Objavljen je sastav Hrvatske koji će istrčati protiv Kanade, Dalić se odlučio na promjenu

KATAR 2022 - Susret Maroka i Hrvatske u 1. kolu Svjetskog prvenstva u Kataru
Goran Stanzl/PIXSELL
27.11.2022.
u 15:47

Kao što smo i najavljivali, Zlatko Dalić napravio je jednu izmjenu u odnosu na utakmicu s Marokom. Od prve minute će krenuti Marko Livaja, dok će Nikola Vlašić svoju priliku čekati s klupe. Livaja će biti u špici, a Andrej Kramarić seli na desno krilo.

Čekanju je kraj, hrvatska nogometna reprezentacija danas od 17 sati igra drugu utakmicu na Svjetskom prvenstvu u Kataru. Protivnik je Kanada.

Hrvatska je u prvom kolu odigrala 0:0 s Marokom, dok je Kanada izgubila od Belgije s 1:0. No, Kanađani su bili sjajni, promašili penal i pokazali da su jako ozbiljna momčad.