Objavljeno vijesti danas: 4
SJAJNA FORMA

VIDEO Ante Budimir donio pobjedu Osasuni. Vatreni je šesti strijelac španjolske La Lige

Spanish football La Liga match - Spanish Liga Santander: CA Osasuna vs Girona FC, Pamplona, Spain
/CordonPress/LiveMedia / ipa-agency.net
04.01.2024.
u 20:37

Hrvatski napadač je igrao do 74. minute kada ga je zamijenio Raul Garcija. Osasuna je ovom pobjedom zadržala 12. poziciju sa 22 boda, dok je Almerija na začelju sa svega pet bodova. Na vrhu su Real Madrid i Girona sa po 48 bodova.

U susretu 19. kola španjolskog nogometnog prvenstva Osasuna je pobijedila Almeriju sa 1-0, a pogodak odluke zabio je hrvatski reprezentativac Mario Budimir u 27. minuti igre. Bio je to njegov deveti ligaški gol ove sezone i uvjerljivo je najbolji strijelac momčadi iz Pamplone, te ukupno šesti strijelac Primere.

VEZANI ČLANCI:

Večeras su na rasporedu posljednje dvije utakmice ovoga kola, a sastaju se Sevilla i Athletic Bilbao, te Las Palmas i Barcelona. Video možete pogledati OVDJE