMOTA.
Jel se spominje i ZAMP ?
Druze Pravednice, netrebas nam dati izvjestaj. Vec znamo sto ces reci. Partija bre ne gresi.
zašto ONI pa zar nijte i vi član SDP-a, vi ste sada najodgovornija osoba u SDP-u koja mora povući sve konnce, ukoliko volite Hrvatsku, reći Milanoviću da ostupi u SDP-u i da Vada da ostavku a Sabor raspustite. jedina vaša takova inicijativa donijeće vam novi mandat na Pantovčaku do kojeg vam je tako jako stalo koliko i doboljitka Hrvatske.
Ovo se treba rjesiti u stranci SDP i Ja cu pobijediti na izborima kaze precednik Ovo je nemoguce !!!!!!!! O kriminalu da raspravlja SDP pa gdje je policija i DORH Kako ce on pobijediti kada ce svi glasati protiv nevjernikaevjernika Ovaj zna kako ce brojiti DIP i njegov prijatelj Hrvatin a to znaci da ljudi badava izlaze jer broji Hrvatin ! Ovo je teski kriminal
Josipovicu zasto iduci tjedan ? Odmah bi trebao reci sto znas a ne muljati i ocekivati da se Zoki izvuce iz g...na. Gradani Hrvatske ocekuju da barem Predsjednik ne laze i mulja ali izgleda da su i te nade samo san.
da li se izvještaijima soe barata tako da sve izlazi u novinama.
...cilj komunjara je očit ...upropastiti hrvatsko gospodarstvo do kreaja tako da molimo EU za pomoć pa kad srbija bude ulazila u uniju nećemo smijeti postavljati nikakve uvjete jer smo ovisni o lovi iz EU ....
Siguran sam da u izvješću ne piše ništa dobro za milanovića i narod. Da piše da je sve čisto već bi se pohvalio i Milanović i Josipović. Prvo smo imali sposbnu vladau lopova, a sad imamo nesposobnu vladu lopova.. ukratko i jedni i drugi su lopovi, a narod za lopove glasa... Picula bi mozda dobio moj glas, ali dokle god je Milanović gazda u SDPju, nema šanse da glasam za bilo kojeg člana SDPja. Ljudi su glasali za Piculu, a Milanović sebi tepa na račun tih glasova... sebi, šogorici, bratu itd...
pa dragi citaoci niste valjda ocekivali,,,da ce reci istinu,,,u izvjestaju pise kako su ,,,oni,,,svi dobri i posteni ,,,samo linic nije dobar a nije dobar jer nije htio plesati kako milanovic i njegovi drugovi sviraju i kad je linic progovorio odjednom ne valja,,,istina ce izaci van to je sasvim sigurno ali ne od predsjednika je rdrug predsjednik pripada sdp-u sto znaci da predsjednik za javnost prica jedno a u potaji radi sasvim drugo i stiti kriminalce sto je jasno vidljivo iz svega do sada,,,sramota,,,i fujjjj
eSDePovac... pljuc
Gospodine JOSIPOVICU ! Kao "LICNOST" popularnosti # 1, (medijski) s Vasim , filozofskim, izjavama u rukavicama, osobno smatram, narod je umoran slusati i citati. Stanite po straini, postanite opzicija sebi. ?????????
Dopkle god političke stranke budu imale pretežan utjecaj na olitiku Vlade - bit ćemo kao građani taoci političkih stranaka i njihovih interesa. Jedini izlaz vidim u tome da svi članovi Vlade za vrijeme svojih obnašanja dužnosti ZAMRZNU svoje stranačke dužnosti, vođenje stranke preuzimaju predsjedništva stranaka i tako im jedini prioritet budu interes Hrvatske. I u Saboru bi jedini zadatak bio provoditi ekonomsku politiku Vlade. Kod predsjednika države to odlično funkcionira.
pa on je clan sdp-a zar treba jos nesto reci,,,i naravno da ce zajedno sa milanovicem ,,,smjestiti ,,linicu,,,i reci kako je linic ...sve...lagao....i osuditi linica,,,ne branim linica ali on je makar stao pred kamere i javno rekao,,,i pokazace se koliko sui clanovi sdp-a pametni ako ostave milanovica kkao predsjednika i premijera onda je to definitivno cisti krah sdp-a i nikada vise nece imati povijerenje gradjana ili ce imati toliko povijerenje da nece moci biti nigdje aktivni i kao stranka ce nestati sa politicke scene sada ce se pokazati kolliko su pametni jer milanovic i njegovi potrcke ih vode u cistu propast pa zar to ne vide ali ostavimo to sada cemo vidjeti samo ishod slucaja,,linic,,,znamo...pitanje je sada samo vremena kada ce predsjednik objaviti kako je dobio izvijestaj i da liniceve rijeci nisu tocne sto ce biti naravno cista laz i nevijerujem da ce narod i to popusiti vise jer u njih vise nitko nema povijerenja pa cak ni oni sami u sebe nemaju
Zasto ga odmah ne objavi ili mu treba vremena do ponedjeljka da ga frizira????
gospodin je dobio izvjesce SOA-e i sad ceka. stiti milanovica SDP i vladu
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ja ne vjerujem u novu zampi pravednost...