"Slovenci, utakmica je odgođena!"
Englezi su uoči utakmice sa Slovencima toliko drhtali da su na sve moguće načine pokušali poremetiti koncentraciju izabranicima Matjaža Keka.
Komentari 110
xx71_06... Nemoze se javiti ,na intenzivnoj je ...Lezi u komi (traumatiziran je )!
Pravi-EUJanez eto bravo. To se moglo i očekivati od tebe. Ponosiš se lopovlukom, ma bravo. Zar će se najveći uspjeh Slovenskog nogometa (2:2) pamtiti po podmitljivom sucu? Usput ispričaj mi nešto iz povijesti svoje repke? Zar stvarno stane sve u dvije rečenice?
e moje cenjeno Hrvatsko čitateljstvo,ajde bar jednom u deset stolječa ako ne više,da vi danas za orlove navijate, mi ako se pomakljamo bude i prođe,bar se razumemo kad pričamo,a sa ovim brđanima što vas muče,ma ko to razume kad počnu talandarati..jooj,jedna čekam da vidim delije,jagnjetina se vrti,biče i rakijice ORLOVI,ORLOVI!!
23.06.2010. u 13:13h istra24 je napisao/la: Usput cu ti reci da zelim Sloveniji sto bolji uspjeh na SP. Stvarno. Ima u tebi potencijala..zasada još ne za EU jer ostaješ vanka do daljneg dok se Borut ne smekša..Navijaj za naše fante,e, to so slovenski vitezi i junaki..
Dragi moj Eu Janeze, ja sam iskren i neopterecen, tebi zelim da sto prije izadjes iz te cudne faze. Izvuci ces se, bez brige. Mozda ce malo duze potrajati. :))
23.06.2010. u 13:20h downunder je napisao/la: Pravi-EUJanez krelac hadje bar jednom na ovom forumu budi korektan Ti zapadno balkanski krelac, sa tobom je težko bila šta doreči ili komentirati..Idi se potući u neku zapadnu balkansku birtiju ili plakati uz Thompsonovuvu pjesmu..Ostalo komentiranje za mene stvarno nema smisao jer ne shvačaš ništa osim svoje jadi i srdi prema Sloveniji..
23.06.2010. u 13:15h Pravi-EUJanez je napisao/la: onaj Valter Birsa, smatraš li da je i on tvoj zemljak.. MOJ NIJE,a jel tvoj kranjac?ne verujem,ajde bre,razlaz,samo se brukaš pred ljudima
Navijaj za naše fante, to so slovenski vitezi i junaki ???Samir Hadnanović,Jasmin Hadnanović,Branko Ilić,Jokić Bojan,Suad Fleković,Elvadin Džinić,Darijan Matić,Stevanović Dalibor,Radosavljević Aleksandar,Novaković Milivoje,Dedić Zlatko,Ljubjankić Zlatan i Nihad Pelković .....hehehehehe.....
23.06.2010. u 13:28h Spasoje je napisao/la: dole ispod,downuder Mora da dugo kužim..Ti nemreš biti Srb, oni su ipak pametniji, uljudniji i normalniji..To mora da spadaš među domoljubno hendikepirane, dakle oni koji če umirati od zavisti kada počne utakmica Slovenija:Engleska..Uživaj u zavisti..
Pravi-EUJanez što ti je debilu pa vidiš da te lijepo zezamo. A što se ljutiš? Kako će ti tek biti nakon utakmice.
Evo dosta rasprave sa neuljudnim balkanezerima.. Čeka me grupa naših EU momaka pred velikim LCD TV ekranom..Idem još nabaviti slatkiše, pivo i meso..Zastave i ponos u srcu jer smo Slovenci stalno nosimo sa sobom..To ide uz EU i OECD članstvo i World Cup utakmice.. Ma to nije balkan dečki, to je naša mala Slovenija, mala zemlja ljudi marljivih ljudi dobre volje.. Uživajte na Balkanu i vrijeđajte se dalje međusobno..
E moj Janeze ti mora da si impotentan pa nemožeš svojoj Mojci ništa, pa si na forumima 24 sata dnevno i tu izbacuješ svoje frustracije,bijedniče!!!!
Pravi-EUJanez glupi fašistu ako ti je tolko drag Thompson zašto ga ne zamoliš da ti nešto otpjeva. Mislim da ti je bolje da prestaneš se prepucavat jer samo sve više i više o sebi otkrivaš. Prije si bio samo podli, licemjerni stanovnik EUa a danas smo naučili da si lažljivi fašist.
Pravi-EUJanez samo naprijed. Nadam se da će ti mama dovoljno dati za džeparac i da nećeš potrošiti sve na slatkiše. Za kraj, možeš li mi odgovoriti kako ćeš prošvercati pivo pored mame? Švercanje je ipak tipično prljavo-balkanski posao. I uživaj u tekmi. Ja sigurno hoću!
23.06.2010. u 13:40h downunder je napisao/la: Poanta, koju je Spasoje, napomenuo je da se ti kitiš tuđim perjem. Ti stalno spominješ zavist prema SLO a nikako da ne demantiraš Spasoja Ma čime če me demantovati,kažem istinu kako je,zna taj kranjacc to vrlo dobro,zato izbegava škakljivu istinu,boli to boli, Šta mu ja mogu,nije on kranjac,to je neki 200% iskompleksirani frajer,farba vam se tu,a da ga sretneš na ulici vidio bi da mu baba u dimlijama i zamotana ko pingvin
Pitanje za ove veeeeeeeeeeeeeeelike Rvatine hocete li navijati za Australiju ili po preporuci partije na vlasti za Srbiju?
Spasoje ma pusti podmuklog lika. Sigurno je neki jadnik koji je izvana umiljat prema svima a skupi hrabrosti jedino iza tipkovnice. Pa sam je rekao da dolazi na ljetovanje u Zadar. Eto toliko o njemu. Pozdrav svima!
23.06.2010. u 13:42h Pravi-EUJanez je napisao/la: Evo dosta rasprave sa neuljudnim balkanezerima.. Ajde bre,krava Milka tuli ko šašava,oče trave sa Triglava,raaaaaaaaaaazzzzlaaaaaaaaaaaaaz Engleska-Slovenija 4:0 Kažu naši delije,nečemo više,ide nam se kuči,nostalgija ih hvata za Srbijom i Bosnom
ajmo janezi ameri ga nece zavuc za jos 100 godina
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Izgubiti od ovkve ušljive Engleske koja nema snage niti za 60 minuta? Očito su im konjušari morali pustiti. pozdrav vaš zmijicamala