U obnovu onkologije uključuje se Grad, iako je bolnica državna
Grad Zagreb pored svih svojih zdravstvenih problema spreman je partnerski sudjelovati u svim projektima koji će u Klaićevoj bolnici poboljšati uvjete rada medicinskih djelatnika i omogućiti bolji tretman malih pacijenata – kazao je gradonačelnik Milan Bandić, a njegova pročelnica Mirna Šitum dodala je da se planira nadogradnja unutar odjela koja će omogućiti veći komfor oboljeloj djeci