Hrvatska nogometna reprezentacija svladala je Ganu s 2:1 i osigurala plasman u nokaut-fazu Svjetskog prvenstva. Utakmica je izazvala veliko zanimanje te se pratila diljem Hrvatske, gdje su navijači s nestrpljenjem čekali rasplet skupine.
Naša ekipa zatekla je jednog zanimljivog navijača u centru Zagreba, na Trgu bana Jelačića, koji je iz Kine, ali prati hrvatsku reprezentaciju.
Hrvatski navijači se mogu naći i u Kini! Pogledajte što je ovaj mladić poručio nakon utakmice"Ja sam navijač Hrvatske iz Kine. Navijam za Hrvatsku od 2014. godine, 12 godina", rekao je simpatični mladić pa rekao što očekuje od ovoga SP-a:
"Ne mogu reći da ćemo biti prvaci, ali Hrvatska ima duh i ljudi su odlični."