Naplaćuju im dodatnih 11 eura ako žele podijeliti pizzu: 'Bolje nam je onda odmah naručiti dvije'
Restoran moli goste za razumijevanje i ističe da se pizze naplaćuju “po osobi”. U slučaju dijeljenja jela, naplaćuje se dodatnih 11 eura. U praksi to znači da gosti koji žele podijeliti pizzu plaćaju gotovo isto kao da su naručili dvije.