Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 162
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
KILOMETARSKA KOLONA

Sukobili se huligani Armade i Boysi uoči finala kupa? Policija se oglasila o navodnom incidentu

Zagreb: Gužve na Lučkom prema moru
Josip Mikacic/PIXSELL (Ilustracija)
13.05.2026.
u 14:13

Navodno je iz vozila izašlo više desetaka ljudi i krenula je tučnjava. Nastala je i golema kolona na autocesti zbog nereda

Danas se od 18 sati igra finale Hrvatskog kupa u Rijeci, a navijači Dinama i Rijeke putuju prema Osijeku, no blizu naplatnih postaja Zagreb Istok iza Rugvice došlo je do sukoba huligana malo poslije 13 sati. Navodno je iz vozila izašlo više desetaka ljudi i krenula je tučnjava i kaos. Nastala je i golema kolona na autocesti zbog nereda.

Kolona na autocesti A3 Bregana – Lipovac između čvora Otok Svibovski i naplatne postaje Zagreb istok u smjeru Lipovca duga je više od dva kilometra, rekli su iz HAK-a na službenim web stranicama.

Prema plasiranim informacijama, Armada se našla među navijačima Dinama na autocesti, u trenutku je nastao totalni kaos. Međutim, policija je bila spremna te je brzo izolirala sukobljene strane te su na kratko vrijeme zatvorili autocestu na putu prema Osijeku.

Iako su neslužbene informacije govorile da je došlo do tučnjave između pripadnika Armade i Bad Blue Boysa, čini se da ipak nisu do kraja točne.

- Brzom i odlučnom reakcijom policije spriječen je sukob suprotstavljenih skupina navijačkih skupina kod NP Istok Zagreb. Tijekom intervencije uporabljena su sredstva prisile – raspršivač s nadražujućom tvari. Slijedi utvrđivanje svih okolnosti - objavili su na X-u iz MUP-a.

Ključne riječi

Komentara 9

AR
armagedon
14:22 13.05.2026.

uhititi, ispendrečiti, zatvoriti i baciti ključ! dosta je bilo ovakvih divljaka zbog koji ljudi ne mogu normalno živjeti niti putovati! Zar se čeka da netko pogine!??!

CR
Cropatria
14:24 13.05.2026.

Novinarcicu.., ako se, kako kazes, finale kupa igra u Rijeci (?), zasto onda navijaci Rijeke i Dinama putuje prema Osijeku..!?!?

AC
accusator
15:22 13.05.2026.

Daklem, hoću reći, čak štoviše, novinarček naš ne uključuje sive celice prije puštanja teksta na portal, piše: "..huligani Armade i Boysi.." kao da ovi drugi to nisu.. pa "..finale u Rijeci.." a huligani putuju u Osijek.. neeš ti izvjestitelja

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata