Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 3
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
VRAĆA SE

Pogba bi uskoro mogao debitirati u dresu Monaca

Paul Pogba
Reuters/Pixsell
29.10.2025.
u 13:02

Pogba je u siječnju 2024. raskinuo ugovor s Juventusom i do lipnja ove godine bio je bez kluba. Tada je potpisao dvogodišnji ugovor s Monacom. Također, u veljači 2024. zaradio je četverogodišnju suspenziju jer je bio pozitivan na  dehidroepiandrosteron, koji povećava razinu testosterona. Pogba se žalio Sportskom arbitražnom sudu i suspenzija mu je smanjena na godinu i pol dana.

Francuski veznjak 32-godišnji Paul Pogba, koji nije odigrao natjecateljsku utakmicu od rujna 2023., mogao bi uskoro debitirati u dresu Monaca, kazao je trener Sebastien Pocognoli, dodavši da treba biti oprezan glede toga koliko Pogba može doprinijeti momčadi.

Pogba je u siječnju 2024. raskinuo ugovor s Juventusom i do lipnja ove godine bio je bez kluba. Tada je potpisao dvogodišnji ugovor s Monacom. Također, u veljači 2024. zaradio je četverogodišnju suspenziju jer je bio pozitivan na  dehidroepiandrosteron, koji povećava razinu testosterona. Pogba se žalio Sportskom arbitražnom sudu i suspenzija mu je smanjena na godinu i pol dana. 

"Zasad se stvari dobro odvijaju i očekujem da će se u kratkom vremenu vratiti u momčadi. Kad se vrati morat ćemo raditi zajedno kako bi ga procijenili kao igrača. Puno je prošlo od razdoblja kad je igrao za Manchester United, ili njegovih prvih godina u Juventusu. Koliko ja vidim još uvijek ima tehniku za koju svi znamo da je ima. Ritam utakmica će nam dati odgovore. On može biti najbolja verzija sebe, a na meni da ga pokušam dovesti do te razine", izjavio je Pocognoli. 

Nakon devet kola francuskog prvenstva Monaco je na šestom mjestu sa 17 bodova, tri manje od vodećeg PSG-a

Pogba je najbolje partije pružao u Juventusu u razdoblju od 2012. do 2016, kada je za torinski klub upisao 34 gola i 40 asistencija u svim natjecanjima. U ljeto 2016. prešao je Manchester United, koji je za njega platio 105 milijuna eura odštete. U Manchester Unitedu se je zadržao šest godina, da bi se u ljeto 2022. vratio u Juventus. Bio je standardni prvotimac francuske reprezentacije koja je 2018. osvojila naslov svjetskih prvaka pobijedivši u finalu Hrvatsku s 4-2. Za francusku reprezentaciju je odigrao 91 utakmicu postigavši 11 pogodaka.    

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata