Juan Cala
AFP
10.04.2010.
u 22:08

Odigrane su četiri utakmice 31. kola španjolskog nogometnog prvenstva, sve u sjeni velikog derbija na Santiago Bernabeuu i ogleda Real Madrida i Barcelone.

Sevilla je do druge uzastopne pobjede i 15. ukupne ovosezonske došla na gostovanju kod Malage (2:1) u derbiju španjolske regije Andaluzije.

Golom Felipea Caiceda imala je Malaga prednost od 17. minute, ali je Sevilla u nastavku golovima dvojice braniča, Cale i Loloa uspjela stići do preokreta.

Pobjedu je ostvario i Villarreal, koji je na El Madrigalu pobijedio Sporting Gijon s minimalnih 1:0 golom Diega Godina iz 16. minute. Mate Bilić odigrao je svih 90 minuta za poraženi Sporting.