Konačno! Vatreni zabio nakon godinu i pol dana

Podsjećamo, Pjaca je igrač Juventusa, ali je na posudbi u Anderlechtu. Ima 24 nastupa za hrvatsku reprezentaciju, no teška ozljeda poprilično je bila usporila njegov razvoj.
23. veljače 2020. u 20:28 1 komentara 1592 prikaza
Marko Pjaca

Marko Pjaca zabio je gol nakon godinu i pol dana! Dogodilo se to u susretu njegovo Anderlechta i Eupena u 27. kolu belgijske lige. Anderlecht je slavio s uvjerljivih 6:1, a Pjaca je zabio četvrti gol u 25. minuti susreta.

Filip Zubčić POBJEDA U JAPANU Iznenadit ćete se kada vidite koliko je Filip Zubčić zaradio pobjedom

A Josip Brekalo nastavlja s odličnim igrama u dresu Wolfsburga. U pobjedi 4:0 protiv Mainza u Bundesligi postigao je prvi pogodak na utakmici, svoj šesti ove sezone.

Zlatko Dalić JESU LI ONI NAJBOLJI? Ovo bi trebalo biti Dalićevih idealnih 11 za reprezentaciju, iznenadit će vas tko ispada!

Brekalo je zabio za 1:0 u 22. minuti fantastičnim udarcem s više od 20 metara. Bio je to njegov šesti gol ove sezone u svim natjecanjima, treći u njemačkom prvenstvu, te drugi u posljednja četiri dana. U četvrtak je zabio u preokretu Wolfsburga u pobjedi 2-1 protiv Malmoa u prvom susretu 16-ine finala Europske lige.

Golove za Wolfsburg u pobjedi protiv Mainza zabili su i Renato Steffen (45, 68), te Yannick Gerhardt (49).