Vanđelić: Mislim da je arbitraža završila odlično za Hrvatsku. Došao sam u nadi da ćemo otkupiti INA-u
Moguće je da pozvani postaju svjesni da sam nedolazak šalje određenu poruku suspektnosti jer ne žele pred saborskim tijelom i javnošću podijeliti svoja saznanja o Ini. Imam čak četiri potvrde spremnosti dolaska pa ćemo sjednicu podijeliti na dva dijela – napisao je Grmoja na Facebook profilu