Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 9
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
britanski komičar
Povratak na članak

"Slovenci, utakmica je odgođena!"

Englezi su uoči utakmice sa Slovencima toliko drhtali da su na sve moguće načine pokušali poremetiti koncentraciju izabranicima Matjaža Keka.

Komentari 110

DO
downunder
13:40 23.06.2010.

Pravi-EUJanez baš si krelac. Poanta, koju je Spasoje, napomenuo je da se ti kitiš tuđim perjem. Ti stalno spominješ zavist prema SLO a nikako da ne demantiraš Spasoja. zar si stvarno glup ili si samo pokvaren pa uzbjegavaš odgovor? Evo ti šaljem link pa ga demantiraj:http://sportske.jutarnji.hr/index.php?cmd=show_clanak&clanak_id=21221

VL
BU
Bubra
13:46 23.06.2010.

To je zemlja marljivih ljudi iz Bosne i Hercegovine i Srbije :) vec ako govoris onda tako reci da te svi razumiju..I Sretno ti bilo Janezu i totalno sam radoznao sta ces da napises un 17h i 45 min...

VL
OB
-obrisani-
13:53 23.06.2010.

Sa Srbima smo se tukli,pa bar znamo na čemu smo,ali Slovenci igraju tako podmuklo i prljavo da to nije normalno.

VL
OB
-obrisani-
13:57 23.06.2010.

Cenjeno Hrvatsko čitateljstvo,vreme da ugasim ovo čudo,idemo se malo ugrejati rakijicom, posle če biti meze kako i vi i mi znamo bliži se,bliži četiri sata,pa da vidimo kom opanci kom obojci,al,imam dobar predosečaj,pročemo mi,samo da Jovanovič ne žilavi previše loptu,maa biče p.s. nebi vam zamerio da navijate za Srbiju 2(zna se našto mislim) ali dajte danas za prave ORLOVE uzdravlje

VL
OB
-obrisani-
13:59 23.06.2010.

U svakom slučaju sretno Srbi!

VL
OB
-obrisani-
14:01 23.06.2010.

ma samo još da pecnem onog šiptara kranjca,naslov je ‘Slovenci, utakmica je odgođena’ ma neka moli boga da se nikad i ne igra

VL
Avatar poljicanin
poljicanin
14:02 23.06.2010.

Ma Srbi su ,unatoc ovakvim glupanima kao sto je Spasoje,spram Slovencima fina gospoda.Kao sto pise crotex,s njima znas na cemu si.Vrijeme je da stvarno promjene ime u Zlo-venija

VL
OB
-obrisani-
14:02 23.06.2010.

crotex hvala lepo,svanuče i vama bolji dani

VL
Avatar poljicanin
poljicanin
14:07 23.06.2010.

Spasoje,pa jucer si pisao gluposti o Messiju,tako da te covjek ne moze smatrati ozbiljnim.Otkad se igra nogomet samo se jedanput takav igrac rodio!

VL
IG
igor10zg
14:32 23.06.2010.

I Slovencima i Srbima želim što bolnije i što skorije ispadanje sa SP-a.SRETNO!!!

VL
OB
-obrisani-
14:36 23.06.2010.

23.06.2010. u 14:07h poljicanin je napisao/la: Spasoje,pa jucer si pisao gluposti o Messiju,tako da te covjek ne moze smatrati ozbiljnim.Otkad se igra nogomet samo se jedanput takav igrac rodio! Evo da svratim još samo malo,a onda odoh definitivno pred TVTV da vidim tu Srbiju 2,a navečer prave. Ma nisam ja pisao gluposti o Messiju bre,samo sam rekao da jedan vrhunski igrač u jednom momentu nadahnuča može proči tri,ako treba i četiri igrača,i pri tome ostajem.A da su ga dobro pokrivali i mlatili,slažem se,ali baš taj epitet vrhunski igrač znači također da si u stanju takve stvari izbeči. Ašto kažeš,da je neponovljiv,jedini ili tako nešto,ma čuj,pa svet je video genijalaca poput Pela,Krojfa,Zidana,kažu stariji da je i Đajić takav bio,pa eto čak i taj bradati patuljak Ramadona je bio genijalac(čak i u rukometu). Ukratko,svako vreme,svaka generacija ima genija,svaki na svoj način i stil Pa sad reci da sam glupan

VL
DE
deželan
14:37 23.06.2010.

re : 23.06.2010. u 14:12h crotex 1 če smo realni ni nobena katastrofa, če nas izločijo angleži. do sedaj so nači dečki dosegli več kot smo pričakovali. vseeno bomo uživali v današnji tekmi, to je šport in sploh v nogometuu je vse mogoče. lp

VL
OB
-obrisani-
14:58 23.06.2010.

OK Deželan! u pravu si,i u ime takvih ljudi kao što si ti želim da SLO prođe u drugi krug.

VL
DE
deželan
15:39 23.06.2010.

ka moreš če imaš težko življenje, dopoldan sovražiš soseda popoldan pa celi svet, začni jemati rupurut. ker smo v demokraciji je seveda dovoljeno tudi sovražiti če ti le ugaja. lp

VL
DE
deželan
15:40 23.06.2010.

spodni komentar velja za 23.06.2010. u 15:18h kos

VL
OB
-obrisani-
16:02 23.06.2010.

ajmo J´nezi zbusi to SLO-ENG 9:0 osvetite hrvatskih 9 komada u jednoj tekmi

VL
BU
Bubra
16:24 23.06.2010.

Janezu kako je prijatelju jel ti se Chips zaglavijo u grlo pazi da se neudavis popij malo Coca cole :))

VL
OB
-obrisani-
16:30 23.06.2010.

hendanovicu legendoooo

VL
OB
-obrisani-
16:56 23.06.2010.

uh kak paše žuja,bronhi i kak mi godi to kak je sad slovencima,proradio im je jal,gnjev i nemoč u saznanju da smo bili u pravu.to ih boli,jako boli.a mislili da će doć do finala,jedino ak ameri popuše od alžira mada sumnjam.rekoh vam da možete parirati pol sata al poslije dolazi opći potop,sretno vam bilo u krpanju mreže mada englezi jako loše igraju

VL
OB
-obrisani-
17:11 23.06.2010.

aries13 slovenci su dalje ameri nece zavuci da igraju sa 22 igraca alziru

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.