Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 9
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
britanski komičar
Povratak na članak

"Slovenci, utakmica je odgođena!"

Englezi su uoči utakmice sa Slovencima toliko drhtali da su na sve moguće načine pokušali poremetiti koncentraciju izabranicima Matjaža Keka.

Komentari 110

OB
-obrisani-
10:02 24.06.2010.

Kakva šteta. Primimo taj jedan gol od Engleza i ispadnemo. Da smo neki zapadni balkanezeri Englezi bi nas nabili do krova i uopšte nebi trebali čekati do kraja utakmice jer bi odavno ispali..

VL
DZ
dosadni_zlovenci
11:12 24.06.2010.

hahahahahahahahahahaha!!!! kakvi LOSERIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!

VL
MA
maraton
13:32 24.06.2010.

Slovenci se vraćaju doma sa hrvatskin brodon jer in Pahor za kaznu nije tija poslat avion.Sa igraćima će putovati i sve one punćke Mojce koje su bile u Africi.Već su zamolile da sa ostanu u Dalmaciji jer in je bolje nego u deželi di nema Slovenaca nego samo Srba i muslimana.

VL
SD
satan da shumsky
17:37 24.06.2010.

hahahaaaaa....kako mi je drago zbog glupog janezaEU i svih ostalih 5 slovenaca

VL
VE
velikiblekstjena
19:45 24.06.2010.

kakšen primitiven narod ste vi hrvati...polni samega sebe, drugače pa usrani srbski janičarji, ker znate samo pljuvati po vsem kar ne prihaja iz vaše vukojebine. slovesko reprezentanco primerjate s srbsko??? poglejte svojo eduardo brazilec, šimunič avstralec, klasnič nemec, ćorluka bosanec, rakitić, petrić švicarja...vsi ti so se nogometa naučili izven hrvaške. kaj ste vi dosegli v športu??? bili 98 tretji v nogometu, 96 zlati v rokometu, 92 drugi v košarki...vse to je bila yugo šola, seda ko ste sami učitevlji, ste zero, nula, ništa!!!

VL
OB
-obrisani-
20:42 24.06.2010.

Kako su samo na World Cupu odigrali kockasti sa zapadnog balkama..To je bila divota gledati, pratiti i smijati se..Hrvatska je cijeli SP odigrala bez prekršaja, bez primljenog gola, bez himne i bez ijednog navijača na tribinama..

VL
Avatar HipnosPajdaš
HipnosPajdaš
20:52 24.06.2010.

Kakva je razlika između nogometaša i fudbalera.Nikakva.I jedni idrugi sjede doma ispred TV-a i gledaju SP u Africi.

VL
Avatar HipnosPajdaš
HipnosPajdaš
20:58 24.06.2010.

Inače Slovenci su tamo igrali super.U prvoj utakmici su pobijedili Alžir gdje je golman Alžira primio smiješni gol,kakvog se ne može vidjeti niti na pionirskim utakmicama,uz nikakvu igru slovenaca.U drugoj utakmici su bili miljenici sudaca,jer da nisu onda bi izgubitii utakmicu 3:2,jer je USA poništen regularan gol.A ovo protiv Engleza je bilo dobro.Trebalo je biti 5-1 .Jedino ćime se mogu tješit je to da je Srbija bila gora od njih

VL
Avatar HipnosPajdaš
HipnosPajdaš
21:09 24.06.2010.

Nikada,ama baš nikada....NIKADA, a niti onda nigdje nisam navijao za Engleze,do jučer.Jučer sam bio za njih svim srcem i dušom.Navijao sam za njih i više nego ikoji Englez.Pitao me prijatelj ...a zašto sam protiv susjeda i što su ti učinili.Ja sam njega pitao ...a što sam ja njima učinio da me ucijenjuju teritorijem.Zar sam ja njima poslao vojsku na njihov teritorij,kao što oni imaju svoju na našoj.Zar sam ja njih opljačkao kroz Ljubljansku banku ? Zar sam ja njima otpuštao radnike da sada nemaju nikakva prava kod njih a tamo su radili.Zar nismo mi njih mogli koćiti pri ulasku u EU,kao što to oni ćine nama.Zašto su nam prije 15 godina tamo zviždali kad smo tamo bili s delegacijom.Što sam ja njima učinio da me zovu ustašom da pljuju po meni i Hrvatskoj kako im se prohtije.Pa zar smo samo mi njima susjedi a oni nama ne.I onda me ovi sa sramotne Javne TV s onom \"Zagorkom\" koja ne zna gdje se ono nalazi , sili za njih navijati.NIKADA.

VL
Avatar HipnosPajdaš
HipnosPajdaš
21:13 24.06.2010.

Hrvatska je na SP igrala kao i Slovenija.Nikako.Jedina razlika je ta , što je Hrvatska puno jeftinije prošla.

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.