"Slovenci, utakmica je odgođena!"
Englezi su uoči utakmice sa Slovencima toliko drhtali da su na sve moguće načine pokušali poremetiti koncentraciju izabranicima Matjaža Keka.
Komentari 110
Pravi-EUJanez eto jadni bjedni jadničak čak su te i Srbi prozreli. Ajde plači stricu Muhamedu
23.06.2010. u 13:00h Pravi-EUJanez je napisao/la: Ako ti nisi pravi pošteni Srb to je več tvoj problem Pravi,pošteni Srbin ko ja ne upleče se sa vama,svi ste vi kranjci isti,samo se kitit tuđim perjem i njuškati gde češ nekog prevaritii za pare..ajde,razlaz
23.06.2010. u 13:02h downunder je napisao/la: Usput, pozivam ksenofobičnu osobu koja se krije iza nadimka PraviEUJanez da ispriča neku prispodobu iz bogate povjesti svoje repke. Mi smo EU zemlja što znači napredak i planovi unupred i ne unazad..Nemamo mi zapadnono balkanske mitologije i sanjarenje o prošlosti. Jedinu prispodobu iz bogate sadašnjice ti mogu dati u vidu 23.06.2010 16:00 Slovenija protiv Englezka..Naši dečki ulaze kao vodeča ekipa grupe u taj sraz..Hej, hej, hej, kdor ne skaće ni Slovenec hej, hej,hej
23.06.2010. u 12:58h mitar je napisao/la: GREMO FANTJI pakovati kofere
Pravi-EUJanez hahaha care. Hoćeš reći da vi uopće nemate povijest i da sva stane u dvije rečenice koje ti uporno mantraš? Ha jadničak?
23.06.2010. u 13:09h Pravi-EUJanez je napisao/la: ..Naši dečki ma koji,bre?
Pravi-EUJanez i dobro je rekao @Spasje samo bi se kitio tuđim perjem jadničak. I usput što ste dali onom jadnom sucu da poništi regularan gol Amerima? pokvarenu perilcu rublja?
Pravi Eu Janeze, nemate mitologije??? hahahaha!!! a sto je to s Slovenijom do Pule, Rijeke, Klagenfurta, Trzica itd??? :))) Usput cu ti reci da zelim Sloveniji sto bolji uspjeh na SP. Stvarno.
Hrvati,Srbi,Muslimani i ostali narodi iz bivše YU su prijatelji samo sa Mojcom ali sa Janezima nikako !
Pravi-EUJanez tupane gubiš se, gubiš ali to je tipično od tebe kad te netko stjera u kut počneš manično blebetat. I kakve ti veze imaš sa Slovenijom. Eto i rođaci iz Srbije peru ruke od tebe. Što ćeš sad bjedniče?
23.06.2010. u 13:13h downunder je napisao/la: I usput što ste dali onom jadnom sucu da poništi regularan gol Amerima? pokvarenu perilcu rublja? Novi tip Gorenje perilica..Super mašina..Sudac je bio vrlo zadovoljan a i mi jer se Gorenje slabo prodaje..
Pravi-EUJanez o bravo balkančino. Dakle tu smo, počeli smo i vrijeđat. Bravo, bravo. Licemjerna i podla spodobo zašto izvlaiš riječi iz konteksta? Zar nije poništen regularan gol Amerima i zar nije zbog te pogreške sudac eliminiran iz daljnje konkurencije sudaca? Demantiraj to spodobo. I jako ti fali Thompson ha ksenofobični opančarski šumadijac?
23.06.2010. u 13:22h istra24 je napisao/la: Dragi moj Eu Janeze, ja sam iskren i neopterecen, tebi zelim da sto prije izadjes iz te cudne faze. Pre 14 dana sam se dolje kod tebe fino napio i proveo sa grupom Istrijana..Dečkiki nisu spomenuli da sam u čudnoj fazi..Dobro bili su normalni a ovdje komuniciram pre svega sa domokjubno hendikepiranima koji ogromno kuže a malo znaju..
Pravi-EUJanez moram priznati da si me šokirao, dapače zaprepasti zadnjim postom. Ti nadasve civilizirani opančar tako da govoriš. Evo neću više biti zavidan Sloveniji, koji ne znam zbog kojeg razloga braniš, pa više neću komentirati na SLO forumima. hahaha. A fakat si lud i mentalno bolestan. Pa jel ti uopće imaš pojma što pišeš.
dole ispod,downuder ma znam ja to sve,eno onaj Pečnik(da nije on iz neke pečine) i onaj Matavž,par mešane krvi,ostalo kako rekoh,naši momci i bosanci, ima valda i šiptara
23.06.2010. u 13:31h crotex 1 je napisao/la: Hahahaha......Janeze ti si manjina i u SLO!Samir Hadnanović,Jasmin Hadnanović,Branko Ilić,Jokić Bojan, Kako mora tebe boljeti duša radi Slovenije..Jao kako češ patiti ako Englezi ne daju gol danas našima.. Kako si se osječao uu devedesetoj minuti utakmice Ukrajina:Engleska 1:0..Meni je oni bila sjajna utakmica radi tog nadanja, mitova, bajki i sanjarenja kojega je komentator HRT 2 stalno izvlačio..Ja se nadam da našima neče trebati pomoč SAD ili Alžira nego da če sami uraditi posao..Nismo mi zapadni balkanci mi smo Slovenci i ponosan dio EU saveza..
Vaši,koji su igrači vaši???
Thompson bi trebao umjesto od Bleiburga do Nove Gradiške odpjevati od Londona pa do Kijeva.. Tamo su umrli hrvatski World Cup 2010 snovi, jao kako mora biti težko u duši jadnicima..
23.06.2010. u 13:32h Pravi-EUJanez je napisao/la: Mora da dugo kužim..Ti nemreš biti Srb E hrpo jada,ja sam više Srbin,nego što češ ti ikada biti kranjac, Meni se čini da si ti neki iskompleksirani tip uvezen sa Kosova,jel šiptare,muči te štoto si niko i ništa u Sloveniji? Ma bre,i ovi Hrvati su mi draži nego vi,još od 91-e,jer vi ste počeli prvi da se delite,ko fol,gospoda neče sa nama Balkancima,eto Balkanac sam,i šta onda,bar se napijem i najedem ko čovek,a ostalo,ma ko to šiša
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ajde bre,ne lupetaj razlaz kakvi prijatelji,pa nema lopova do kranjca na ovom svetu