Izbornik SAD-a: Osjećam se kao da smo ispali sa SP-a, a ne osvojili prvo mjesto u skupini
"Trenutno nam nitko nije čestitao na prvom mjestu u našoj skupini. Čestitam igračima, osoblju i navijačima što su završili prvi u vrlo teškoj skupini. Naš je cilj bio završiti prvi i završili smo prvi. Jako sam pozitivan i sretan."