Objavljeno vijesti danas: 1
ZA PREOKRET HRVATSKE

VIDEO Komentator HTV-a u deliriju, pogledajte kako je reagirao na gol Livaje

KATAR 2022 - Susret Hrvatske i Kanade u 2. kolu skupine F Svjetskog prvenstva u Kataru
1/48
27.11.2022.
u 20:30

Kanada je povela golom Alphonsa Daviesa već u drugoj minuti, ali je potom uslijedio preokret. Andrej Kramarić je zabio dva, u 36. i 70. minuti, a Marko Livaja jedan pogodak, u 44. minuti, za slavlje Hrvata. Sve je okončano golom Lovre Majera u 94. minuti.

Hrvatska nogometna reprezentacija svladala je Kanadu 4-1 (2-1) u dvoboju drugog kola skupine F svjetskog prvenstva kojem je domaćin Katar.

Komentator HTV-a Marko Šapit posebno je bio emotivan nakon gola Livaje kojim je Hrvatska okrenula utakmicu. Njegovu reakciju pogledajte OVDJE.