Esih: 'Danas je pao Zagreb'. Orešković: 'Ona ponosno nosi ustaštvo'
Iako se gotovo svakodnevno propituje smisao pričanja o 1945. godini, naši političari ipak ne mogu izaći iz tih okvira prošlosti
Komentari 370
Hrvatima ocigledno treba Pavelic. Ja bih i Bruni i ovim ostalim desnicarskim majmunima pozelio samo zivot u njegovoj Hrvatskoj. Da ne bi bilo zabune ja sam Hrvat. Nisam ni ljevicar ni desnicar i volio bih vidjeti naprednu Hrvatsku. Onu bez ustasa i partizana i onu bez lopovluka i korupcije i nepotizma kojim je hrvatsko drustvo prozeto danas. A volio bih dozivjeti i hrvatske gradane kako se bore za svoju "naprednu" Hrvatsku. Od toga nema danas nazalost nista. Hrvati sute i trpe i dalje ove neoustase i lopove koji im kradu buducnost.
Esih,radje pojasni kako su tvoji dosli do zdanja u Mikulicima pa onda pametuj,a tebi ako fale oni koji su 4 godine sijali zlo po nasem Zagrebu idi u Juznu Ameriku pa placi skupa sa njihovim potomcima
Bruna Esih je neuspiješna u pokušaju falsificiranja povijesti, a jednako je neuspiješna i kao vječita znanstvena novakinja.
Od koga je blazeni Stepinac spasavao djecu gospodjo Esih ?
Hajmo, turbohrvatine......S riječi na djela..pokazite se u Pliberku..!!
Pametan gleda barem deset godina unaprijed, a dvije kokoši troše nam vrijeme s besmislenim temama iz davne prošlosti.
pala si ti nesretnice na Hasana!! Srami se
U nekoj normalnoj zemlji ( kao npr Austriji ) ova ljubiteljica nacizma bi završila u zatvoru.
Tko god smatra partizane oslobodiocima ima ozbiljne psihičke probleme.
Ugurano turbohrvatima do.....HAHAHAHA...Svijet vas prca svakodnevno !! Ne samo da ste na ratnoj nozi sa svim susjedima...vec vam i Papa smeta...Gori ste od svojih prekodrinskih braca...u svemu !!
Fale jos samo oni koji slave ukljucivanje Hrvatske u tzv. Kraljevinu SHS (diktaturu Karadordevica) da zoloski vrt bude kompletan.
Žena ne može prežaliti što je propala NDH...jbg. propao Hitler pa propala i ona...Bruna drži se madraca.
Berlin oslobodjen, Bec oslobodjen, Paris oslobodjen, ali Zagreb i Siroki Brijeg pali. So vise reci, jedinstveni smo, zatucani, provincijalni narod okrenut proslosti. Tesko izborili nezavisnost pa zamijenili srpske primitivne Balkance, BiH primitivnim Balkancima. Nekim narodima ne ide, pa ne ide.
"Na današnji dan 1945. oslobođen je Zagreb. Hvala Komunističkoj partiji Jugoslavije koja je pod vodstvom Josipa Broza Tita vodila rat protiv okupatora Nijemaca i Talijana, te protiv njihovih slugu ustaša, domobrana, četnka, ljotićevaca, nedićevaca, belogardejaca, balista i ostalih bandita kojioji su služili nacifašističkom okupatoru. Slava i hvala sestrama i braći koji su borbom i velikim odricanjem sudjelovali u operacijama na području okupirane Jugoslavije od 1941. do 1945".
Zagreb je pao onda kad su tvoji dali guze njemačkom ratnom stroju jer su računali da će se tako obračunati s političkim protivnicima u državi. Pa je to završilo tako da su se svrstali uz Hitlera i Holokaust. 8.5. je moj grad oslobođen od vas veleizdajnika / koljača.
Cudi me da Dalija reagira a Letvica sve to vodi a svi znamo da je Letvica u njoj
Nervoza u zraku se osjeti...krasan osjecaj..dezerter efendija njegova fata i paradajz generalisimus ce dobiti 0,3 % glasova
11. Gračanska cesta – travanj i svibanj 1945 – Nepoznat veliki broj civila doveden i ubijen. Prilikom dizanja zemlje na mjestu zvanom Tri humka, iskopan je jedan od posmrtnih ostataka te bačen u Savu. Ostali su u masovnoj grobnici na tom mjestu; 12. Lokacije: I. Gračani (Stremec); II. Ribnjak; III. Matkov Brijeg; IV. Golača; V. Đurkov voćnjak; VI. Lonjšćina; VII. Šiftarov vrt; VIII. Šiftarov vinograd; IX. Bešđićev vrt; Trnčićevo dvorište; X. Trnčićev brijeg; XI. Sljeme-Stare Sjenokoše; XII. Okrugljak; XIII. Banićevo dvorište; XIV. Zlodijev brijeg; XV. Peščenka; XVI. Zdenčec (prva lokacija); XVII. Zdenčec (druga lokacija); XVIII. Zdenčec (treća lokacija); XIX. Bjelčenica; XX. Obernjak – Brestovac; XXI. Krivćev brijeg (prva lokacija); XXII. Krivćev brijeg (druga likacija); XXIII. Jelačićev brijeg (prva lokacija); XXIV. Jelačićev brijeg (druga lokacija) 19.V.1945 – u svim ovim lokacijama ubijeno je i pokopano, što vojnika što civila do 2000; 13. Horvati – 1945 – u hrastovoj šumi, a cesti Zagreb Karlovac u krugu 500 m razbacano je preko 50 grobišta 14. Jarek – 8.V.1945 – žrtve su streljane, pretpostavlja se da su bili pripadnici domobranstva i ne zna se točan broj; 15. Jelenovac – svibanj 1945 – 12 osoba je streljano i zakopani su u potoku kod Čulumovićeve šume; 16. Kupinečki Kraljevec (Hasan Breg) – uhapšeno 15 osoba, likvidirani i bačeni u jamu; 17. Lipnica (šuma Radovanec) – 1945 – uhvaćeno 10 njemačkih vojnika i streljano; 18. Ljubijska ulica – svibanj 1945 – likvidirano pre
Takvih smo se rjesavali, ali eto neki i neke su zaostali. Steta. Ustasko smece.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Kako lo će se lipiti muhe na Esihinu muholovku. Sramota za zemlju u kojoj se može ovako sprdati sa najgorim vremenima za sve zemlje Evrope.