Naslovnica Sport Na rubu

Bujna plavuša prekinula finale Lige prvaka, a sada je priredila šou i na skijanju

Djevojka popularnog YouTubera Vitalija Zdorovetskija utrčala je na stazi s porukom 'RIP Kobe', u čast tragično preminuloj košarkaškoj legendi
29. siječnja 2020. u 08:13 7 komentara 16977 prikaza
Kinsey Wolanski
Pogledajte galeriju 1/4

Hrvatski skijaš Filip Zubčić osvojio je 21. mjesto na slalomu Svjetskog kupa u Schladmingu. Pobijedio je Norvežanin Henrik Kristoffersen ispred Francuza Alexisa Pinturaulta i Švicarca Daniela Yulea.

Marijana Veljović Reda mora biti Zgodna Srpkinja držala Federeru lekciju zbog prostačenja, njegova reakcija sve je iznenadila

No ponovno je svoj trenutak slave uzeo Instagramov model Kinsey Wolanski, poznata po tome što je prekinula  prošlosezonsko finale Lige prvaka između nogometaša Liverpoola i Tottenhama.

Kinsey Wolanski | Autor : Reuters/Pixsell Foto: Reuters/Pixsell

Djevojka popularnog YouTubera Vitalija Zdorovetskija utrčala je na stazu s porukom ''RIP Kobe'', u čast tragično preminule košarkaške legende.

Kinsey je na stazu utrčala prije ciljne linije u trenutku prolaska Talijana Vinatzera. Djevojka je aktivirala vrijeme na cilju koje je pokazalo 56 stotinki prednosti ispred u tom trenutku vodećeg Noela.

Ljubavnica MIJENJAM ŽENU VIDEO Uhvaćeni u preljubu? Njihova reakcija kada su shvatili da ih snima kamera postala hit!

Talijan je počeo slaviti sjajan rezultat, no on je ipak zaostao 13 stotinki. Na kraju je Vinatzer završio na šestom mjestu.

Lani je bila u Splitu i Dubrovniku, a na Instagramu je prati 3,4 milijuna ljudi.