Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 9
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
britanski komičar
Povratak na članak

"Slovenci, utakmica je odgođena!"

Englezi su uoči utakmice sa Slovencima toliko drhtali da su na sve moguće načine pokušali poremetiti koncentraciju izabranicima Matjaža Keka.

Komentari 110

OB
-obrisani-
17:33 23.06.2010.

Ak Zlovenija bude dalje isla ,mogu samo zahvaliti sucu koji je opet SAD pokrao za regularni gol,kao i u prijasnjoj utakmici...I opet Braedley i opet nije bio u ofsjajdu...sramota sto ti suci Amerikancima rade...Fifo stidi se sa takvim sucima.. !!

VL
BU
Bubra
17:50 23.06.2010.

Zavukose ga amer :)))) Janezu kako je sta ima ;))

VL
OB
-obrisani-
17:51 23.06.2010.

SAD i Englezi u osmini ...Zlovenci idu kuci..hahahahahaa

VL
OB
-obrisani-
17:51 23.06.2010.

padose janezi :((

VL
OB
-obrisani-
17:54 23.06.2010.

njemacka -engleska :)))) srbi idu svakako kuci

VL
OB
-obrisani-
17:56 23.06.2010.

Eu Janez ha ha ha Sad možeš pjevati onu staru: \"Amerika i Engleska bit će zemlja proleterska\" ha ha ha

VL
OB
-obrisani-
17:57 23.06.2010.

Slovenci,osmina odgodzena za tamo jedno 8-12 godina,ak se budete kvalificirali ??!.....Hehehee te*ci.!

VL
OB
-obrisani-
17:58 23.06.2010.

JANEEEEZ, JAVI SE! pozdrav vaš zmijicamala

VL
OB
-obrisani-
17:59 23.06.2010.

Srcani ga s -trefio... (

VL
EU
EuroAzija
18:01 23.06.2010.

Hahahahahahahahahahahahaha..........jel te boli Janeze, hahahaha....jel te boli što ste popljugali u 91. minuti....hahahahahahaha

VL
OB
-obrisani-
18:02 23.06.2010.

xx71_06..... Jest,tri minute duze..hehe :O)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

VL
OB
-obrisani-
18:03 23.06.2010.

Moj komentar je bio samo za eu-janeza, pošto je tip bolestan od provociranja a nije ni Slovenac, već Srbin ili Bosanac, a vama pravim Slovencima ovo: Žao mi je što ste ispali, navijao sam za vas, još više sam navijao protiv Engleza, protiv vas nemam ništa, a ovima koji slave samo to što ste ispali bih poručio da Slovenci nisu krivi što su naši političari nesposobni robovi-kmetovi. Ljudi se bore za svoje nacionalne interese i ja im to ne mogu zamjeriti, čak štovišem poštujem ih zbog toga. Volio bih da su Englezi ispali, već sam mislio popiti gajbu laškog u čast Slovenaca ali nažalost, najogavniji narod na svijetu, onaj engleski, najogavnija država, najogavniji i najružniji nogomet sistema \"nabij i trči\" je ovoga puta imao više sreće...

VL
OB
-obrisani-
18:04 23.06.2010.

Deželan žao mi je što tvoji fantji nisu prošli.Sve ovo vrijeme dok si se javljao na forum igrao si fair play,za razliku od EU Janeza...........A tebi Janeze želim da crkneš od govana koja si izasrao i nadam da se više nećeš javljati jer ostali Slovenci nisu tako loši ljudi.

VL
OB
-obrisani-
18:07 23.06.2010.

Pamti li netko Maksimovića i Olimpija-Partizan? Povijest se ponavlja. pozdrav vaš zmijicamala

VL
OB
-obrisani-
18:08 23.06.2010.

Ey,jedno cu vam reci dragi susjedi...vas Janez je uvijek kak*o kako smo mi izgubili sa tako velikom razlikom,a koja rupa ste vi od reprezentacije ,akd ovu posvadzanu reprezentaciju u kojoj nista zajednickog nema ,koja je tako losa da nemoze bitibiti losija...vi ih niste uspjeli pobjediti,nikakve sanse niste imali protiv njih ,do tamo u 71 minuti kad je Novakovic zapretio,a ni to niste stigli realizirati...LUuuuuuuuuuuuuzerrrrrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

VL
OB
-obrisani-
18:16 23.06.2010.

Sad cu izvjesit englesku zastavu pored nase...mi se nemoramo poraza protiv njih sramit,bili su jaci,a ovi slovenci nek cmizdre... Sad ce se janez javit i reci kako ih je sudac pokrao.... ;0))

VL
OB
-obrisani-
18:23 23.06.2010.

JANEEEEEEZ, JAVI SE, JAVI SE! pozdrav vaš zmijicamala

VL
DU
Deleted user
22:37 23.06.2010.

Gdje si EU Janez???

VL
ES
Esmeralda
23:10 23.06.2010.

Janez gleda reprizu i misli da ovaj put budu pobjedili!

VL
AM
amon2bin
09:00 24.06.2010.

koja tragedija za srpski nogomet...njihova A i B reprezentacija ispale sa SP-a ^_^

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.