Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 9
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
britanski komičar
Povratak na članak

"Slovenci, utakmica je odgođena!"

Englezi su uoči utakmice sa Slovencima toliko drhtali da su na sve moguće načine pokušali poremetiti koncentraciju izabranicima Matjaža Keka.

Komentari 110

LI
linder
15:59 23.06.2010.

Engleska tako aroganta nacija, sretno Slovenija

VL
BJ
B. Joseph
12:53 23.06.2010.

Evo i ovdje se zajebavaju: http://www.youtube.com/watch?v=AW30_YaVOog&feature=related

VL
OB
-obrisani-
13:15 23.06.2010.

23.06.2010. u 13:12h Spasoje je napisao/la: 23.06.2010. u 13:09h Pravi-EUJanez je napisao/la: ..Naši dečki...ma koji,bre? Pa oni iz NATO-a..Oni su naši, sječaš li se njih ? Pa oni iz EU saveza, i ti su naši dečki..Na kraju i onaj Valterer Birsa, smatraš li da je i on tvoj zemljak..

VL
OB
-obrisani-
13:31 23.06.2010.

Hahahaha......Janeze ti si manjina i u SLO!Samir Hadnanović,Jasmin Hadnanović,Branko Ilić,Jokić Bojan,Suad Fleković,Elvadin Džinić,Darijan Matić,Stevanović Dalibor,Radosavljević Aleksandar,Novaković Milivoje,Dedić Zlatko,Ljubjankić Zlatan i Nihad Pelković .....hehehehehe.....

VL
OB
-obrisani-
14:03 23.06.2010.

23.06.2010. u 14:02h poljicanin je napisao/la: Ma Srbi su ,unatoc ovakvim glupanima kao sto je Spasoje ma jel ti,a ti si bre mnogo pametan

VL
OB
-obrisani-
13:32 23.06.2010.

downuner,eno stoji ti dole,premda i taj Pečnik mi nije 100%,vrag zna

VL
OB
-obrisani-
14:05 23.06.2010.

Mir dečki,cilj nam je izbaciti Zlovenjare!

VL
DE
deželan
17:53 23.06.2010.

gremo domov z ponosom igra ni bila slaba, danes ni bilo sreče, a to je nogomet na naše fante smo ponosni !! lp

VL
DU
Deleted user
17:53 23.06.2010.

Gdje je sada EU Janez da komentira!!!! Ciao alpski srbeki, jos da veceras i pravi srbeki izgube od Australije pa da se WM ocisti od olosa!

VL
OB
-obrisani-
17:54 23.06.2010.

Koliko su se K....*.**i nisu ni skupinu prosli ,bjeda od Slovebnaca...kako i proci kad im pola reprezentacije ima po dva zuta karona,tako prljavo i bezobrazno ste igrali....To vam se osvetilo...

VL
OB
-obrisani-
17:59 23.06.2010.

Nogomet je igra koja se igra 90 minuta, a neki put i malo duže. he,he,he pozdrav vaš zmijicamala

VL
OB
-obrisani-
17:59 23.06.2010.

treba slovencima cestitati ipak nisu primili ped komada ili 9 u dvije utakmice eu janezu je stigo kraj :))))) kak se ono kaze ko se janezu smije najslade se smije :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

VL
MI
mitar
12:58 23.06.2010.

GREMO FANTJI,GO AUSTRALIJA

VL
OB
-obrisani-
12:41 23.06.2010.

Ma sve utakmice na World Cupu su odgođene i otkazane za one koji su odavno vanka SP i koji su svoje snove protiv Engleza završili torpedirani, potopljeni i posramljeni.. Sa dignitetom do onh koji nemreju, neznaju i nisu uspjeli Slovenijaa igra od 16:00 na Wolrd Cupu.. Slovenija igra sa Engleskom, onom Engleskom koja se prošetala i nadavala, ma stvarno nadavala golova protiv nekih u kvalifikacijama..Posle takvih kanonada nastala je šutnja i nemoč na zapadnom balkanu a Slovenija gori, Slovenija igra, Slovenija ima itekakve šanse da prođe grupu na World Cupu. Oni koji su vanka neka to šutke prate uz zavist.

VL
OB
-obrisani-
12:49 23.06.2010.

žurim na pijacu,mora danas da bude jagnjetine,al eto cenjeno čitateljstvo samo kratko da vam se javim,dakle: danas je dan naših orlova,danas je dan da če celi svet znati,gde je Srbin tu je pobeda danas je dan da če celi Balkann znati ko je gazda,od Triglava do Ohrida,Srbin je šef i,onako usput pa se vi tešite, ni ti Slovenci,ništa to nije,da nisu uvezli naše delije iz druge garniture i posudili Bosance,vala nebi oni ni Tibet što igra loptom od lamine kože pobedili. Eto,zahvaljujuči nama i Bosancima uspelo im da malo sveta vide. Danas im je dan za pakovanje kofera,progutače pet komada jer Bosanci nisu u formi sredom,a čujem da je i našim Srbima u toj njihovoj reprezentaciji dojadilo igrati sa neznalicama.

VL
OB
-obrisani-
12:53 23.06.2010.

23.06.2010. u 12:45h Pravi-EUJanez je napisao/la: kao stari prijatelji janeze,ajde bre,ma kakav sam ti ja stari prijatelj,pa nebi slovenske piletine zagrizo da mi neko besplatno nudi,ko te šiša. Uvek ste neki čudan narod bili,ko mulati,prefarbani,malo Evropejci,malo Balkanci,a u biti ništa.a. A o dobroj hrani nemate pojma,dođem kod vas,samo neki hamburgeri,ubi bože,da si čovek zube slomi. Ovi katolici,ako ništa dobro,bar znaju dobar kulen i šunku spremiti.odem u Bosnu u šoping,jer sam blizu,pa kad uđem u super,Hrvtaske hrane nakupujem od vas samo neke konzerve sa sardelama,a i te ste pokrali susedima,a ja ukradeno bome neču. Ajde,razlaz,eno krava Milka zove,oče da ju pomuzeš

VL
OB
-obrisani-
12:58 23.06.2010.

23.06.2010. u 12:41h Pravi-EUJanez je napisao/la: Slovenija gori, Slovenija igra, Slovenija ima itekakve šanse Ma cenjeno čitateljstvo,šta se ovaj Slovenac razgalamio? ej,ti,lako se kitit tuđim perjem,da nema naših delija, tih par vaših bi danas vodili svoju Milka kravu na pašušu na Triglav umesto bili u JARu

VL
OB
-obrisani-
13:00 23.06.2010.

23.06.2010. u 12:53h Spasoje je napisao/la: Uvek ste neki čudan narod bili,ko mulati,prefarbani,malo Evropejci,malo Balkanci,a u biti ništa. Mislim da ti slabo poznaješ nas Slovence i da si vrlo naduvan i neobjektivan..Pa ti pašeš uz neke domoljubno hendikepirane (čitaj uvrijedljive)) Hrvate na ovome VL..Pravi pošteni Slovenci i Srbi su uvijek bili i biče prijatelji. Ako ti nisi pravi pošteni Srb to je več tvoj problem...Slovenija in Srbija gresta danes naprej in nekateri se bodo posrali od zavisti zaradi tega..Neka ti sada neki pravi Srb i prijatelj Slovenije to prevede..Uživaj i sve najbolje..

VL
DO
downunder
13:02 23.06.2010.

Eh da, 2004g. u Portugalu Hrvatska je na otvaranju igrala ništa-ništa sa Švicom (ne 0:0 nego ništa:ništa) pa su se Englezi izrugivali. U sljedećoj rundi igrali smo 2:2 s Francuskom koja je prije toga pobjedila Engleze. I tada su se po novinama pisalo kako se Englezi boje Hrvata, isto kao i sada Slovenaca. Kako je sve završilo znaju oni s malo boljim pamćenjem. Usput, pozivam ksenofobičnu osobu koja se krije iza nadimka PraviEUJanez da ispriča neku prispodobu iz bogate povjesti svoje repke.

VL
OB
-obrisani-
17:43 23.06.2010.

ajmo janezi ameri ga nece zavuc za jos 100 godina

VL
« 1 2 3 4 5 6 »
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.